רשת iDigital, המשווקת הרשמית של מוצרי apple בישראל, פותחת חנות דגל בקניון החדש גרנד באר שבע בה הושקעו כ- 3 מיליון שקלidigital27613
החנות החדשה עוצבה על ידי Apple העולמית כדוגמת החנויות האחרות של הרשת ובה תתאפשר לקהל הלקוחות לחוות את כל מוצרי Apple כולל האיפון 5 החדש, מכשיר ה- Apple T.V ואייפדים ובנוסף גאדג'טים, האביזרים והאוזניות המגוונות. עם פתיחת הסניף החדש, תעמוד הרשת על תשע חנויות בפריסה ארצית.

לדברי ערן תור, מנכ"ל רשת iDigital : רשת iDigital גאה לפתוח חנות ראשונה בבירת הנגב באר שבע ולהיות חלק מהאזור הכי מתפתח בישראל כיום. באר שבע הינה עיר המטפחת חממה של טכנולוגיה והייטק מכל העולם ולכן אנו נרגשים להיות חלק אינטגראלי בפרויקט זה. דאגנו להקים חנות גדולה ונקודת שירות לטובת כל אזור הדרום ובעתיד אנו נערכים לקיים בבאר שבע הדרכות ופעילויות חברתיות וקהילתיות רבות עם ערך מוסף המייצג את החוויה במוצרי אפל השונים."

רשת iDigital פרטים נוספים ובירור סניפים בטלפון: 03-9005355

iDigital היא Apple Premium Reseller, המשווקת הרשמית של מוצרי אפל בישראל, שעל מגוון מותגיה נמנים ה-Mac, ה-iPod, הiPhone וה-iPad. החברה פועלת תחת חברת האם iCon Group, היבואנית הרשמית של מוצרי אפל בישראל. בנוסף למוצרי Apple, מציעה iDigital מגוון מוצרים ומותגים של חברות מובילות בעולם בתחום סגנון החיים הדיגיטלי ביניהם: iHome, Speck, Griffin, Bose, incase, Lacie, KNOMO,Sena, Twelvesouth.