חברת Gps&More, המשווקת הבלעדית בישראל של חברתNNG העולמית חתמה על הסכם עם חברת TomTom העולמית על אספקה של מפות ישראלmng8913
ההסכם,אשר נחתם בימים האחרונים נסגר סופית לאחר שחברת TomTom ערכה בדיקות מקיפות אודות היצע המפות שיש לחברות השונות בישראל. לאחר סקר שוק מקיף ובדיקת איכות המפות השונות, החליטה לבחור במחלקת המיפוי של Gps&More. חברת NNG משתמשת במפות הגלובליות של חברת TOMTOM במערכות ניווט רבות אותה היא משווקת בעולם.

דודי וירניק, נשיא Gps&More: "מעבר לפעילות הבינלאומית שלNNG אנחנו מחזיקים בישראל מחלקת מיפוי מהמתקדמות בעולם המחזיקה מאגר נתונים מקיף אודות ישראל. מדי יום יוצאים מספר רכבים של החברה לכבישי ישראל לביצוע עדכונים ואיסוף מידע עדכני נוסף כדי לאפשר ללקוחותינו את מפות ישראל המעודכנות ביותר. אני מברך על שיתוף הפעולה עם חברת TomTom, אחת החברות המקצועיות והטובות בעולם בתחום המיפוי ומאמין כי מוצרי חברת TOMTOM ייהנו מאיכות המפות הישראליות שישביחו את מוצרי החברה בכל הנוגע לישראל".

מחלקת המיפוי של Gps&More עוסקת במיפוי שוטף של כבישי הארץ,רחובות, שמות רחובות, כתובות, נקודות עניין, עסקים ועוד. בשנה האחרונה המחלקה התרחבה וקלטה מומחים בתחום ה- GIS והוסיפה כלי GIS מהמובילים בתחום. כיום המחלקה מייצרת שכבות GIS ייעודיות לשימושים רבים. שיטות העבודה היא כזו שתחילה סוקרים צוותי המיפוי את השטח בהתאם לתכנית עבודה מסודרת ואוספים מידע גיאוגרפי באמצעות מכשירים יעודיים. החומר שמתקבל עובר טיפול ומיון ראשוניים ומשם מוטמע במערכות ה- GIS לאחר עיבוד, התאמה ובקרות איכות. לבסוף החומר מוטמע בתהליך מתקדם של דחיסה לפורמט ומכשירי מערכות הניווט או מערכות אחרות המשתמשות במיפוי.

חברת TomTom נוסדה בשנת 1991 והינה חברה מובילה בתחום שירותים מבוססי מיקום. שירותי TomTom כוללים מיפוי, אפליקציות מבוססות מיקום ועוד. החברה מעצבת ומפתחת פתרונות משלה למוצרים מבוססי מיקום הכוללים פתרונות לניהול ציי רכב ושעוני GPS. משרדי המטה של החברה ממוקמים באמסטרדם. החברה מעסיקה כ-3,500 עובדים ברחבי העולם ומשווקת את מוצריה בלמעלה מ-35 מדינות.

חברת Gps & More ,בבעלות דודי וירניק וקובי הלפרין הינה המשווקת הבלעדית בישראל של חברת NNG העולמית. Gps&More שמה לה למטרה לקדם את נושא הניווט האישי (ברגל וברכב) בישראל ומשווקת למעלה מעשור מערכות ניווט למחשבי כף יד שונים, לרכבים מכל הסוגים ולטלפונים חכמים עם מפות ישראל ושאר העולם בשפות רבות.

NNG מתמחה באספקת תוכנות ניווט ליצרני הרכב העולמיים והיא מספקת תוכנות ניווט ושרותים מבוססי מיקום ל- 30 יצרני הרכב המובילים בעולם. Gps&More הינה בעלת המפות המפורטות והמדויקות ביותר במדינת ישראל כיום עקב העובדה שהיא מיפתה את ישראל באופן עצמאי במשך מספר שנים. החברה עושה שימוש באמצעי מיפוי החדשניים בעולם לרבות מערכת מיפוי תלת מימדית בלייזר המאפשרת להגיע לנקודת ציון מדוייקת אפילו של חלון בודד בקומה העשרים של בניין בדיוק של סנטימטרים.