טלמפ, המפתחת ומתפעלת את יישומי הניווט של ארבעת מפעילות הסלולר בישראל מודיעה היום על השקת שיתוף פעולה חדש עם חברת Decell, במסגרתו מנויי שרות ניווט ה-GPS של חברות הסלולר, יקבלו מידע על זמינות מקומות חנייה בחניוניםhenyon3712 פתרון מסוג זה הנו חלוצי וייחודי בשוק. מנויי השירות המשתמשים בגרסאות המתקדמות של שירות הניווט המשווק על ידי ארבעת מפעילות הסלולר (אורנג', פלאפון, סלקום והוט מובייל) יכולים בכל עת לקבל הצעות לחניונים בסביבתם בקליק אחד. התוספת הנוכחית תעדכן אותם גם בזמינות חנייה בזמן אמת, במבחר חניונים בתל אביב. בשבועות הקרובים יורחב שיתוף הפעולה ויכלול עוד עשרות חניונים ברחבי הארץ.

במסגרת שיתוף הפעולה יתקבל מידע בזמן אמת בנוגע למצב החניון, האם יש חניות זמינות או שהוא עומד להיות מלא בקרוב. בנוסף, המידע הועשר וכולל גם את מספר המקומות הכללי בחניון ומחירי החנייה. כך יוכלו המשתמשים להגיע לחניונים פנויים, ולחסוך זמן ותסכול מיותרים.

אורי קושניר, מנהל פעילות טלמפ בישראל: "טלמפ עומלת כל הזמן על יישומים חדשים שמטרתם לסייע ולהקל על הנהגים המנויים לשרות הGPS . שיתוף הפעולה הנוכחי עם Decell מצליח, שוב, להניב פונקציונליות חדשנית ולהגביר משמעותית את התועלת בשימוש היומיומי בשירות שטלמפ מספקת".

לדברי יונתן זילברברג, מנכ"ל דסל: "נתונים אודות זמינות החניונים הינם חשובים ומשלימים את המידע התחבורתי שמספקת דסל הנועד לקצר את זמן ההגעה של הנהג ליעדו הסופי ככל שניתן".

דסל טכנולוגיות הינה ספקית מובילה של מידע מדוייק אודות מצב התנועה בכלל כבישי המדינה בזמן אמת ושירותי תחבורה נלווים. טכנולוגיה חדשנית ומוגנת פטנט משמשת את דסל לנתח מידע אנונימי ממקורות מגוונים כגון תנועת טלפונים סלולרים ונתוני מיקום ממכשירי GPS, וזאת בכדי להפיק את Swift-i traffic®, המידע התחבורתי המקיף והאיכותי ביותר בישראל ובעולם. שותפותיה ולקוחותיה של דסל כוללים ספקיות ניווט למכשירים ניידים ומכשירי רכב, חברות סלולר מובילות, ציי רכב גדולים, גופי מדיה, מועדוני רכב וגופים ציבוריים.

חברת טלמפ הישראלית (www.telmap.com), מובילה עולמית בפתרונות מבוססי מיקום ((LBS ייחודיים, מתגאה ביותר משבעה וחצי מליון מנויים רשומים ברחבי העולם על מוצרי הניווט הסלולארי המתקדמים שלה. עם מאגר רחב של עולמות תוכן (מסעדות, מוזיאונים, תחנות דלק ועוד), כיסוי גיאוגרפי גלובלי ופיתוח המתאים למספר רחב של פלטפורמות ומכשירים סלולאריים, טלמפ מספקת ללקוחותיה כלים מתקדמים המאפשרים להם להציע למשתמשיהם פיתרון אחד למילוי מכלול צרכיהם בדרכים. מוצר הדגל של טלמפ הושק בארץ עם כל ארבע המפעילות הסלולאריות ועם המפעילות הגדולות בעולם דוגמת Vodafone, Orange- Telefonica, O2, MTS ועוד.

צילום יחסי ציבור