חטיבת הפיננסים והיישומים של קבוצת אמן, המספקת מגוון פתרונות IT למגזרי המשק, חתמה על הסכם לייצוג בישראל של חברת Backbase, המפתחת פורטלי לקוחות חווייתיים לגופים פיננסים ואחרים המותאמים לעידן ה- Web 2.0peri23413 פתרונות BackBase פועלים על גבי שכבת מערכות המחשוב בארגון ואינם מאלצים החלפה סבוכה של מערכות קיימות. מוצרי החברה, ה-Lean Portal וה-Bank 2.0, מציעים פתרון פשוט לניהול ואופטימיזציה של מערכות שירות הלקוחות המקוונות, להגברת הקשר עם הלקוח ולעלייה בהיקף העסקאות דרך האינטרנט.

הפורטלים של Backbase שמים דגש על חווית המשתמש ומתאימים את מערכות הארגון הישנות לרף הציפיות הגבוה של לקוחות כיום ומספקת, בין השאר, אתר אינטרנט מודרני ואינטואטיבי לצד אפליקציות סמארטפון מותאמות, על בסיס המערכות הקיימות. לצד זאת, המערכת מציעה ממשק ניהול נוח למתן שירות: עריכת תוכן, מעקב אחר תהליכים, שיווק חכם לקהלים מפולחים ועוד.

לדברי פרי פוירשטיין, סגן מנהל החטיבה הפיננסית בקבוצת אמן, "מדובר במערכת שנותנת ייצוג ישיר לכל הערוצים הישירים של הארגון בכלים מודרניים ומתקדמים. היתרון המשמעותי שלה הוא מהירות הטמעתה על המערכות הקיימות". פוירשטיין הסביר כי "החלפת מערכות מחשוב היא עניין סבוך שאורך חודשים רבים ואף שנים, והוא כולל עלויות לא מעטות. Backbase מאפשרת לקצר את הטמעת המערכת בעשרות אחוזים, ומציגה יכולות חזקות בדמות פורטל חוויתי ומודרני ללקוח. בזכות זאת מצאה גרטנר מקום של כבוד ל- BackBase בריבוע הקסם שלה".

פויירשטיין הוסיף כי גופים בנקאיים בישראל וחברות מסחריות אחרות כבר מגלים עניין במערכות Backbase וכי "מבחינה שיווקית, יש התעניינות רבה בשוק הישראלי. גופים רבים מעוניינים לעדכן את תשתיות האינטרנט שלהם לעולם המודרני, ועל ידי כך לתרום לביצועים העסקיים של החברה. לאחרונה התחיל יישום BackBase באחד הבנקים הגדולים בארץ, לאחר תהליך בחינה ארוך ופיילוט מול טכנולוגיות מתחרות. כמו כן, אנו נמצאים בתהליכים מתקדמים עם כמה גופי אנטרפרייז בסקטורים הריטייל, הטלקום והפיננסים".

BackBase היא חברה הולנדית בינלאומית, המוכרת פתרון פורטל כולל לארגונים, כאשר הפתרונות המסופקים ללקוחות מאפשרים הטמעה מהירה בזכות יישומים יעודיים דוגמת LaunchPad – יישום בנקאי יחודי. BackBase הופיעה לאחרונה בריבוע המחקר של Gartner Group בקטוגרית Visioners והתפרסמה בזכות המכירות האחרונות המשמעותיות שלה בגופי ענק כגון ABN ו SberBank (הבנק הגדול ביותר ברוסה עם למעלה מ 80 מליון לקוחות!)

קבוצת אמן מציעה עולם של פתרונות, שירותים ומוצרים בתחום התוכנה. לחברה, המונה מעל 1,000 עובדים ופועלת ממשרדים ראשיים בישראל, חברות בנות בארץ ובמזרח אירופה (פולין, רוסיה וקזחסטן). חטיבת המוצרים של קבוצת אמן מייצגת בישראל, בין השאר את החברות: Citrix , Informatica, Symantec, HP, Palo Alto Networks, FireEye, Good Technology ועוד. החברה מציעה מגוון של שירותים ופרויקטים מתקדמים בתחומים כגון אינטגרציה ואיכות נתונים, תשתיות תוכנה, פיתוח תוכנה, אבטחת מידע, שו"ב, ERP, WMS, הנדסת אנוש בתוכנה מיקור חוץ ועוד.