חברת פלאפון הודיעה היום כי תשיק את שירות התיקונים למכשיר האייפון 4 של החברה בהחזר מלא ברכישת המכשיר הבא    במסגרת השירות, מציעה פלאפון פתרון מקיף במקרה של תקלה, נזק בלתי הפיך או אבדן של המכשיר

 

מחיר שירות iSafe+ הוא 49.90 שקל בחודש (כולל מע"מ) למשך 12 חודשים ו- 59.90 שקל לחודש (כולל מע"מ) החל מהחודש ה- 13. ניתן לצבור את דמי השירות במשך עד 18 חודשים. את דמי השירות שנצברו, מקבלים כשובר הנחה לשדרוג למגוון מכשירי הסמארטפון המתקדמים ברשת High Speed GSM+ של פלאפון. מלוא הסכום הנצבר יקוזז ממחיר המכשיר החדש. גם לקוחות פלאפון בעלי מכשירי בלקברי, סמסונג גקלסי S ונוקיה N8, יוכלו להצטרף לשירות החדש ולהנות גם הם מהנחה בשדרוג הבא.

 

 

לדברי אסף עופר, סמנכ"ל השיווק בפלאפון: "חברת פלאפון מעניקה ללקוחות את המרכיב החשוב ביותר לו הם זקוקים - ביטחון ושקט נפשי במסגרת השימוש במכשיר האייפון. זאת, לצד גלישה מהירה ושירות תמיכה מקיף ללקוחות האייפון הגולשים ברשת High Speed GSM. בנוסף, בחרנו לאפשר ללקוחתינו, לצבור כתוצאה מההצטרפות לשירות, סכום של עד 950 שקל שיעמוד לרשותם לשדרוג למכשיר הבא. שירות ה- + iSafe והטבת ההחזר הכספי, מהווים נדבך נוסף בסדרת מהלכים המבוססים על היכרות מעמיקה עם צרכי הלקוחות, שנועד לחזק את חווית השירות שפלאפון מעניקה להם".

 

לרגל השקת השרות החדש, גם לקוחות פלאפון שכבר רכשו אייפון 4, יוכלו להצטרף לשירות החדש וליהנות מההטבה עד לתאריך 10.6.2011 בהתחייבות ל- 12 חודשים.  הלקוח יוכל לממש את ההטבה עד 36 חודשים מההצטרפות לשירות (החל מהחודש השישי). מימוש ההטבה יתאפשר במידה ולא בוצעה דרישת השתתפות למכשיר חלופי במסגרת השירות.

 

המהלך יגובה בקמפיין חדש, שיעלה היום באמצעות אדלר חומסקי – תחת הסיסמא: "יש דרך חדשה לשמור על האייפון שלכם iSAFE + שירות תיקונים בהחזר מלא".

 

בתמונה: אסף עופר, סמנכ"ל שיווק פלאפון צילום: אלירן אביטל