סאני תקשורת, יבואנית סמסונג סלולר בישראלמבצעת שדרוג למכשירי Samsung Galaxy S ועוברת לאנדרואיד 2.3.3 (Gingerbread)

בין השינויים במערכת ההפעלה החדשה: רענון ממשק המשתמש; תוספת אפליקציות מובנות; שיפור בצריכת הסוללה; שיפור במהירות תפעול המכשיר; חווית מולטימדיה עשירה יותר

כחלק מתהליך שדרוג, המתבצע ברחבי העולם, סאני תקשורת, יבואנית סמסונג סלולר בישראל, מבצעת בימים אלו שדרוג למכשירי ה- Samsung Galaxy S ומעבירה את המכשירים למערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 2.3.3  (Gingerbread).

שדרוג גרסת אנדרואיד 2.3.3 של Google במכשירי Samsung Galaxy S יתבצע על ידי המפעילות במרכזי השירות של אורנג', סלקום ופלאפון. לקוחות אשר רכשו את המכשיר אצל המפעילות הסלולריות, מוזמנים להגיע אל מרכזי השירות של החברות ולבצע את עדכון הגרסה החדשה ללא תוספת תשלום.

 

השדרוג יביא לשיפור משמעותי בביצועי המכשיר ויקל על נוחות השימוש והתפעול של סמסונג גלקסי, ויבוא לידי ביטוי בכמה קטגוריות עיקריות:

תפעול מכשיר

שיפור צריכת הסוללה, שיפור האינטראקציות מול שרתי Exchange ומול אפליקציות קיימות ושיפור מהירות תפעול המכשיר, אשר יבוא לידי ביטוי בשליחת מיילים, משחקים, GPS ועוד.

 

ממשק משתמש

רענון ממשק המשתמש על ידי הוספת אופציות לסימון מילים, העתקה והדבקה. בעת צפייה בדפדפן, או כאשר מזינים מילים בשדה כתיבה כלשהו, ניתן לסמן מילים בודדות או את כל המילים בשדה, להעתיק אותן ולהדביק במקום רצוי אחר.

 

מולטימדיה

אפשרויות לתצוגה מהירה וחסכונית בצריכת הסוללה של משחקים בצורה תלת ממדית.

המערכת מאפשרת למפתחים לבנות משחקים באיכויות גרפיות וקוליות גבוהות ביותר, אשר מאפשרת חוויית משחקים עשירה יותר.

 

אפליקציות מובנות

תוספת של מנהל הורדות חדש, בעזרתו ניתן לצפות בכל ההורדות שנבצע במכשיר, מכל סוג- דפדפן, מייל או כל אפליקציה אחרת, ואף לנהל אותן. בנוסף, אפליקציות Google מובנות – אפשרויות חיפוש ושליטה קולית מלאה בפונקציות נוספות, מעבר לחיפוש הכללי.

 

תצוגה

שינוי צבעי האייקונים האינפורמטיביים בוילון ההתראות והמשימות וכן, הגדלת גופן האותיות במקלדת בשפה העברית והצעות איות גדולות יותר.


מידע נוסף ניתן לקבל באתר האינטרנט של סמסונג מובייל:   www.samsungmobile.co.il