שירות חדש באורנג': כל מי שמתקשר אליך לטלפון הביתי, יוכל לשמוע את המוסיקה שבחרת, עד שתענה לטלפון. אלפי שירים הניתנים להורדה מחנות המוסיקה הוירטואלית הגדולה בישראל באתר orange time

בחברה מספר סוגי שירותים: funtone אישי - אפשרות לבחור לכל מתקשר או קבוצת מתקשרים את המוסיקה שהם אוהבים, funtone מתחלף - מנגן רנדומאלית מתוך רשימה שבחרת, funtone מתנה - אפשרות לשלוח מתנה לחבר. כמו כן מאפשרת החברה לבצע העתקה של השיר מחבר:  אהבת? תעתיק על-ידי הקשת מספר הטלפון שלו. מבצע למצטרפים לטלפון הביתי של orange שלושה חודשים ללא התשלום החודשי + שיר חינם להורדה לפי בחירה.

אלון ברמן, סמנכ"ל אינטרנט ותקשורת קווית : "בינואר 2009 השקנו את  שירותי האינטרנט והטלפון הביתי, תוך הרחבת מותג orange והפיכתו ממותג סלולארי למותג תקשורת כולל. orange החלה להציע פתרון תקשורת כולל המתבסס על מובילות טכנולוגית, מוצרים חדשניים, מצוינות בשירות והצעה תעריפית תחרותית בעלת ערכים מוספים. כבר בהשקה הצגנו שירותים חדשניים ובלעדיים בתחום הטלפוניה הקווית: שירות רב קווי - המאפשר לבצע עד 3 שיחות בו-זמנית על  קו טלפון אחד, שירות הקפצת שיחה -  המאפשר "להקפיץ" את השיחה מהטלפון הסלולארי לטלפון הביתי ולהיפך. בנוסף, אנו מציעים ללקוחות תעריף אחיד- מחיר זהה לדקת שיחה לכל היעדים בארץ, יעד קווי או יעד סלולארי.

 
orange מעניקה מתנה לכל לקוח 3 חודשי שימוש בשירות ללא עלות ושיר אחד חינם להורדה לפי בחירתו.

דרכי הצטרפות:

באמצעות חיוג ל 914* מהטלפון הביתי או באמצעות פניה לשירות לקוחות 5474*


אופן בחירת שירים:

ניתן לבחור את ה funtone הרצוי או לשלוח funtone מתנה לחבר באמצעות חיוג ל 914* או לגלוש לפורטל orange time מהמכשיר הסלולארי (לבעלי סלולרי של orange).


מחיר השירות:

3 חודשים ראשונים - ללא עלות

החל מהחודש הרביעי תשלום החודשי קבוע בסך 6.96 שקל. מחיר הורדת funtone / שליחת funtone במתנה לחבר הינו 4.90 שקל