רשת Best Mobile מקבוצת ח.י, הודיעה כי במסגרת הסכם בין הרשת לבין ספקית הסלולר גולן טלקום, לקוחות גולן טלקום יזכו להנחות משמעותיות בעת רכישת מכשירים ואביזרים בחנויות רשת Best Mobilegolan14512 כל לקוח שיגיע לחנות הרשת יזכה בהנחה של עד 20 אחוז בקניית מכשיר סלולרי ואביזרים. בדומה לכל המפעילות הסלולאריות, רשת Best Mobile, תאפשר ללקוחותיה לפרוס את התשלומים על המכשיר והאביזרים על פני 36 חודשים, כפי שנהוג בחברות הסלולר הקיימות בשוק.

כך לדוגמא, סמסונג גלקסי S2נמכר בחברות הסלולר במסלול של 36 תשלומים במחיר של 119-129 שקל לחודש x 36 תשלומים בעוד שרשת Best Mobile מציעה את המכשיר ללקוחות 'גולן טלקום' במסלול של 36 תשלומים במחיר של 72 שקל לחודש x 36 תשלומים = פער של בין 1,692-2,052 שקל.

רשת Best Mobile היא רשת עצמאית למכירת מוצרי סלולר. לרשת ישנם 18 סניפים המפוזרים ברחבי הארץ, בהם נמכרים מכשירים ניידים ביבוא מקביל עצמאי. במסגרת הרחבת הרשת, אשר עליה הודיעה הקבוצה בינואר 2011, היא צפויה להקים 22 סניפים חדשים עד סוף 2012, דבר שיובילו את פריסת הרשת ל- 40 סניפים ברחבי הארץ. העלות הכוללת של הפרויקט מוערכת בכ- 10 מיליון שקל. נקודות המכירה החדשות, אשר חלקן יפעלו כחנויות רחוב עצמאיות וחלקן ישובצו כדוכני מכירה בקניונים, יעוצבו ברוח המותג ובאופן אחיד.

מנכ"ל רשת Best Moile, עמי צים אמר כי, "בחודשים האחרונים אנו רואים מגמה צרכנית אחרת בישראל. כניסת המפעילות הסלולאריות החדשות והמפעילים הווירטואליים (MVNO) הנהנות משירות נדידה פנים ארצי, לתחרות, מאפשר את הורדת המחירים לצרכן, הן בעלות השירותים הסלולאריים והן במחירי רכישת מכשירי הסלולר. רשת Best Mobile, מברכת על ניתוק הזיקה בין שירותי הסלולר למכשירים עצמם, ושמחה להיות שחקן משמעותי וחשוב המאפשר את הצלחת המהלך. המהלך, המאפשר פתיחתה של תחרות הוגנת בשוק, יוצר שוק סלולר חדש שבו כל הצדדים מרוויחים."