ישראכרט תאפשר הזמנה ותשלום באלפי מוניות באמצעות הארנק התשלומים באפליקציית ישראכרט. ארנק התשלומים באפליקציית ישראכרט פתוח לשימוש לקוחות כל החברות האשראיisracard29713
ישראכרט החלה בפריסת השירות החדש ותאפשר בקרוב ללקוחות כל חברות האשראי להיכנס לארנק התשלומים שבאפליקציית ישראכרט ולהזמין מונית בלחיצת כפתור לכל יעד או לחילופין להיכנס למונית מזדמנת המשויכת לאחת התחנות המחוברות לשירות.
מרגע הזמנת המונית יוכל הלקוח לראות את מיקומה המדויק של המונית, זמן הגעתה ופרטי הנהג ולשלם באשראי באמצעות ארנק תשלומים באפליקציה של ישראכרט בתום הנסיעה.

בחברה מציינים כ לאפליקציה יש מספר יתרונות מול מתחרים, כמו גט טקסי: פריסה מחדרה ועד אילת, 3000 מוניות בשירות, אפשרות לשימוש בהזמנה מראש ובתשלום במוניות מזדמנות ברחוב ושיתוף פעולה עם 40 תחנות מוניות 

יגאל ברקת, סמנכ"ל השיווק של ישראכרט: "ישראכרט ממשיכה להוביל את שוק האשראי עם חדשנות טכנולוגית ומוסיפה לארנק התשלומים את שירות המוניות הגדול בישראל מעל 3000 מוניות מצטרפות לשירות ועד 2014 הוא יכלול כ- 7000 מוניות בכל רחבי הארץ.
מדובר במהפכה צרכנית ארצית המאפשרת למחזיקי כרטיסי אשראי, מכל החברות, להתנתק מהתלות של נשיאת מזומן עבור נסיעה במוניות"

השירות החדש בשיתוף פעולה של ישראכרט, מיי צ'ק וחברת TMC מפעילת מערכות בקרה וכרטיסי אשראי במוניות.

כיצד עובד השירות: בכניסה למונית אקראית ברחוב המסומנת כמכבדת תשלום בארנק התשלומים של ישראכרט. נכנסים לארנק התשלומים באפליקציה של ישראכרט . מעדכנים את קוד המונית ובסיום הנסיעה מתבצע תשלום באשראי.
באפשרות הזמנה מראש - נכנסים לארנק התשלומים באפליקציה של ישראכרט. מזמינים מונית, מקבלים את פרטיה ע"ג המסך, תשלום מתבצע בסיום הנסיעה באשראי.

כיצד מצטרפים לארנק התשלומים באפליקציה של ישראכרט
מורידים ללא תשלום את אפליקציית ישראכרט מה-app Store לבעלי iPhone או מה-Google Play לבעלי מכשיר עם מערכת הפעלה אנדרואיד (מגרסא 2.1 ומעלה) ונרשמים לשירות ללא תשלום, תוך הזנת פרטי כרטיס האשראי שיחויב או מספר כרטיסי אשראי שיחויבו על פי בחירת הלקוח – תהליך זה הינו חד פעמי וקצר וניתן להכניס מספר כרטיסי אשראי ולהחליט , במעמד הרכישה, מי מהכרטיסים יחוייב.