ישראכרט משדרגת את אפליקציית הסלולר שלה לבעלי מכשירי iPhone ואנדרואיד ביכולת תשלום במגוון בתי עסק, לרבות תחנות הדלק של רשת סונול, רשת בתי הקפה " קפה קפה"mycheck11212 וזאת ללא צורך בנשיאת כרטיס אשראי פיזי ומבלי להזדקק לרכיב NFC בקופת בית העסק, ובכך מרחיבה את הכניסה המואצת שלה לעולם התשלומים בסלולאר.

יגאל ברקת , סמנכ"ל השיווק של ישראכרט אמר היום: "ישראכרט ממשיכה להוביל את המהפיכה הטכנולוגית בתחום התשלומים בסלולר וחוברת לחברת MyCheck הן בהטמעת הטכנולוגיה באפליקציית הסלולר שלה והן כאופצייה להשקעה בחברה. אנו משיקים את השירות החדש בהמשך להשקות שביצענו בשנה האחרונה עם השקת שירות Pay Pass בעולם ה-NFC והשקת שירות Pay Ware לעסקים המאפשר הפיכת טלפון הסלולרי למסוף תשלום נייד". במהלכים אלו אנו מאפשרים ללקוחותינו להתחיל ולהשתמש בכל מגוון תצורות התשלום העתידיות בסלולר.

שלומית קוגלר מנכ"ל MyCheck:"MyCheck גאה לחבור לחברת ישראכרט ולאפשר לכלל הלקוחות תשלום חכם ונוח במגוון בתי עסק ברחבי הארץ. בימים אלה MyCheck מרחיבה את פעילותה ומשיקה את המוצר בניו-יורק ובקרוב גם בלונדון
השירות החדש מושק תוך שימוש בטכנולוגיה של חברת MyCheck (מיי צ'ק) הישראלית אשר באמצעות החיבור שלה לקופות בבתי העסק, מאפשרת חווית קניה סלולארית אולטימטיבית ומושלמת מהקצה לקצה, תוך אבטחה מידע מחמירה ועמידה בתקן PCI מלא. בנוסף ישראכרט תקבל אופציות השקעה ב MyCheck של 6 אחוז.


מי יוכל להשתמש בשירות התשלומים בסלולר של ישראכרט ?
השימוש בשירות התשלומים בסלולר יהיה פתוח לכלל האוכלוסייה מחזיקי כלל כרטיסי האשראי ולא רק ללקוחות ישראכרט, כאשר לקוחות בעלי כרטיס מקבוצת ישראכרט, ייהנו מעולם הטבות בלעדי למשתמשים בשירות זה. אחד מיתרונות התשלום באפליקציה במגוון רחב של בתי עסק כגון בתי קפה, מסעדות ובארים הינה שלאחר הצגת קוד התשלום בבית העסק יוכל המשתמש לראות את כל פרטי הזמנתו בקופה באמצעות האפליקציה בזמן אמת. כאשר ירצה הלקוח לשלם, הוא יוכל לעשות זאת באמצעות האפליקציה (כולל להשאיר טיפ) מבלי לחכות לחשבון. בנוסף ניתן לשלם בתחנות הדלק של סונול בימים אלה ממשיכות ישראכרט ו MyCheck להרחיב את פעילות האפליקציה לעוד רשתות ובתי עסק בכל רחבי הארץ

כיצד מצטרפים לשירות התשלומים בסלולר
מורידים ללא תשלום את אפליקציית ישראכרט מה-app Store לבעלי iPhone או מה-Google Play לבעלי מכשיר עם מערכת הפעלה אנדרואיד (מגרסא 2.1 ומעלה) ונרשמים לשירות ללא תשלום, תוך הזנת פרטי כרטיס האשראי שיחויב או מספר כרטיסי אשראי שיחוייבו ע"פ בחירת הלקוח– תהליך זה הינו חד פעמי וקצר וניתן להכניס מספר כרטיסי אשראי ולהחליט , במעמד הרכישה, מי מהכרטיסים לחייב .
מי שהתקין את אפליקציית ישראכרט בעבר ידרש רק לשדרג גרסא ב app store או ב- Google play.
גם לקוחות אפליקציית MY Check יהנו מהרשמה מהירה למסלול התשלום.


השימוש באפליקציה של ישראכרט
לאחר סיום ההרשמה, הלקוח יוכל לבחור היכן ברצונו לשלם, מבין בתי העסק המופיעים באפליקציה והתומכים בשירות. לאחר בחירת בית העסק, האפליקציה תנפיק קוד חד פעמי אותו יש צורך להציג לנותן השירות . לאחר הצגת הקוד - פרטי החשבון, כולל פירוט פריטי ההזמנה או הרכישה יופיעו ללקוח באופן ברור ושקוף על צג המכשיר הסלולארי, כאמור – כולל הטבות ייחודיות למשתמש וכך הלקוח יוכל למעשה לבצע רכישה ללא צורך בנשיאה של כרטיס אשראי פיזי.

השירות יינתן ללא עלות ללקוח הפרטי ב-3 חודשי ההשקה, ולאחר מכן תיגבה MyCheck תשלום בסך של 0.95 שקל לכל עסקה ולא יותר מ- 3.8 שקל בסה"כ לחודש קלנדארי. העסקה הינה עסקה במסמך חסר, בדומה לעסקאות טלפוניות ואינטרנטיות אחרות והלקוח מבוטח בגין כל שימוש שיעשה בכרטיסו, ללא ידעתו והסכמתו. את ההשקה ילווה קמפיין פרסומי באמצעי המדיה .

חברת MyCheck הוקמה במרץ 2011 במטרה לשדרג את חוויית השירות לצרכן באמצעות רכישה מהירה , נוחה ויעילה מכל דבר אחר שהוא מכיר. MyCheck משמשת דרך תשלום חכמה המאפשרת לצרכן ליהנות ממגוון הזדמנויות צרכניות, שליטה על החשבון וחופש לסיים את חווית התשלום בכל רגע נתון ללא צורך לחכות לחשבון. באפליקציה רשומים כיום מעל 20,000 לקוחות מתוכם אלפים המשתמשים באפליקציה על בסיס יומיומי בתחנות הדלק של חברת סונול, ברשת "קפה קפה" ובעוד עשרות בתי עסק עצמאיים.
במקביל להשקתה בישראל האפליקציה מושקת בימים אלה בניו-יורק ובקרוב גם בלונדון .

אפליקציית ישראכרט לאייפון

אפליקציית ישראכרט לאנדרואיד