חברת Ixia (נאסד"ק: XXIA), הספקית המובילה של פתרונות בדיקה לרשתות IP ורשתות אלחוטיות מאוחדות, הכריזה על פתיחת סניף Ixia ישראל בתל אביבixia17112

הסניף בישראל יספק ללקוחות החברה נקודת גישה ישירה לכל המוצרים, הפתרונות ושירות הלקוחות.

 

לרגל השקת הסניף הישראלי הגיעה לישראל משלחת של הנהלת החברה, הכוללת את אטול באטנאגר - מנכ"ל ונשיא Ixia, מארק צ'אפליין - סגן נשיא EMEA, אלן גרהאם, סגן נשיא, מכירות בינלאומיות וג'ים סמית' – סגן נשיא לשיווק. בראש הסניף החדש יעמוד אדר אייל, מומחה תקשורת נתונים וטלקום, המכיר מקרוב את הצרכים של לקוחות בתחום. הסניף המקומי יספק שירות גם ללקוחות במזרח אירופה ואפריקה. בימים אלו מגייס הסניף הישראלים צוות מקומי בתחום המכירות, התמיכה והשירות.

 

 

Ixia פועלת בישראל מאז 1999. בין לקוחות החברה בישראל: סיסקו ישראל, ECI, מלאנוקס, מארוול, רד, רדוור, ספקיות שירותי תקשורת ועוד. במפגש עם עיתונאים בתל אביב ציין מנכ"ל Ixia כי החברה תבחן רכישת חברות ישראליות נוספות, אולם ציין כי אין חברות ישראליות ספציפיות שהם בוחנים רכישה שלהן בימים אלה. 

 

בעוד לקוחות החברה ירוויחו מן הזמינות המקומית והמיידית של משאבים, צוות המחקר והפיתוח של Ixia יהנה משיתוף פעולה ישיר עם הלקוחות, אשר יאפשר לו לעמוד בקצב הפיתוח של טכנולוגיות חדשות המגיעות מישראל. הסניף החדש יאפשר ללקוחות קיימים לעבוד בצורה ישירה עם צוות המכירות והשירות של Ixia, ויחזק את הנוכחות של Ixia באזור.

 

"Ixia מכירה בחשיבות השוק הישראלי בתחומי הבדיקות והפיתוח הטכנולוגי", אמר אדר אייל, מנהל הסניף המקומי של Ixia. "ישראל כבר כיום מהווה את אחת המדינות הבולטות בהיקף העסקים באזור EMEA. הנוכחות המקומית של Ixia בישראל תחזק את העבודה הישירה עם לקוחות באזור, ותאפשר לצוותים המקומיים להצטיין באספקת יכולות הבדיקה הטובות ביותר, עבור לקוחות חדשים וקיימים".

 

"Ixia מתגאה בשירות לקוחות וזמני תגובה יוצאים מן הכלל", אמר אטול באטנאגר, מנכ"ל Ixia. "הסניף החדש בישראל יאפשר ל- Ixia לענות על הצרכים של לקוחותינו באזור, ולפתח קשרים חדשים עם עסקים נוספים הזקוקים לפתרונות מובילים ליצירת סביבת בדיקת לרשתות. Ixia רואה בישראל שוק מפתח להתרחבות, בזכות החדשנות הטכנולוגית המתקיימת באזור. האופי המורכב של פתרונות הלקוחות והצורך הקריטי של גופים בתעשיית התקשורת לדאוג לרשתות עתירות ביצועים, עמידה בדרישות סף ובחינת יישומים – הופכים את הנוכחות המקומית של Ixia לצעד הכרחי בתהליך הצמיחה של החברה".

 

Ixia נוסדה במאי 1997 ונרשמה למסחר בנאסד"ק בשנת 2000. ל- Ixia 1,350 עובדים, כאשר 400 מהם עובדים במשרדים באזור EMEA. הסניף החדש בישראל ישרת בעיקר לקוחות בישראל, מזרח אירופה ואפריקה. בשנים האחרונות, Ixia הרחיבה את מערך הפתרונות שלה באמצעות רכישת Catapult Communications, חטיבת הבדיקות N2X IP של Agilent, ואת חברת ה- VeriWave לבדיקות Wi-Fi/WLAN.

 

Ixia, וחברת ההפצה שלה בישראל - RDT, ימשיכו לעבוד יחדיו כדי להוציא לפועל את תוכנית ההיכרות עם הלקוחות בישראל, במהלך הרבעון הראשון של השנה. Ixia ו- RDT יבצעו תוכנית העברה מסודרת לכל לקוח, כך שלא תהיה כל פגיעה במהלך העסקים והתמיכה השוטפת.

 

Ixia מספקת את הפתרון המקיף ביותר בתעשייה בתחום בדיקת רשתות IP מאוחדות – מן הקצה האלחוטי ועד לליבת האינטרנט. יצרני ציוד תקשורת, ספקיות שירותי תקשורת, ארגונים וגופים ממשלתיים משתמשים בפלטפורמות הסימולציה של Ixia על מנת לתכנן, לבדוק ולאשר טווח רחב של פתרונות לרשתות תקשורת קוויות, Wi-Fi, ודור שלישי ורביעי. הפתרונות של Ixia מדמים תנאים של עולם אמיתי על ידי יצירת טווח רחב של פרוטוקולים ותנועת משתמשים ביישומי מדיה עשירה על מנת לוודא ביצועים ברמה גבוהה, תאימות ואבטחת מיחשוב ענן, ליבת רשת, מרכזי נתונים, רשתות אלחוטיות ורשתות רב- שימושיות. למידע נוסף: www.ixia.com

 

בתמונה: אטול באטנאגר - מנכ"ל ונשיא Ixia צילום: דוד סאלם