אפליקציית החנייה של פנגו תשולב כחלק מובנה במערכת ה"אוסקר" -  מחשב אישי המעניק תמיכה לנהגים ברכבי better placepango better place17412

 בחברה מסבירים ששיתוף פעולה זה הוא אבן דרך נוספת ביכולתה של "פנגו" להקל על הנהג בכל הקשור ל חנייה נוחה וחכמה, וכן אפשרות עבור לקוחות הרכב החשמלי של better place ליהנות מהערכים המוספים מהם נהנים כל לקוחות פנגו - חנייה בחניוני הסדר ושימוש בעמדות שטיפת רכב ברחבי הארץ. פתרון זה מצטרף לאפליקציית אייפון שמפעילה פנגו לחניה ברחבי הארץ. החיבור שנוצר בין מיזם הרכב החשמלי של better place לבין אפליקציית החנייה הסלולרית פנגו, היה טבעי לחלוטין. במסגרת החיבור בין "פנגו" לבין הרכב החשמלי תוכשר הקרקע לשיתוף פעולה ממנו יוכלו להינות כל לקוחות better place.

הטמעת מערכת החניה של פנגו בוצעה במסגרת המחשב האישי החכם אוסקר, המגיע כחלק מובנה מחבילת הרכב של better place- עם השקת המחשב האישי אוסקר ייכללו בו מספר מצומצם של אפליקציות מובילות שנבחרו כדי לתת שירות איכותי ומענה הולם ללקוחות better place. בין אפליקציות אלו ניתן למצוא את אפליקציית החדשות של Ynet, אפליקציית מפה, שירות דיווחי תנועה אונליין וכמובן אפליקצית החנייה הסלולרית של פנגו.  

לדברי רועי אלבז, מנכ"ל "פנגו": "אני גאה לומר ששיתוף הפעולה עם חברת better place, המהווה את חוד החנית הטכנולוגי בתחומה, מאפיין את כל מה שלקוחות פנגו כבר מכירים היטב- חדשנות, קדמה טכנולוגית, והרצון להעניק לכל נהג את חוויית החנייה המושלמת. חוויה זו כוללת בתוכה את כל הערכים המוספים להם נהג עשוי להזדקק. גם בהמשך אנו מתכננים מגוון יוזמות חדשות שנועדו להקל על הנהג ולאפשר לו להתרכז בניהול יומו בדרך חכמה ופשוטה".