הסתדרות המורים מאפשרת למורים להזמין הטבות, כרטיסי הנחה ולקבל מידע על מבצעים ייחודיים לחברים באמצעות אפליקציה ייעודית שפותחה על ידי חברת Netwiseitziknew

בעזרת האפליקציה ניתן לאתר את ההטבות לפי מיקומן או לפי מיקומו של המשתמש ("מה קרוב אלי?") וניתן לאתר באמצעותה מגוון הנחות בכרטיס אשראי אשמורת – בתי עסק, תחנות "דלק", חנויות מנטה ועוד.
 

לדברי יורם אביזוב, מנכ"ל אשמורת מהסתדרות המורים: "הסתדרות המורים מובילה טכנולוגית והינה מועדון הצרכנות הראשון בארץ, לפני כל המועדונים האחרים, המאפשרת לחבריה ליהנות מאפליקציה רב תחומית. באמצעות האפליקציה נהנים החברים מזמינות מידע של שירותים ושל איתור מהיר של למעלה מ- 9,000 בתי עסק, ביניהם גם תחנות דלק, המעניקים הנחה. יתרונה של האפליקציה הוא גם במתן האפשרות  לרכישת ההטבות הייחודיות של אשמורת והסתדרות המורים באמצעות הטלפון הנייד, בכל עת ובכל מקום."

 

 

אפליקציית הסלולר החדשה פותחה על פלטפורמה של חברת סלריום ומאפשרת הורדת אפליקציה למכשירים סלולריים רבים וביניהם אייפון, אנדרואיד, בלאקברי, נוקיה ועוד. כמו כן ניתן באמצעות האפליקציה לבצע פעולות ישירות במכשיר הטלפון, כמו הזמנת כרטיסים לאטרקציות, לקולנוע ולאירועים, טעינת כסף בכרטיסי חיוב, ועוד.

 

לדברי איציק לוי, סמנכ"ל, מנהל חטיבת Mobile בחברת Netwise: "הסתדרות המורים מאפשרת לחבריה לצעוד לקדמה באמצעות האפליקציה החדשנית שמאפשרת להם לעשות שימוש ביכולות הייחודיות של המכשירים הסלולריים. יכולות הפיתוח הרחבות של Netwise בכל הפלטפורמות הסלולריות, לצד יכולות ממשק המשתמש, אפשרו לפתח אפליקציה מתקדמת שתספק שירותים ייחודיים לחברי הסתדרות המורים".

 

חברת Netwise היא החברה המובילה בישראל בהקמת מערכות לאינטראקציה עסקית. החברה משלבת מומחיות בניהול פרויקטים, פיתוח תוכנה ואפיון ממשק משתמש, ומעסיקה כ- 300 עובדים. Netwise מספקת שירות מקצועי ללמעלה מ- 70 חברות וארגונים מהגדולים ביותר במשק, ועובדת בשיתוף פעולה עם מיקרוסופט כשותף זהב

www.netwise.co.il

 

 

 

בתמונה: איציק לוי, סמנכ"ל Mobile בחברת Netwise צילום: יחסי ציבור