אלקטרה מוצרי צריכה מרחיבה את פעילותה בעולם הסלולרי ובמסגרת המהלך משיקה החברה פעילות למכירת טלפונים סלולאריים וציוד נילווה תחת המותג:MoBuymobuy9812
שימכרו ברשתות הקמעונאיות שלה: מחסני חשמל, שקם אלקטריק, אייס ואוטודיפו

יקי ודמני, מנכ"ל אלקטרה מוצרי אמר: "בעקבות השינויים הרבים שחווה שוק הסלולר בתקופה האחרונה, בחרנו להשיק תת רשת בשם MOBUY שתתמחה במכירת טלפונים סלולאריים במגוון רחב ביותר מהסמארטפונים החדישים ביותר ועד למכשירים זולים יותר, כולל אביזרים משלימים ייחודיים. המכירה תתבצע בלמעלה מ- 100 סניפי החברה הפרוסים בכל הארץ ברשתות הבית שלה הכוללות את מחסני חשמל, שקם אלקטריק, אייס ואוטודיפו וזאת במטרה לאפשר נגישות מקסימלית לצרכן ולהעניק לו את המוצרים הטובים ביותר במחירים התחרותיים ביותר".

ודמני הוסיף ואמר: " הצרכן הסופי מודע היום לאפשרויות העומדות לפניו, הוא אקטיבי ומבצע סקר שוק כמו על כל מוצר אחר. אני בטוח שהמותג MOBUY יעניק לצרכן אלטרנטיבה נוספת וכדאית לרכישת מכשירי סלולר ואביזרים במחירים אטרקטיביים. אנו כאן במטרה להרחיב לצרכן את האלטרנטיבות המוצעות בפניו ולאפשר לו לרכוש מוצרי סלולר תחת קורת גג אחת בעשרות סניפים בפריסה ארצית".

ודמני ציין והוסיף: שוק הטלפונים הסלולאריים "גלגל" בשנת 2011 כ- 2.4 מיליון מכשירים בהיקף של כ-4 מיליארד שקל. אנו מעריכים כי בשנה הראשונה נגיע להיקף מכירות של כ- 100 אלף מכשירים ומצפים לאחר חודשי ה"הרצה" הראשונים להגדיל את הכמויות בצורה משמעותית.

המותג MOBUY יציע מגוון רחב של מוצרי סלולר וביניהם: -אייפון סמסונג, סוני מובייל, נוקייה ועוד.

אלקטרה מוצרי צריכה ישראל, היא החברה המובילה בתחום מוצרי החשמל והתקשורת בישראל וסיימה את שנת2011 בהיקף מכירות של כ- 2.1 מיליארד ₪. החברה פועלת ב 3 מגזרים: מגזר מוצרי הצריכה הכולל את פעילות המכירה, השיווק של מזגני אלקטרה ואלקו ומוצרים לבית ולמטבח בשמות המותג: אלקטרה, פיליפס, מילה, סאוטר, ליבהר ווירלפול ואלקטרה בר, מגזר הרשתות הקמעונאיות הכולל את המותגים שקם אלקטריק, מחסני חשמל, אייס ואוטו דיפו ומגזר התקשורת והמחשבים.