אלון סלולר מקבוצת אלון החזקות ברבוע הכחול שבשליטת דודי ויסמן תשיק את פעילותה תחת המותג You Phone. החברה מתכוונת להשיק את שירותיה בתחילת הרבעון השני של 2012 (חודש אפריל-מאי)youphone221211

 

אלון סלולר ,בניהולו של המנכ"ל אריאל שרייבר תשיק קונספט תמחור חדשני המבוסס על רמת מחירים נמוכה בכ- 40-50 אחוז מחברות הסלולר, תשלום בהתאם לשימוש בפועל ללא דמי מנוי, השקת מגוון תכניות פשוטות ושקופות בהתאם לקהלי היעד ושיווק מגוון גדול של מכשירים, החל ממכשירי דור 2 ועד לסמארטפונים ומכשירי אייפון.

 

המותג You Phoneהוא חלק ממועדון הלקוחות "You" שנחשב לאחד ממועדוני הלקוחות הגדולים בישראל ומונה יותר ממיליון לקוחות. בעבור לקוחות המועדון, הכולל בין היתר את רשת השיווק מגה, תחנות הדלק דור-אלון ורשתות גדולות נוספות, אלון סלולר תציע הצעות ערך ייחודיות הכוללות הטבות ומבצעים המשלבים את שלושת התחומים המהווים את ההוצאה הגדולה ביותר בכל סל צריכה משפחתי : מזון, דלק ותקשורת.

 

 

על פי נתוני המועצה לצרכנות (יולי 2011 ) עולה כי 87 אחוז מצרכני הסלולר בישראל שהם בעלי משפחות מגלים קושי בשליטה על הוצאות הסלולר של ילדיהם, לנוכח ההוצאה המשפחתית הכבדה. בכוונת החברה לספק "חבילה משפחתית", חסכונית וחכמה, המותאמת לכלל המכשירים של בני המשפחה ולדפוסי השימוש השונים שלהם.

 

לדברי אריאל שרייבר מנכ"ל אלון סלולר: "אלון סלולר נכנסת לשוק כאלטרנטיבה חסכונית , שקופה ונגישה אשר תשנה את פני שוק הסלולר בארץ. בשונה מחברות הסלולר האחרות, התכניות שלנו יהיו פשוטות וברורות, מתאימות למגוון רב של לקוחות ואנו נעניק לצרכן את המכשירים, השירות והמחירים הטובים ביותר. הסלולר הפך זה מכבר ממותרות למצרך בסיסי ויומיומי וכחלק מהשתייכותנו לקבוצת הקמעונאות המובילה בישראל הכוללת את תחנות הדלק של דור אלון, סופרמרקטים של רשת מגה וחנויות נוחות "אלונית" נוכל להציע עשרות נקודות ממכר ושירות הקרובות ככל האפשר לבית הלקוח ומעניקות יתרון משמעותי ללקוחות ה Youphone על פני לקוחות החברות האחרות. חברי מועדון הלקוחות YOU, מעל למיליון לקוחות במדינת ישראל, יהנו מהטבות יוצאות דופן".

 

אלון סלולר תפעל על גבי רשת פרטנר, אך מעבר לכך תהיה בעלת מערכת טכנולוגית עצמאית לגמרי הכוללת בין היתר מערכת בילינג עצמאית, בעקבות הסכם שחתמה עם חברת Mind.