תאגיד נוקיה וחברת ה-IT העולמית Tata Consulting Services) TCS), חתמו על הסכם ארוך טווח במסגרתו תפתח ותתפעל TCS את מערך ה- IT של נוקיהnokia211211
TCS נבחרה כשותפה גלובלית למערכות מידע לאחר תהליך בחירה קפדני, שהתמקד באיחוד מערך היישומים הפנימי של נוקיה בעולם אל ספק יחיד. יישומי הליבה של החברה לתכנון משאבים ארגוניים (ERP), ניהול קשרי לקוחות (CRM) ניהול מחזור חיי מוצר (PLM), ניהול שרשרת אספקה (SCM), ניהול מידע ארגוני (EIM) ופונקציות תאגידיות (COF) ייתמכו ויפותחו על ידי TCS ברחבי העולם. TCS נחשבת לחברת שירותי התוכנה הגדולה בעולם, עם סניפים ביותר מ- 55 מדינות ובכלל זה סניף בישראל, בניהולו של איל מוסקל.

כחלק מהפעילות, TCS תפעל יחד עם נוקיה כדי להגשים את מפת הדרכים העתידית שלה ל- IT, תוך קידום האיחוד, ההקמה וההפשטה של יישומים, ותאפשר שינוי מהותי לרוחב מערכות הליבה. לאחרונה TCS קיבלה הכרה מצד סקר של KPMG שהקיף 340 חברות נורדיות מובילות, כחברה המובילה במונחי שביעות רצון לקוחות – זו השנה השלישית ברציפות.

"במהלך השנים TCS בנתה מוניטין חזק כשותפה המקדמת פשטות ויכולות עסקיות באמצעות מסגרת עבודה היוצרת שינוי מהותי, שמאפשר לארגונים לקטוף במהירות יתרונות משמעותיים של מערכות הדור הבא.. אנו שמחים לחבור לנוקיה ולתרום לאבולוציה העתידית שלה", אמר עמית בג'ג', ראש אזור נורווגיה, ב- TCS.

TCS -  Tata Consultancy Services היא חברת שירותי IT גלובאלית, הנחשבת לחברת שירותי התוכנה הגדולה בעולם, עם סניפים ביותר מ- 55 מדינות, ושווי שוק של כ- 60 מיליארד דולר. בשנת 2011 עמד מחזור המכירות של TCS על כ- 10 מיליארד דולר, עם נאמנות לקוחות שאין לה מתחרים - 98% מהכנסות החברה הם מלקוחות חוזרים, כולל 7 מתוך 10 החברות המובילות בעולם ( GE ,GM, AIG ואחרות). TCS היא היא חלק מתאגיד הענק TATA, שמכירותיו מעל 100 מיליארד דולר בשנה. צמיחתה המהירה של TCS בעולם, בתחומי שירותי IT, פיתוח תוכנה, ייעוץ ופתרונות עסקיים, היא תוצאה של מדיניות ה "Experience Certainty" המונהגת בקבוצה, ומבטיחה שכל הפרוייקטים המבוצעים על ידה מסופקים בתקציב ובזמן, בכל מקום בעולם. TCS כחברה גלובאלית עושה שימוש במשאביה מן העולם לשם הענקת פתרונות איכותיים במחיר תחרותי גם בישראל! החברה פועלת בישראל באמצעות צוות ישראלי, שמנהל ומפעיל את הצוותים הגלובאלים ועושה זאת בהצלחה יתרה. בין לקוחות TCS בישראל: בנק לאומי, טבע, צים, כיל ועוד.