סאני תקשורת, יבואנית מכשירי הסלולר של סמסונג משיקה ברשת orange את  Samsung Magic Touch  - Samsung S5603 מכשיר מגע מלא
בעל מסך בגודל 2.8" ובעובי של 12.9 מ"מ בלבד. למכשיר שלושה מסכי בית שונים להתאמה אישית עם אפשרות מעבר בין המסכים באמצעות דפדוף סמסונג magic touchפנורמי. המכשיר נמכר בשני צבעים:  שחור מבריק עם פאנל אחורי נוסף בשחור מאט ולבן מבריק עם פאנל אחורי נוסף בצבע לבן מאט עם איורים.


למכשיר ממשק משתשמש סמסונג טאצ'וויז (TouchWiz) משודרג המאפשר גישה מהירה למגוון יישומים במכשיר באמצעות דפדוף בין שלושה מסכי ווידג'טים ראשיים וארבעה מסכי תפריט נוספים - מולטימדיה, כלים, תקשורת ותפריט ראשי. הממשק אנימטיבי עם סרגל ווידג'טים וגישה לבנק ווידג'טים של סמסונג הכולל אייקונים של עשרות קיצורי דרך הניתנים להורדה ישירות למכשיר. למכשיר אפשרות להפעלה חכמה באמצעות ציור תו על גבי המסך המאפשר מעבר ישיר ממצב נעילה לפונקציות ספציפיות הניתנות לבחירה; המכשיר דור 3.5 בעל פונקצית זיהוי מוסיקה המאפשרת הקלטה ספונטנית של מוסיקה מכל מקור וזיהוי המבצע (תומך רק בשירים בלועזית).

ל- Samsung Magic Touch מסך מגע מלא TFT, בגודל 2.8" ברזולציה של 320X240 פיקסלים עם אפשרות להגדרת תמונה פנורמית מלאה במצב המתנה. מסך המגע אנימטיבי עם חיישן תנועה למעבר בין צפייה אופקית ואנכית הפועל באמצעות סיבוב ידני של המכשיר בעת צפייה בעמודי אינטרנט והזנה של טקסטים באינטרנט, דפדוף באלבום התמונות וצפייה בסרטי וידאו. למכשיר Zoom  המאפשר הגדלת אובייקט על ידי שתי לחיצות על גבי המסך בעת צפיה בתמונות או גלישה באינטרנט. פונקציית ה Zoom עובדת גם בהודעות SMS על ידי לחיצה על מקש הווליום.


ל- Samsung Magic Touch מהירות גלישה של 2.8Mbps ודפדפן אינטרנט מובנה תומך HTML עם אפשרות לשינוי גודל דפי האינטרנט על ידי לחיצה כפולה על מרכז המסך (או בלחיצה על מקש הווליום) ושליחת וקבלת דואר אלקטרוני מתיבת הדואר הפרטית. המכשיר מאפשר צפיה והצגה של קבצי MS Office (Document Viewer) .


ל- Samsung Magic Touch אפשרות לנעילה חכמה המאפשרת את ביטול נעילת הטלפון ומעבר לפונקציה מסוימת כגון שליחת הודעות או אנשי קשר, על ידי ציור תו, אשר הוגדר מראש ע"י המשתמש, על גבי המסך. ביחס ליישומים ניתן להגדיר תו אשר ציורו על גבי המסך יכניס את המשתמש ישירות אל היישום המסוים, לדוגמה - תו S יפתח ישירות יישום הודעות SMS . ניתן להפעיל פונקציה זו כשהמכשיר נעול בלבד.


בנוסף, למכשיר אפשרות לגישה לתפריט מהיר ליישומים שימושיים על ידי לחיצה ארוכה על המקש האמצעי. עוקב נייד - (Mobile Tracker) תכונה המאפשרת קבלת התרעה ב SMS במקרה שהמכשיר נגנב והותקן בו כרטיס SIM אחר.  שיחה מדומה - לחיצה ארוכה על מקש הווליום בזמן המתנה תפעיל שיחה מדומה.


ה - Samsung Magic Touch מבוסס ווידג'טים ובעל אפשרות להתחברות לאתר אינטרנט ייעודי של סמסונג העולמית ובו אין ספור ווידג'טים להורדה ישירות למכשיר ולפי העדפת המשתמש. הכניסה לאתר הייעודי הינה באמצעות אייקון בשם More Widgets מאגר הווידג'טים מאפשר בין היתר קישורים לאתרים חיצוניים, רשתות חברתיות, ואפליקציות תוכן שונות.


ל- Samsung Magic Touch מצלמת 3.2 מגה-פיקסל עם הבזק LED ופוקוס אוטומטי, פלאש מובנה לצילום בסביבה חשוכה, מזהה חיוכים ומזהה פנים אוטומטי ואפקטים שונים כגון: תמונה פנורמית, צילומי נוף ועוד. בנוסף למכשיר מצלמה לשיחות וידיאו בדור 3.5 ברזולוציה 320X240 התומך בסרטוני MP4 ו- 3PG. נגן המוסיקה של המכשיר מבוסס מגע ותומך בקבצי WMV ו-MP3, בעל יכולת לארגון וניהול ספריות מוסיקה אישיות. למכשיר חיבור לרדיו FM עם RDS ותכונה של מזהה מוסיקה המאפשרת קבלת מידע אודות שירים בלועזית המושמעים ברקע.


למכשיר קישוריות 2.1 Bluetooth להעברת קבצים ולשמע סטריאופוני, חיבור USB מהיר 2.0, זיכרון פנימי 60MB וחריץ הרחבת זיכרון עד 16GB וספיקר פנימי מובנה.

המכשיר תומך בתדרים: HSDPA Dual Band (900 / 2100MHz)    GSM Quad Band (900/1800/1900MHz)

מידות המכשיר:

אורך: 102.8 מ"מ

רוחב: 54.8 מ"מ

עובי:  12.9 מ"מ

משקל לא כולל סוללה: 96 גרםנתוני סוללה:

סוג: 960mAh

זמן שיחה: 156 דקות

זמן המתנה:363  שעות

זמן שיחת וידאו: 115 דקותערכת המכשיר כוללת:

לערכה של המכשיר הלבן מצורף פאנל אחורי נוסף לבן מאט עם איורים.

לערכה של המכשיר השחור מצורף פאנל אחורי נוסף בשחור מאט.

מטען נייד שחור, כבל מתאם 3.5 מ"מ, אוזניה סטריאופונית עם חיבור לכבל מתאם 3.5 מ"מ, כבל נתונים שחור, CD עם תוכנת סנכרון, כרטיס הרחבה של 2GB , נרתיק נשיאה מעור.


קישורים:  www.samsungmobile.co.il