חברת פרטנר מודיעה על מינויו של יעקב גלברד למנכ"ל החברה, החל מה- 1 באוקטובר, עם סיום כהונתו של דוד אבנר המנכ"ל המכהן, וזאת לאחר תקופת חפיפה. אלי גליקמן, משנה למנכ"ל, החליט לפרוש מהחברה

 

יעקב גלברד כיהן במשך שנתיים כמנכ"ל בזק, ובמשך 5 שנים כמנכ"ל פלאפון .לפני כן, שימש כ- 7 שנים כמנכ"ל הריבוע הכחול . בנוסף, יעקב גלברד כיהן כדירקטור בפרטנר מאוקטובר 2009. יעקב גלברד מחזיק בתואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת ת"א.

דוד אבנר מנכ"ל החברה ציין היום : "ברצוני לברך את יעקב גלברד ולאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החדש. בנוסף, אני מעוניין להודות לעמיתי וחברי אלי על תרומתו המשמעותית לחברה. במהלך כהונתו כמשנה למנכ"ל ניהל אלי בהצלחה את השינוי הארגוני. לפני כן, הוביל אלי גליקמן את שרות הלקוחות של פרטנר להישגים חסרי תקדים, כפי שהשתקף במספר הרב של פרסים שהוענקו לשרות הלקוחות של החברה במהלך כהונתו. אני מאחל לו הצלחה בדרכו החדשה."

אילן בן דב, יו"ר הדירקטוריון הוסיף "אני מצטרף לברכות על מינויו של יעקב גלברד ולתודות לאלי גליקמן על תרומתו הרבה להצלחת החברה. אני משוכנע כי השילוב של ניסיונו הניהולי המקיף והעשיר של יעקב גלברד, כמו גם הישגיו הראויים לציון בעבר, עם הנכסים שנבנו בחברה לאורך השנים יובילו את פרטנר לשיאים חדשים."

 

עוד מודיעה החברה כי עודד דגני, סמנכ"ל פיתוח עסקי, רגולציה וקשרי משקיעים יפרוש מתפקידו במהלך החציון הראשון של 2011. דוד אבנר ציין כי "במהלך הקדנציה המוצלחת שלו היה עודד דגני חבר בהנהלה הבכירה של פרטנר והיה אחראי לפעילויות מרכזיות בחברה ובכללן: ריכוז הפיתוח העסקי והתהליך האסטרטגי, ניהול הקשר עם שוק ההון, פעילות הנדידה וקשרי החוץ ולאחרונה ניהול פעילות הרגולציה. בתפקידו תרם מר דגני באופן משמעותי להצלחתה של פרטנר והיה לו חלק משמעותי בצמיחת החברה ובגיבוש האסטרטגיה שלה. ברצוני לאחל לו הצלחה רבה בהמשך הדרך."