חברת  Neatcall הישראלית, השיקהאפליקציית אייפון באמצעותה יכול כל משתמש רשום להזמין חברים או קולגות למפגש מכל סוג שהוא ולהציע מספר זמנים אפשריים לקיום האירוע האפליקציה הסלולרית ייחודית עבור משתמשי האייפון וניתן להוריד בחינם מאתר iTunes של אפל.

במקום לבזבז יום עבודה שלם על תיאומים, הודעות, ביטולים והמתנות, הפתרון מאפשר למצוא את נתיב הזמן האופטימלי תוך מספר דקות, אפילו שניות, והכל בלחיצה אחת מתוך האייפון, וגם, לאחר שנקבע הזמן המועדף, להתחבר לשירות המבוקש באמצעות שיחת ועידה, צ'אט ואפילו ווב קונפרנסינג.

"אנשים וארגונים מבזבזים זמן יקר על תיאומים. כל אחד מחזיק ביומן משלו כמו מיקרוסופט אואטלוק או גוגל קלנדר. גם אם לכולם יש זמן פנוי ביומן, אין משמעות הדבר בהכרח שהם גם פנויים להיפגש. אנשים משקיעים לעיתים שעות ואפילו ימים כדי למצוא את הזמן המשותף לכולם. תיאום הפגישה גוזל הרבה יותר מזמן הפגישה עצמה", מסביר דן בנגר מנכ"ל חברת  Neatcall. "הפתרון של Neatcall מחולל מהפכה בדרך בה אנשים יוזמים פגישות ומפגשים. אנחנו מאפשרים למשתמש להגדיר לנו באיזה סוג מפגש הוא מעוניין, עם מי הוא רוצה להיפגש ומה הזמנים הנוחים לו ביותר. תוך דקות מספר אנחנו מספקים את הזמן האופטימלי ואף דואגים לחבר אותו ואת המוזמנים למפגש".הפתרון מיועד לאנשי עסקים וארגונים אשר מבזבזים זמן יקר על תיאומים ויצירת פגישות. הפתרון הייחודי של Neatcall מבצע תיאומי פגישות בתוך דקות, קיצור זמן משמעותי ביחס לזמן שנדרש לכך על ידי  הכלים הארגוניים הקיימים. הפתרון איננו מחליף יומנים קיימים אלא מסוגל להסתנכרן מולם ולספק את האינפורמציה הרלבנטית למשתמש באמצעות האייפון. המערכת מחברת בין היומנים של המשתמשים ל פתרונות תקשורת שונים כמו שיחות-ועידה, צ'אט טקסטואלי ומערכת ווב-קונפרנסינג ליצירת מפגשים באמצעות רשת האינטרנט.

אודות Neatcall

Neatcall, אשר נוסדה בשנת 2007 על ידי היזם דן בנגר לשעבר מנכ"ל אינטרוויז ישראל, הינה חברה ישראלית בינלאומית אשר מפתחת פתרונות חדשניים לשיתוף-עבודה, תזמון ויצירת מפגשים באמצעות האינטרנט והטלפונים ניידים.

Neatcall מתמחה בפתרונות תקשורת חדשניים לטלפונים הניידים. מאות לקוחות ברחבי העולם כבר עושים שימוש בפתרון של Neatcall לתיאום כל סוג של מפגש בתוך ומחוץ לארגון, מהמחשב האישי, מרשת האינטרנט ומהטלפון הסלולרי. החברה מקימה רשת גלובלית של שותפים אסטרטגיים הכוללת ספקי תקשורת ומפעילים בארץ ובעולם.

למידע נוסף על חברת תעשה עבורך את העבודה כולה: תאתר את הזמן המתאים לכל המוזמנים, תשלח להם זימונים באמצעות SMS או אימייל, ותחבר את כולם בזמן המתאים. חברת   Neatcall ולהורדת האפליקציה לאייפון וממשקים נוספים שפיתחה החברה ניתן לגלוש לאתר החברה בכתובת  www.neatcall.com.