חברת פלאפון צפויה להשיק לראשונה בישראל מכשיר אנדרואיד HTC הכולל מערכת הפעלה של גוגל בשיתוף ניופאן טלקום
HTC Magic פלאפוןשתי החברות הודיעו כי הגיעו להסכמה על שיווק מכשיר HTC Magic אשר הושק לאחרונה בהצלחה באירופה ויושק בקרוב בארה"ב, הכולל את מערכת ההפעלה המסקרנת ביותר של גוגל - האנדרואיד. פרטים על מועד ההשקה בישראל ומחירי המכשירים ימסרו בקרוב.לדברי ניר שטרן, המשנה למנכ"ל פלאפון, "אנו גאים להשיק גם את האנדרואיד ראשונים בישראל. האנדרואיד היא אחת ממערכות ההפעלה המסקרנות בעולם וHTC- היא מובילה עולמית ובעלת הניסיון הרב ביותר במערכות הפעלה אלו. אנו מאמינים כי המוניטין של HTC יאפשר לנו להשיק את המכשיר הטוב ביותר המגיע עם מערכת הפעלה זו". ה-Magic יצטרף לשורה ארוכה של מכשירים מתקדמים בפורטפוליו המכשירים של פלאפון מאז הושקה הרשת החדשה לפני כחמישה חודשים. "הצטרפות HTC מחזקת את מעמדנו כחברה החדשנית והמתקדמת ביותר בענף ומאפשרת לנו להציע ללקוחותינו את המכשירים הטובים ביותר בישראל" הוסיף שטרן.
אלון לביא, מנכ"ל ניופאן טלקום יבואנית HTC בישראל מסר, "אנו מברכים על החלטתה של פלאפון להשיק את ה -Magic  ראשונה בישראל, שכן האנדרואיד היא אחת ממערכות ההפעלה המתקדמות והחדשניות בעולם. HTC מביאה עמה ניסיון רחב היקף במערכת הפעלה זו, ואנו מאמינים שמכשיר ה - Magic של HTC יוביל את שוק מכשירי האנדרואיד בישראל".


אנדרואיד היא פלטפורמת תוכנה בקוד פתוח מבוססת לינוקס, שפותחה על ידי גוגל, עבור מכשירי סלולר, וכוללת מערכת הפעלה לטלפונים ניידים, המאפשרת למשתמשיה פיתוח אפליקציות ושימוש ביישומים רבים ומגוונים.


Dream (המכונה גם G1) הטלפון הנייד הראשון מבוסס אנדרואיד, הושק לראשונה בעולם על ידי HTC בספטמבר 2008. HTC Magic הוא המכשיר השני של HTC שהושק בעולם המבוסס על מערכת הפעלה אנדרואיד של Google והראשון ללא מקלדת. המכשיר כולל מסך 3.2 אינץ' מסוג Capacitive, הפועל ברזולוציה של 480 , 320X וכן מעבד Qualcomm MSM7201a  במהירות 528 MHz זיכרון פנימי של 192MB, בלוטות', WiFi, חיבור מיני USB, מצלמה 3.2 מגה פיקסל, GPS  , תמיכה ברשת HSDPA במהירות 7.2Mbps. ה- HTC Magic כולל את הגרסה החדשה של אנדרואיד CupCake, הכוללת מקלדת מגע על המסך, אפשרות לצילום וכן נגן וידאו.