עשרות בכירים בענקיות מדיה עולמיות יגיעו לישראל בחודש נובמבר להשתתף בכנס Contech 2010 שיתקיים במשך שלושה ימים

בין הבכירים שאישרו השתתפותם נמצאים סגן נשיא מדיה עתידית וטכנולוגיה ברשת הטלוויזיה BBC, סגן נשיא ההפצה הבינלאומית ברשת FOX, מנהל תחום תוכן בחברת Orange הצרפתית, סגן נשיא Fox Mobile, סגן נשיא רשת MTV ורבים נוספים. הכנס מופק על ידי חברת כנס תערוכות בהשקעה כספית של 4.5 מיליון שקל.

 

לדברי משה לילוס, מנכ"ל כנס תערוכות: "כנס Contech הוא מקום המפגש וההשקה בין יצרניות התוכן למפתחות הטכנולוגיה. משתתפים שיגיעו לכנס יוכלו לפגוש את הטכנולוגיות החדישות בתחום המדיה, התכנים שישנו את פני המדיה והמדיה החדשה ולפגוש את בכירי המדיה העולמית שיגיעו לישראל במיוחד לכנס".

 

בכירי ענקיות המדיה יקיימו במהלך ימי הכינוס פגישות עם חברות ישראליות לבחינת שיתופי פעולה ורכישות. נודע כי עד כה נקבעו לנציגי החברות עשרות פגישות עם חברות ישראליות בתחום התוכן, טכנולוגיות המדיה ומדיה חדשה.

 

לילוס מוסיף: "לכנס ועדת היגוי בראשה עומדים במשותף יורם יעקובי, מנכ"ל מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל ויונה ויזנטל, סמנכ"ל התוכן בחברת Yes. בועדת ההיגוי חברים כחמישים מבכירי המדיה והטכנולוגיה בישראל והיא תוביל את הקו המקצועי של הכנס".

 

במהלך ימי הכינוס יתקיימו במקביל למושבים פעילויות נוספות, כמו תחרות פורמטים לטלוויזיה, שמנהל אבי ארמוזה, יום פיתוח משחק וידאו שמנוהל על ידי GameIS ותערוכה בהשתתפות עשרות חברות.

 

כנס Contech מופק על ידי חברת כנס תערוכות ופונה לקהל יעד בישראל ובעולם. הכנס מופק בהשקעה כספית של 4.5 מיליון שקל ובשיתוף עם מתימופ, מכון היצוא, איגוד חברות ההייטק ועוד. פרטים נוספים על הכנס אפשר למצוא באתר האינטרנט: www.contech2010.com

עמוד הפייסבוק של הכנס: http://www.facebook.com/pages/tl-byb/Contech-2010-kns-wtrwkt/136090686434530?ref=sgm