רד בנד תוכנה מציגה חידוש בתחום עדכוני קושחה דרך האויר FOTA, המספק מענה לבעיה ההולכת וגדלה בפרגמנטצייה (fragmentation) של אנדרואידredbend2413 גרסה 8.0 של הפתרון המוביל בתעשייה לעדכוני FOTA, מאפשרת כעת ליצרני מכשירי אנדרואיד לבצע חלוקה מחדש של זיכרון הפלאש ולשלוח באמצעות FOTA עדכונים לגרסה החדשה של מערכת ההפעלה אנדרואיד, ללא תלות בגודלה. כתוצאה מכך, יצרנים יוכלו לשמור יותר סמארטפונים, טאבלטים ומכשירים מקושרים מעודכנים בפיצ'רים ובשיפורים החדשים ביותר. Sony Mobile תהיה יצרנית המכשירים הראשונה שתממש את התועלות של פתרון החלוקה מחדש.

vRapid Mobile 8.0 שזמין כעת, נותן מענה לבעיה ההולכת וגדלה בפרגמנטציה של האקוסיסטם של אנדרואיד. משנת 2008, אז הושק הסמארטפון הראשון מבוסס אנדרואיד, הפכה אנדרואיד להיות מערכת ההפעלה הסלולרית הנפוצה ביותר. כיום, אנדרואיד מותקנת על 60 אחוזים מכלל הסמארטפונים החדשים. האקוסיסטם הרחב הזה אומנם תורם לפיתוח המהיר של חידושים עבור אנדרואיד, אך התוצאה היא שגרסאות חדשות של מערכת ההפעלה יוצאות לשוק כל שישה עד תשעה חודשים. בנוסף, הגודל של גרסאות האנדרואיד החדשות הוא בלתי צפוי כאשר כל גרסה חדשה של מערכת ההפעלה גדולה יותר מקודמותיה (ראו תרשים 1). אם יצרנים אינם יכולים לבצע עדכוני FOTA, הם יקבלו לקוחות מאוכזבים, דבר העלול להגדיל את עלות שימור הלקוחות ולפגוע בנאמנותם למותג.

vRapid Mobile 8.0 מאפשר ליצרנים לתמוך בכל גרסת קושחה עתידית של מערכת ההפעלה אנדרואיד בכל גודל, עם יכולת חלוקה מחדש מעוגנת בפטנט אשר מאפשרת ליצרנים לבצע התאמה דינמית של חלוקת המחיצות בזיכרון הפלאש במכשיריהם ולהבטיח redbend2413aשלצרכנים תהיה גישה קבועה לשיפורים ופיצ'רים חדשים של אנדרואיד. בזכות יכולת החלוקה מחדש של רד בנד, היצרנים יכולים להעביר, לכווץ, להרחיב או להוסיף מחיצות בכל עת, מה שמבטיח אפשרות לעדכן את מערכת ההפעלה במכשירים סלולריים עם מעבד מספיק חזק ועם כמות מספקת של זיכרון RAM, אפילו כשהגרסה של אנדרואיד היא גדולה.

פתרון רד בנד מוטמע ביותר מ-200 מכשירי אנדרואיד שפותחו על ידי 25 מהיצרנים המובילים של סמארטפונים וטאבלטים מבוססי אנדרואיד כולל LG, Samsung, Sony, Sharp ו-Panasonic.

"vRapid Mobile 8.0של רד בנד מעלה את ערכם של מכשירי האנדרואיד, מבטיח חווית משתמש טובה יותר ובסופו של דבר משפר את ערך מותגי הלקוחות שלנו. הגרסה החדשה של vRapid Mobileהינה תוצאה ישירה של בקשות מלקוחותינו לשפר בהתמדה את פתרון ה-FOTA שלנו ולתת מענה לבעיה של עדכוני אנדרואיד תדירים ונפח הולך וגדל של מערכת ההפעלה. כעת, לקוחותינו יכולים להיות בטוחים שהם מספקים בהצלחה עדכונים לאנדרואיד בכל גודל, והצרכנים ייהנו מכך שמכשירי האנדרואיד שלהם תמיד יעודכנו בגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה", ציין יורם זלינגר, מנכ"ל רד בנד תוכנה.

Red Bend Software מובילת שוק ניהול תוכנה סלולרית - Mobile Software Management (MSM), עם יותר מ 1.6 מיליארד מכשירים מבוססי תוכנת רד בנד, משפרת בהתמדה מכשירים ושירותים ניידים, בעולם המתפתח במהירות.
רד בנד היא החברה היחידה המספקת מוצרים מבוססי סטנדרטים ופתרונות לניהול תוכנה, ניהול מכשירים, וירטואליזציה למכשירים ניידים, אשר מתאימים לכל טלפון סלולרי ומכשירים מקושרים בצורה אחידה, יעילה ובטוחה דרך האוויר (OTA). רד בנד מאפשרת ללקוחותיה להישאר תחרותיים בשוק דינאמי על ידי כך שהיא מסייעת לספק שירותים בעלי ערך במספר הולך וגדל של מכשירים מקושרים עם מורכבות תוכנה גוברת. יותר מ- 80 יצרני מכשירים, מפעילי סלולר, יצרני מוליכים למחצה ויצרני רכב בכל העולם סומכים על רד בנד שתנהל את נכסיהם החשובים ביותר – המכשירים הניידים והמקושרים שעליהם לקוחותיהם מסתמכים.