חברת פלאפון תשיק בקרוב לראשונה בישראל את המכשיר המדובר של תערוכת הסלולר בברצלונה, פאלם פרה, המכשיר אשר יושק בארץ ובעולם במחצית השניה של 2009

 

 

מארק סילנפרוינד, מנכ"ל אקסל, יבואנית פאלם בישראל, מסר היום "אנו שמחים ונרגשים לחבור פעם נוספת לפלאפון ולהשיק איתם יחד לראשונה בישראל את המכשיר המדובר של 2009. אנו הולכים יד ביד עם פלאפון שנים רבות ובימים אלו משיקים איתם בלעדית את מכשירי ה-Palm Pro והטושיבה, כך שאך טבעי שנשיק איתם ראשונים גם את ה"Palm pre.

 

לדברי ניר שטרן, משנה למנכ"ל פלאפון, "המכשיר מצטרף לסדרת המכשירים המתקדמים שפלאפון השיקה ברשת החדשה בימים אלה וצפויה להשיק בקרוב, כדוגמת הבלקברי Bold ואחרים. "פלאפון מציעה כיום את הרשת המהירה בישראל, הכוללת את ציוד הקצה המתקדם והמגוון ביותר, בשילוב התכנים הטובים ביותר. אנו מאמינים שגם בחודשים הקרובים נמשיך ונפתיע את לקוחותינו עם בשורות גדולות נוספות."

 

 

ה-Palm pre הוא אחד הטלפונים המעניינים שיושקו השנה ורבים משווים אותו ל iPhoneשל אפל. המכשיר מבוסס מערכת ההפעלה החדשנית WEB OS, מציג חווית משתמש יוצאת דופן ועיצוב מרשים אף יותר מה-iPhone. הוא מגיע עם מקלדת QWERTY מלאה בתצורת סליידר, הוא קטן ונוח לאחיזה, וניתן לתפעל אותו באמצעות האצבע בלבד. מערכת ההפעלה של ה-Pre מהירה וחוויתית. המערכת תומכת בריבוי משימות, ומאפשרת לראות על גבי שולחן העבודה של המכשיר אילו יישומים פתוחים ולחזור אליהם בכל עת.