אלון סלולר מקבוצת אלון, מפעילת המותג YouPhone , השיקה את פעילותה כמפעילת סלולר. החברה הודיעה על השקת מודל חדשני תחת השם "דקות שלא עולות" שמעניק עבור הקניות הבסיסיות של כל משפחה, מזון ודלק, דקות שיחה בסלולר ללא תשלום. בנוסף השיקה youphone13512
החברה מסלול "פשוט ומשתלם" עם מחיר דקת שיחה הנמוך ביותר בשוק

 

מותג הסלולר YouPhone, הינו חלק ממועדון הלקוחות "You" הנחשב לאחד ממועדוני הלקוחות המובילים והגדולים בישראל ומונה כיום כ- 1.2 מיליון לקוחות. מודל "דקות שלא עולות" מעניק לחברי מועדון YOU ולכל מצטרף חדש, הצעת ערך ייחודית המשלבת את שלושת התחומים שמהווים את ההוצאה הגדולה ביותר בכל סל צריכה משפחתי: מזון, דלק ותקשורת. על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (יולי 2011) משפחה ממוצעת מוציאה כ- 2,205 שקל על קניית מזון וע"פ נתוני חברות הדלק ההוצאה הממוצעת של צריכת דלק (2 מיכלים) עומדת על כ- 800 שקל בחודש. עבור הקניות הבסיסיות של כל משפחה ביניהם: מזון ודלק שנעשות ברשתות מגה ודור אלון מעניקה החברה מידי חודש, עד 200 דקות שיחה בסלולר ללא תשלום, על פי יחס ההמרה: על כל 100 שקל מקבלים 10 דקות שיחה שלא עולות . לדוגמא מתדלקים בדור אלון ב- 400 שקל מקבלים 40 דקות ללא תשלום,קונים במגה את הקניות החודשיות ב- 800 שקך מקבלים 80 דקות וכו'.

החברה הודיעה היום על השקת מסלול אחד של תעריפים, המציע את תעריפי השיחה הנמוכים ביותר בשוק: 18 אגורות לדקת שיחה, 15 אגורות להודעות SMS וגלישה ב- 15 אגורות למגה בייט בתשלום חודשי קבוע של 18 שקל. בשילוב הטבת "דקות שלא עולות" , יהנו הלקוחות מתעריפים שנעים בין 0-18 אגורות בלבד. בנוסף תציע החברה, תעריף חסר תקדים גם בשיחות מחו"ל לישראל, ללא חבילות או התחייבות. התעריף ביעדים הפופלארים (אירופה, ארה"ב , תאילנד וכו') ינוע בין 70 אגורות ל 1.80 שקל לדקת שיחה לישראל ושקל אחד להודעת SMS לישראל. בכל שאר היעדים , מחיר דקת שיחה יעמוד על 5.90 שקל . השירות יתאפשר במעל - 200 מדינות באמצעות יותר מ 700 מפעילים במהלך החודש הקרוב.

לקוחות בעלי דפוס שימוש גבוהים יותר ולקוחות גולשים, יוכלו לרכוש סלים בהתאמה אישית על פי צרכיהם, ובכך להוזיל יותר את חשבון הסלולר:

סל מסובסד- 200 דקות + 200 SMS +MB 200 בתשלום חודשי של 65 שקל

400 דקות + 400 SMS +MB400 בתשלום חודשי של 100 שקל

700 דקות + 700 SMS +G2 בתשלום חודשי של 180 שקל

סל גלישה-  1 ג'יגה תשלום חודשי של 30 שקל , 5 ג'יגה תשלום חודשי של 55 שקל

סל משפחה – 200 דקות במשפחה בתשלום חודשי של 20 שקל

התשלום בגין הסלים הינו בנוסף לתשלום החודשי הקבוע שבמסלול – 18 שקל: החברה תציע בקרוב, גם מסלול פריפייד, ללא דמי שימוש חודשיים עם מגוון כרטיסים בתמחור חדשני המשקפים חסכון משמעותי ללקוח.

לדברי דודי ויסמן נשיא קבוצת אלון: "כניסתנו לתחום הסלולר תפתח בפני הצרכנים בישראל עולם סלולרי חדש אשר מתאפיין בתרבות צריכה שקופה נגישה וזולה עבור יחידים ומשפחות. כחברה סלולארית, אשר משולבת במועדון לקוחות חזק ולקבוצת הקמעונאות הגדולה בישראל אנחנו יכולים לתרגם את הקניות היומיומיות שהצרכן עושה ברשתות הקמעונאיות השייכות לקבוצה, דור אלון ומגה לחסכון משמעותי בחשבון הסלולארי ובהוצאות משק הבית".

אלון סלולר תפעל על גבי האנטנות של רשת פרטנר אך מעבר לכך תהיה בעלת מערכת טכנולוגית עצמאית הכוללת בין היתר מערכת בילינג עצמאית, ו HLR, ככל חברה סלולרית רגילה כדוגמת סלקום, פרטנר ופלאפון. בנוסף תשווק החברה בחנויותיה, מגוון גדול של מכשירים, במחירים הזולים בעשרות אחוזים מחברות הסלולר הכוללים מכשירי דור 2, דור 3.5 כולל סמארטפונים, מודמים וטאבלטים. במסגרת ההשקה תעניק החברה הטבה בלעדית של עד 700 ₪ תווי רב תו במתנה,לקניות במגה, לרוכשים מכשירי סלולר שבמבצע. החברה הודיעה כי חתמה על הסכם עם חברת LG לפיו ישווק המכשיר PRADA LG בבלעדיות בחנויות YouPhone.

בין המכשירים שישווקו בחנויות יו פון : I-Phone 4s, ,Nokia X1-01 EasyPhone 1070, Sony Ericcson X-8, LG ,Optimus one Samsung Galaxy ace, LG Optimus Black.

לדברי אריאל שרייבר מנכ"ל YouPhone: "בתקופה זו בה אנו עדים לשינויים משמעותיים בשוק הסלולר בישראל, עם כניסת מפעילים חדשים, אנו מאמינים כי הצעתנו הייחודית, הפונה למגוון רחב של משתמשים, מביאה בשורה חדשנית ובעלת ערך רב לציבור הצרכנים. באמצעות "דקות שלא עולות" אנו מעניקים את התעריפים הזולים בישראל - תעריף לדקה בין 0 ל- 18 אג' בלבד. אנו נהיה היחידים שפונים לכלל הלקוחות עם מסלול אחד פשוט המאפשר התאמה אישית - כל לקוח יוכל להוסיף את סל השירותים שמתאים לשימושיו וצרכיו, הצעה זו תאפשר לכל אחד להתאים לעצמו את המסלול הזול והמשתלם ביותר עבורו, אין סיבה לשלם תשלום גבוה על חבילה ללא הגבלה שאיננה מותאמת לשימושים של הלקוח.

אנו נוזיל דרמטית את התעריפים בשימוש במכשיר בחו"ל – בלי חבילות, בלי התחייבות ובלי אותיות קטנות, אנחנו מאמינים שלשמור על קשר מחו"ל זה צורך בסיסי ואין סיבה שלקוחות ישלמו מאות שקלים על כך וכמובן , נפעל לייצר חווית שירות שונה. לכל לקוח יהיה פשוט ונוח לפגוש אותנו, באמצעות עשרות חנויות בסניפי מגה ודור אלון, קרוב ככל הניתן לביתו של הלקוח ובאמצעות מערך שירות טלפוני איכותי. שילוב מנצח זה של "דקות שלא עולות", תעריפים זולים בארץ ובחו"ל ופריסת חנויות נוחה וקרובה לכל לקוח, יצעידו את YouPhone להיות חברה מרכזית ומובילה בשוק הסלולר בישראל".

אלון רבוע כחול הינה חברת הקמעונאות הגדולה בישראל. במגזר הסופרמרקטים פועלת אלון החזקות, באמצעות חברת הבת מגה קמעונאות המפעילה 211 חנויות סופרמרקט במותגים שונים. במגזר הלא מזון, פועלת אלון החזקות באמצעות חברה בת, בי קמעונאות המשמשת כקמעונאית וסיטונאית ומפעילה חנויות מתמחות בהפעלה עצמית ובזכיינות ומציעה מגוון מוצרי Non Food. במגזר מתחמי תדלוק ומסחר, אלון החזקות פועלת באמצעות חברת הבת דור אלון המפעילה 193 מתחמי תדלוק ו - 195 חנויות נוחות בפורמטים שונים בישראל. במגזר הנדל"ן, פועלת אלון החזקות באמצעות חברה הבת רבוע כחול נדל"ן המחזיקה, מחכירה, ומפתחת נדל"ן מסחרי מניב ויזום פרויקטים.