modu ברשת סלקוםmodu יצרנית הטלפון המודולרי הקל ביותר בעולם בחרה בישראל להיות המדינה הראשונה בעולם להשקת מכשיריה, שישווקו בלעדית לקהל מצומצם של לקוחות חברת סלקום. מהלך זה בא לקראת ההשקה המסחרית שתתקיים לקראת סוף השנה. השקות נוספות מתוכננות בהמשך השנה  גם באירופה, דרום מזרח אסיה ודרום אמריקה

חברת modu  נחשבת לפורצת דרך עולמית בתחום התקשורת הסלולרית. מטרתה לחולל שינוי ייסודי בחוויית השימוש בטלפונים סלולריים, על ידי התאמת מכשיר הטלפון לצרכיו של המשתמש, סגנון חייו והעדפותיו האישיות.  ההשקה הרכה המתחילה ביום רביעי בישראל, מהווה את יריית הפתיחה של סלקום ו- modu, לקראת השקה מסחרית בסוף השנה במסגרתה יורחב מגוון המוצרים המוצעים. המכשירים המשווקים היום כוללים את הטלפון החדשני ומספר דגמי modu express jacket.

 

שיווק הטלפון בישראל נעשה בשלב הראשון לקהל נבחר של קונים. לקוחות אשר ירכשו מסלקום בשלב מוקדם זה את טלפון ה- modu® יקבלו בנוסף בחינם את ה- modu express jacket, אותו ניתן לבחור מתוך מגוון עיצובים. ערכת ה- מודו (הכוללת בנוסף לטלפון ול- jacket גם פאוץ' ייעודי) תימכר בכמות מוגבלת ובמחיר מיוחד של 500 שקל בחנות סלקום באינטרנט וכן במוקד הטלפוני.

 

ההשקה המבוקרת שנועדה לשמש את מודו וסלקום לפני צאתם להשקה מסחרית מלאה נבנתה על בסיס שיתוף ותגמול הלקוחות כאשר הקבוצה המצומצמת של רוכשי טלפון ה- modu תשתתף במערך פידבק קבוע לצרכי למידה ושיפור עד למועד ההשקה המסחרית. בתמורה להשתתפותם יוכלו לקבל זיכוי מלא בזמן אויר בשווי עלות המכשיר.  שיווק הערכות ילווה באתר ייעודי למכשירי modu  אשר אותו תחשוף  סלקום ביום ההשקה.


דב מורן, מנכ"ל ומייסד modu, מציין: "ההשקה הראשונית הינה אבן דרך משמעותית בהתפתחותה של החברה. תחילת ההשקה בישראל והבחירה בסלקום, המפעילה הגדולה בישראל, כראשונה להשקת מוצרי modu, חשובה לי באופן אישי, כמי שהקים את modu בראש ובראשונה כחברה ישראלית. סלקום היא סנונית ראשונה וחשובה, בהיותה "בית" ל- modu, וההשקה בישראל היא הראשונה מבין השקות נוספות בעולם המתוכננות להמשך השנה".

 

עמוס שפירא, מנכ"ל סלקום, מציין כי כחברה ישראלית אנחנו גאים לשתף פעולה עם modu שמביאה גישה פורצת דרך לשוק הסלולר הישראלי והעולמי. "מדובר ברעיון חדשני שבמרכזו טלפון סלולרי ייחודי המאפשר ללקוח להתאימו לצרכיו, שימושיו וסגנון חייו. מדובר בהשקה רכה לקראת ההשקה המסחרית שתתרחש בסוף השנה בה נציע ללקוחותינו מגוון רחב של jackets modu שיענה על צרכים שונים של הלקוחות".

 

עדי כהן סמנכ"ל שיווק סלקום: "אני מאמין שהלקוחות ימצאו ב-מודו לא רק מענה למגוון רחב של צרכים אלא בעיקר הנאה וחווית שימוש שונה ומיוחדת. חוויה זו מתבססת על הקונספט הייחודי של modu שמאפשר להחליף את צורת המכשיר, עיצובו ונראותו. שיתוף הפעולה המתחיל היום בהשקה הרכה ויתחזק  בהשקה המסחרית שתתרחש לקראת סוף השנה מעניק לסלקום יתרון כמפעילה שפונה לקהל צעיר, דינאמי, שמעריך חידושים בתחום הסלולר".

 

אודות modu:

modu היא יצרנית הטלפון הסלולרי הקל ביותר בעולם לפי ספר השיאים של גינס. חזון החברה הוא לגרום לשינוי מהיסוד של דינמיקת התקשורת הסלולרית האישית. בלב המערכת נמצא טלפון ה- modu, מכשיר סלולרי זעיר בעל עיצוב ייחודי, אשר בנוסף ליכולותיו הסלולריות, כולל גם זיכרון פנימי של עד 2GB, נגן מוסיקה, ממשק משתמש דינאמי ומקלדת ייחודית בת שבעה מקשים בלבד. מימדיו הם 72.1 מ"מ (גובה) 37.6 מ"מ (רוחב) ו- 7.8 מ"מ (עובי). לטלפון ה- modu מסך OLED בגודל "1.3בעל 65 אלף צבעים, רמקול מובנה, סוללת 530mAh וחיבור Micro-USB. משתמשי טלפון ה- modu יכולים לשנות את עיצוב ותכונות המכשיר, כך שאלו יתאימו לפעילויות שונות ומגוונות בחיי היומיום, על ידי הכנסה של מכשיר הטלפון לתוך אחד ממכשירי סדרת ה- modu® jackets.

modu נוסדה בשנת 2007 על ידי דב מורן, ממציא הדיסק און קי ומספר פתרונות פורצי דרך אחרים בתחום האחסון האישי. החברה ממוקמת בכפר סבא ומנהלת משרדים נוספים בקרואטיה ודרום קוריאה. למידע נוסף ניתן לפנות לאתר החברה בכתובת  www.modumobile.com