הסלולארי החדש של סוני אריקסון, W995 מציע Walkman סלולארי מתקדם, מצלמת 8.1 מגה פיקסל ויכולות גלישה ושיתוף. המכשיר מגיע עם כרטיס זיכרון ענק של 8 ג'יגה, בעיצוב סליידר נוח לשימוש עם מסך ענק לצפייה בתכני מדיה, יחד עם מקשים

ה-W995 תוכנן להיות מערכת בידור חדשנית. ה-W995 מציג לראווה את אפליקציית ה- Media Go, המשדרגת את עולם המולטימדיה של המכשיר באופן שהופך את התפעול לפשוט עד כדי כך, שהמוזיקה והווידיאו יהפכו לחלק אינטגראלי מהחיים של המשתמש. האפליקציה מאפשרת למשתמש להעביר במידיות ולקבץ, באופן אוטומטי ללא כל מאמץ, כל קובץ מולטימדיה מהמחשב האישי למכשיר ה-W995 ולהפך. באמצעות שתי לחיצות כל קובץ מולטימדיה יוקרן על מסך ה- 2.6" המרהיב של ה-W995 החדש.

 

 

המכשיר יאפשר צפייה בחדשות, בתוכניות הטלוויזיה, בסרטים החדשים ביותר ובסרטוני הוידיאו החדשים שעולים באתרים השונים באיכות גבוהה ובצורה פשוטה.

"עם אפליקציית ה- Media Go, אין צורך לדאוג לפורמט ורזולוציה יותר" מוסר אלכסנדר קרדון, ראש מחלקת שיווק עסקי של סוני אריקסון. "המשתמש ב-W995 לא יחווה שוב את תחושת האכזבה כאשר הוידיאו שהוא העביר מהמחשב האישי למכשיר הסלולאר יופיע ברזולוציה ואיכות ירודה. עם ה- Media Go וה-W995, חוויית המולטימדיה במכשיר הסלולאר, תהיה מותאמת ומדהימה בדיוק כמו שהמשתמש רגיל מהמחשב הנייד".

מיקי ברקן, מנכ"ל ברס- אלקטרה, יבואנית סוני אריקסון מוסר: " מהיום לא צריך לבחור בין מכשיר צילום איכותי ביותר או בנגן מצויין , אפשר לקבל את הכל ב-W995 ,שהינו מכשיר פורץ דרך, המאגד יכולות צילום, מוזיקה וגלישה, באיכות בלתי מתפשרת ובעיצוב מרהיב ונוח. העולם החדש בו הכול אפשרי וחובת הבחירה לא קיימת, מציבים את סוני אריקסון לקדמת הבמה בתחום החדשנות והחווית הלקוח".

את ה-W995 ניתן להשיג ברשת אורנג', סלקום ופלאפון.

צבעים- אדום בוהק ושחור פיאנו.

מחיר משתנה בהתאם למסלול ולמבצע.