רשת Mobuy תציע את אייפון 5 בייבוא רשמי כולל אחריות בינלאומית ומטען מקוריים במחיר 3,773 שקל - ב-12 תשלומיםbenni1112
מכשירי אייפון 5 (16 ג'יגה) שתציע רשת MOBUY ב- 110 סניפים ברחבי הארץ נושאי תעודת אחריות בינלאומית מקורית של היצרן ומטען מקורי. המכשירים ישווקו במחיר הזול בארץ– 3,773 שקל (עד 12 תשלומים).

לאור המלאי המוגבל, בסניפים בהם יגמר המלאי תינתן האפשרות ללקוחות לרכוש את המכשיר בקנייה מוקדמת שתבטיח להם את המחיר הזול בארץ, תחת צפי אספקה של כחודש ימים.

בהמשך, יצאו הדגמים הנוספים.

לפני כשבועיים הושקה פעילות MOBUY - הרשת הגדולה בישראל לטלפונים ואביזרים סלולריים ב- 110 נקודות שירות ומכירה ברשתות הקמעונאיות מקבוצת אלקטרה: שקם אלקטריק, מחסני חשמל, אייס, אוטודיפו.

הרשת מציעה מגוון רחב של מכשירי סלולר, סמארטפונים ומגוון אביזרים נילווים דוגמת כיסויים, מטענים, מתאמים, מגני מסך ועוד, במחירים המשתלמים בישראל ובאפשרות של עד 12 תשלומים ללא ריבית.

בני גרינאפל מנהל פעילות MOBUY: "רשת MOBUY ממשיכה להעניק לצרכן אלטרנטיבה ראויה ואנו גאים להציע ללקוחות - את מכשיר האייפון 5 החדש, הנחשק והמתקדם במחיר הזול בישראל המיובא בייבוא רשמי. רשת MOBUY מוכיחה שוב את האטרקטיביות שלה ואת עוצמתה."

גם חברת YouPhone תשווק את מכשיר האייפון 5 במחיר הזול בישראל בסכום של 3770 שקל. YouPhone מציעה לרכוש את המכשיר במהלך הקניות על הדרך, בעשרות חנויות YouPhone שבסניפי מגה, בפרישה ארצית לנוחות הצרכן. 

החברה מציעה שירות איכותי כולל לצרכן, אפשרות קניית המכשירים וכן שירות תיקונים לכלל הצרכנים – ללקוחות כל החברות – ללא התחייבות.

מכשיר האייפון 5 ב- YouPhone מצטרף למגוון הרחב של המכשירים שהחברה משווקת. הסלולר הפך למוצר צריכה בסיסי עבור כל משפחה בישראל. נגישות המכשירים והשירות בסופרמרקט היא המהלך המתבקש עבור הצרכן הישראלי.

אריאל שרייבר, מנכ"ל YouPhone: "אנחנו חווים גידול יומיומי בכמות הלקוחות שרוכשים אצלנו מכשירים וממשיכים לתת את השירות הכי טוב וזמין ללקוחות. יש לנו 27 חנויות בפריסה ארצית ואנחנו מספקים שירות תיקונים ללקוחות כלל החברות – לא רק ללקוחות YouPhone. תמיד נהיה הכי אטרקטיביים לצרכן הן במחיר והן בשירות הטוב והנוח ללקוח – זה מה שמוביל אותנו".