שחקן נוסף מצטרף לשוק הסלולר הרותח: 012 עומדת להציע בקרוב ללקוחות חבילות סלולריות במחיר הזול ביותר עד כה: החל ב-88 שקל01219612 בהודעה שנמסרה מהחברה נאמר כי בכוונת 012 להשיק בקרוב מותג חדש, 012 mobile, מקבוצת פרטנר שיעניק שירות סלולרי המבוסס בעיקרו על שירות עצמי. 012 mobile תציע שתי תוכניות בתשלום חודשי קבוע של 88 שקל ו – 98 שקל הכוללות שיחות ו – sms מהנייד ללא הגבלה לכל היעדים בארץ; שיחות ללא הגבלה מהנייד בארץ אל יעדים נייחים וניידים נבחרים בחו"ל; וחבילת גלישה. הפעילות והתוכניות יוצגו בעת ההשקה הרשמית של 012 mobile. מחירי החבילות ישתנו בהתאם לחבילת הגלישה ולשיחות לחו"ל שיכללו בה. השרות יתחיל לפעול ביום ראשון, 24 ביוני 2012. 

החבילות החדשות יתמודדו עם המחירים שמציעות Hot Mobile וגולן טלקום המשווקות חבילות לא הגבלה במחירים של 89 ו-99 שקל. כניסת החברות החדשות לשוק הסלולר יצרה סערה בענף והובילה לקוחות רבים לבחון את החבילות שברשותם על מנת להוזיל את המחירים. במקרים רבים, לקוחות שפנו לחברות הסלולריות קיבלו חבילות מוזלות בעשרות אחוזים מהמחיר ששילמו עד כה.

ההצעות של 012 mobile

• שיחות ו-SMS ללא הגבלה מהנייד בישראל לכל היעדים בארץ, חבילה גלישה בנפח חצי ג'יגה ושיחות ללא הגבלה מהנייד בארץ אל יעדים נייחים וניידים בארה"ב, בתשלום חודשי של 88 שקל בלבד.

• שיחות ו-SMS ללא הגבלה מהנייד בישראל לכל היעדים בארץ, חבילה גלישה בנפח 1 ג'יגה ושיחות ללא הגבלה מהנייד בארץ ל-41 יעדים נייחים בעולם (ארה"ב ובקנדה גם למספרים ניידים), בתשלום חודשי של 98 שקל.

שירותי 012 mobile מבוססים בעיקרם על שירות עצמי, בשיטת ה- only sim. הרישום מתבצע באתר www.012mobile.co.il ה- sim ישלח ללקוח בשליחות עד הבית במחיר של 49 שקל. לקוחות 012 mobile ייהנו משירות online במספר ערוצים, בהם עמוד ה-facebook של 012 mobile, באמצעות chat ובאמצעות דואר אלקטרוני. ה-facebook יינתן מענה החל מהשעה 8:00 ועד השעה 24:00 באמצע השבוע וימי ו' עד השעה 13:00. שירות ה- chat יהיה פעיל החל מ 8:00 ועד 21:00 באמצע השבוע ובימי ו' עד השעה 13:00. מענה במייל יינתן תוך יום עסקים. אתר 012 mobile מאפשר כבר היום למתעניינים להשאיר פרטים, אשר עם השקת השירות, יעודכנו על כך ב –sms.

תהליך הצטרפות פשוט ומהיר בארבעה עד חמישה שלבים בלבד:
1. בחירת תכנית ומספר.
2. מילוי פרטים אישיים, בחירת מב"ל ופרטי השליחות.
3. פרטי תשלום.
4. טופס הרשאות גישה.
5. ניוד – רק במידה והמנוי בחר להתנייד.

המותג החדש יאפשר לפרטנר להתמודד עם סגמנט הלקוחות הדורשים חבילות זולות בסלולר, בלי לפגוע במותג Orange על ידי הורדה דרמטית במחירים. על פי המסתמן, השיווק של החבילות יבוצע בשרות עצמי באמצעות אתר האינטרנט של 012 ומוקדי השרות הטלפוניים, אשר גם יספקו ללקוחות תמיכה טכנית במידת הצורך. כיום 012 מספקת ללקוחות שירותי שיחות באמצעות תשתית המבוססת על רשת האינטרנט (VOB) ומפעילה תשתית מכירות ותשתית תמיכה טכנית באינטרנט ובשיחות. באמצעות מודל השרות העצמי יכולות החברות להפחית עלויות ולהתמודד עם המחירים שקבעו Hot Mobile וגולן טלקום. 

בטרם עלו Hot Mobile וגולן טלקום היו הערכות כי סלקום ופלאפון עשויות להקים לצד הפעילות הממותגת חברות שיציעו שירותים מוזלים ללא תמיכה ומוקדי שירות פרונטליים. בחברות הוחלט לבסוף לא להקים מותגים מוזלים, אולם נראה שהחלטתה של 012 להיכנס לתחום הסלולר תעלה את הנושא שוב אל שולחנות הדיונים בחברות הסלולר ובקרוב נראה כיצד ינהגו. 

012 סמייל טלקום מספקת סל שירותים רחב בתחום הטלפוניה והאינטרנט. החברה החלה לפעול בשנת 1997 – וכיום מספקת את שירותיה בארץ ובעולם למאות אלפי לקוחות – פרטיים ועסקיים. 012 סמייל טלקום בע"מ היא החברה הראשונה בישראל שקיבלה רישיון לאספקת שירותי טלפוניה פנים-ארציים מתקדמים בטכנולוגיית שיחות על גבי האינטרנט VOB – Voice Over Broadband)), בקידומת 072. 012 סמייל טלקום בע"מ נמצאת בבעלות מלאה של פרטנר. החברה מיזגה לתוכה את פעילותה של חברת Smile - אינטרנט זהב.