לראשונה, לקוח עסקי סלולרי יכול לנהל את חשבונו, להתעדכן, לבצע פעולות רישום, עדכון וביטול, ולקבל ניתוח ובקרה של דפוס שימושו באופן עצמאיorange4412

 

האתר העסקי ממוקם באתר Orange והכניסה אליו מאובטחת.

 

יעקב קדמי, מנהל חטיבת שיווק תוכן ומנועי צמיחה, ציין כי:"ניהול חשבון סלולארי לעסקים הינו חלק ממארג שלם של פיתוח ממשקי שירות אישי שאנו מפתחים לטובת הלקוחות. לאחרונה, השקנו לטובת המשתמשים בסמרטפונים ובטאבלטים את smarty – פלטפורמת מידע דיגיטלית המציאה עולם שלם של ידע, ערוץ שירות לקוחות יעודי בפייסבוק. עכשיו, ללקוחות העסקיים, אנו משיקים שירות אינטרנטי לניהול החשבון הסלולארי של הארגון ובו מגוון פעולות רחב המאפשר לבצע פעולות,באופן עצמאי, להתעדכן, לעקוב ולבקר אחר כל הוצאות התקשורת הסלולארית של העסק".

 

פיתוח השירות נעשה על ידי חטיבות טכנולוגיות ומערכות מידע בחברת פרטנר בשיתוף עם חברת לוגנט ועושה שימוש בטכנולוגית פיתוח מתקדמות של .NET ו- java. אתר ניהול החשבון ממוקם באתר Orange וניתן להיכנס אליו לאחר תהליך זיהוי מחמיר וקבלת קוד שימוש אישי. ממשק עבודה ידידותי, וזמין ללקוח בכל עת.

 

באתר ניתן לבצע את הפעולות הבאות:

ניהול מנויים, הרשאות ותקציב – עדכון פרטי המנויים, הגדרת הרשאות צפייה בחשבוניות למנויים, עדכון תקציב לצורך בקרה, ניתוח ומעקב אחר דפוסי השימוש של המנויים בארגון.

ניהול חשבוניות – צפייה בנתוני חשבוניות, פירוטי שיחות, מצב חשבון עדכני של כל מנוי ומנוי, מעקב אחר שימוש וניצול הטבות.

ניהול פעילות בינלאומית- פתיחת/סגירת מנויים לשימוש בחו"ל, הצטרפות לחבילה המתאימה ליעד אליו נוסע הלקוח ולשימוש הנדרש

ניהול תכניות, חבילות ושירותים – קבלת תמונת מצב של כל החבילות והשירותים של הלקוח, ביטול ועדכון שירותים, הצטרפות לשירותים חדשים, קבלת 3 התראות לגבי חריגות בשימוש של המנויים בניצול של 75/95/100 אחוז מהחבילה שבחר.

ניהול מכשירים ואביזרים – תפעול מכשירים, הפקת מדריך לתפעול מכשירים, תיאום התקנת דיבורית.

ניהול דוחות אישיים, הפקת גרפים ומעקב סטאטוס אחר פעולות שבוצעו מהאתר – הפקת דוחות מידע על חשבוניות הלקוח, חיובים, התפלגות שיחות, מספרים נפוצים ועוד.

צור קשר – אפשרות ליצור קשר עם שירות הלקוחות או מנהל שירות אישי במייל.

 

כיצד נכנסים לאתר? דרך אתר orange.co.il בעמודה הימנית ביותר "כניסה לחשבון שלך" מכניסים את מספר הטלפון והסיסמא או נכנסים ישירות לאתר https://biz.orange.co.il/biz ומזינים את מספר הטלפון והסיסמא.