סלקום מקימה בנתניה מרכז לוגיסטי חדש הכולל מעבדה ארצית מתקדמת. המתחם החדש יוקם עד סוף שנת 2011 בשטח של 10000 מ"ר, בו יועסקו כ- 600 עובדים ויוקמו בו שטחי רווחה והדרכה

בין השירותים שיוצעו לעובדים במתחם - תחנת רכבת צמודה, חניה סמוכה, מערך הסעות, הסעדה וקפיטריות, חדרי ישיבות ותדריכים.

במסגרת הקמת המתחם הלוגיסטי החדש עד סוף 2011 מוקמת מעבדה ארצית מתקדמת כחלק מהערכות החברה להתמודדות עם מורכבות הולכת וגדלה של מכשירי הטלפון הסלולריים ולשיפור איכות התיקונים והשירות ללקוח.

לאחר תהליך שנמשך שנתיים, שכלל העברת חלק ממעבדות התיקונים ממרכזי השירות למעבדות אזוריות, ולאחר בחינת סקרי שביעות רצון של לקוחות שהתנסו בשירות מאיכות התיקונים הוחלט להקים מעבדת תיקונים ארצית כחלק מתפיסת שירות של איכות והתמקצעות לפי דגמים. הקמת המעבדה תאפשר התמקצעות של הצוות המקצועי ושיפור נוסף באיכות התיקונים ובשירות ללקוח. המעבדה המתקדמת תפעל תחת סטנדרטיים בינלאומיים תוך התבססות על תשתיות חדשניות ומתקדמות לרבות ציוד בדיקה משוכלל. כחלק מתהליכי שיפור השירות יגוייסו עשרות עובדים נוספים.

 

עמוס שפירא, מנכ"ל סלקום: "בעידן של מורכבות טכנולוגית גוברת בעולם הסלולר, החברה נדרשת להשקעות כל העת על מנת לשמר ולשפר את איכות השירות ללקוחותינו. ההשקעה בשדרוג תשתיות שרשרת האספקה של החברה הינה מתמשכת לאורך מספר שנים ובסופה יוקם מרכז לוגיסטי חדשני מהמתקדמים בישראל". 

עמוס מאור, סמנכ"ל תפעול ושרשרת אספקה: "אנו בסלקום בוחנים באופן מתמיד דרכים לשיפור השירות ולהתמודדות טובה יותר עם צרכי שוק משתנים לצד אתגרי העתיד. בחשיבה ארוכת טווח החלטנו להקים מעבדה ארצית משוכללת שתהווה פלטפורמה מתאימה להתמודדויות אלה".

 

מאור הוסיף: "מכשירי הסלולר הופכים מתקדמים יותר ויותר בכל השקת דגם חדש ומהווים מחשבים קטנים לכל דבר. לאחר בחינת מודלים מהעולם ולאחר קיום תהליך ארוך בחרנו בהקמת מעבדה ארצית שתאפשר התמקצעות על של צוות הטכנאים וגיוס עשרות עובדים נוספים. במסגרת הקמת המעבדה ירוכזו המעבדות למיקום אחד, שבו תתבצע השקעה בהקמת תשתיות, רכישת אמצעי בדיקה ממתקדמים ביותר, מכונות ייעודיות לבדיקה ותיקון של ציוד סלולרי ועוד, כל זאת על מנת לספק ללקוחותינו את איכות התיקון הטובה ביותר למכשירים המתקדמים".