רשת FIVE, חברת הסלולר החמישית בישראל, השיקה את פעילותה באירוע שנערך בשדרות במעמד ראש עיריית שדרות, דוד בוסקילהfive261211

 

חבילת FIVE כוללת 100 דקות, 100 הודעות SMS ו-100 מגבייט Data לגלישה מהירה. המחיר הוא 55 שקל, בתשלום חודשי מראש. במקרה חריגה העלויות יהיו: 18 אגורות לדקת שיחה, 12 אגורות ל SMS ו-6 אגורות למגה בייט. גם לאחר החריגה ממסגרת החבילה ניתן יהיה להתקשר אל שני מספרים מוגדרים מראש (למשל, הורים).

 

לדברי יחיאל בן שושן, מנכ"ל FIVE: " FIVE מציעה חידושים והפתעות למשתמשי הסלולר בארץ ובעולם. אנו מציגים חבילה פשוטה והוגנת לכל מי שרוצה לצמצם את הוצאות הסלולר שלו מבלי להסתבך עם עסקאות מורכבות ופתלתלות, "מבצעי" חיוב-זיכוי ושאר מרעין בישין. חבילת FIVE היא אידיאלית לדוגמא עבור הורים לילדים, מבוגרים וכדומה. החברה לא מתכננת לכבוש את השוק או להיכנס ראש בראש במפעילות הסלולר הגדולות. תחת זאת, החברה מכוונת בשלב זה אל קהל שלא מקבל היום מענה ראוי לצרכיו מחברות הסלולר הגדולות".

 

 

ל-FIVE יתרון עבור משתמשים שרוצים לדבר בסלולרי בחו"ל בלי לשלם מאות שקלים, ומראש: כל לקוחות FIVE נהנים מכרטיס SIM רב לאומי חכם וייחודי, שיודע לקבל אוטומטית זהות של SIM מקומי ולחסוך עלויות נדידה ואחרות. בכך, יורד המחיר לכ-1 שקל לדקת שיחה ברוב המדינות ובארצות הברית ואנגליה 10 סנט בלבד – מחיר קרוב למחיר דקת שיחה בארץ. בנוסף, התשלום הוא במודל "לא דיברת, לא שילמת".

 

FIVE הינה המפעילה הווירטואלית היחידה כיום בעלת מתג סלולרי משלה ושנשענת על מערכי האנטנות של שתי חברות – אורנג' ופלאפון. באמצעות השימוש באנטנות של פרטנר, תוכל החברה להציע פתרון גם למחזיקי מכשירים מדור 2 ולא רק למחזיקי מכשירים מדור 3.

 

את FIVE מוביל יחיאל בן שושן, מנכ"ל ומייסד החברה. בן שושן הפעיל בעשור האחרון מספר חברות סלולר בשוק האמריקאי, כולל מפעילות MVNO שהתמקדו באוכלוסיות ספציפיות וממוקדות במדינות שונות בארה"ב.

רשת FIVE החלה בסוף דצמבר בניסוי משתמשים (FUT). תחילת שיווק מסחרי מתוכנן לתחילת 2012, באמצעות כ-130 נקודות מכירה מקריית שמונה ועד אילת.

 

לקוחות שרוצים להשתתף בניסוי המשתמשים יכולים להיכנס אל http://www.my5.co.il