סאני תקשורת, יבואנית סמסונג סלולר משיקה ברשת סלקום את Samsung I7500, סמסונג Galaxy מכשיר מגע מלא, הראשון בארץ

המבוסס על מערכת ההפעלה Android של גוגל. המכשיר בעובי של  11.9 מ"מ בלבד, גימור מסוגנן בקווים נקיים ומסך מגע AMOLED גדול "3.2 כולל  מקלדת qwerty מלאה עם תמיכה בארבע שפות: עברית, אנגלית, ערבית ורוסית. למכשיר ממשק משתמש גרפי מרהיב עם יכולות מולטימדיה מתקדמות.

  

ה- Samsung Galaxy הינו המכשיר הראשון בארץ בעל מערכת ההפעלה המתקדמת Android מבית גוגל.   גרסת ה Android  היא Cupcake 1.5 המאפשרת סנכרון בדחיפה בין כל תוכנות google כגון:  Gmail, Google Calendar. בנוסף, המכשיר כולל אפליקציות נוספות המובנות במכשיר כגון  Google Talk ו- Google Map.  למכשיר מבנה תפריטים אינטואיטיבי וקל, מהירות תגובה וממשק משתמש הניתן להתאמה מלאה. המכשיר מאפשר הפעלת אפליקציות, תוכנות ופונקציות הטלפון בו זמנית מבלי להשפיע על איכותן.

 

הטלפון כולל גישה ישירה להורדת אפליקציות מחנות האפליקציות  Android Market. האפליקציות מאפשרות התאמה מוחלטת של המכשיר לצרכי המשתמש. מאגר האפליקציות מנוהל על ידי google ומאפשר למפתחי אפליקציות בקוד פתוח, לקחת חלק בתוכן המוצע. במאגר של Android  Market, אפליקציות חינמיות ובתשלום להורדה מעולמות תוכן שונים  כגון: מולטימדיה, ניווט, משחקים, בידור, כספים, כלים שימושיים, קניות, נסיעות ועוד. דוגמאות לאפליקציות זמינות להורדה: Compass - מצפן דיגיטלי,  Chomp SMS- שינוי תצוגת SMS, Ringdroid - עריכת רינגטונים,Wase  - ניווט לוויני, Tunewiki - נגן מוזיקה המציג מילות שירים ועוד.

 

תפריט ההפעלה ידידותי וקל להתמצאות ותצוגה רחבה וברורה. למכשיר שלושה מסכי בית ראשיים מתחלפים וממשק המאופיין בהתאמה אישית של יישומים: על ידי לחיצה ארוכה על כל אחת מפונקציות הטלפון  או האפליקציות וגרירתן למסך או לתיקייה רלבנטית. למכשיר תפריט קיצורי דרך המתעדכן בהתאם לתפריט הראשי ומציג את הפונקציות העיקריות הרלוונטיות. בנוסף, למכשיר תפריט קיצורי דרך נוסף לכניסה בכל שלב לרשימת התוכניות השימושיות ביותר.
למכשיר מצלמת 5 מגה פיקסל עם מבזק כפול, פוקוס אוטומטי, מזהה פנים ותיוג גיאוגרפי ומצלמת וידאו ברזולוציה של 15fps. בנוסף, למכשיר נגן מוזיקה ווידאו תומכים בפורמטים מתקדמים כגון: MP3, e-AAC+, WMA, MPEG4,WMV, H.263 ו-H.264  ואפשרות צפייה אופקית ואנכית בתמונות ובסרטים שצולמו או הורדו, באמצעות חיישן תנועה מובנה. שטח האחסון של תכני מולטימדיה ואפליקציות Market הינו 8GB ותמיכה בכרטיס הרחבה ע"י GB16. למכשיר שקע סטנדרטי של 3.5 מ"מ לחיבור כל אוזניה חיצונית למכשיר ואפשרות לשמע סטריאופוני A2DP באמצעות אזניות BT.

 

לטלפון  דפדפן אינטרנטChrome Lite   מבית Google המעניק חווית צפייה וגלישה איכותית המתבטאת ביכולת טעינה מהירה של עמודים ודפדוף מהיר בין עמודים שונים, צפייה בעמודים מורכבים ועשירי תוכן וממשק ויזואלי בתאימות מלאה. למכשיר כפתור חכם לביצוע זום לעמוד מלא ולקטע בתוך עמוד, גלילה חלקה באמצעות האצבע לתצוגה מלאה של העמוד וחיישן תנועה לצפייה אופקית ואנכית בעמודים.

עם הדלקת המכשיר יבוצע סנכרון כללי  לכל היישומים של Google שהמשתמש מנוי עליהם. שינויים ברשימת אנשי הקשר במכשיר הסלולרי יסונכרנו  מיידית עם רשימת אנשי הקשר ב GMAIL. כל שינוי בלוח שנה שנעשה על גבי המכשיר יופיע אוטומטית על גבי ה-Calendar  Google. בנוסף,  ניתן ליצור מייל חדש מהמכשיר, לשמור אותו בטיוטות, ולסיימו על גבי המחשב הפרטי - המייל יופיע בתיבה של ה Gmail מספר שניות אחרי שמירת הטיוטה במכשיר הסלולרי. שימוש במכשיר מאפשר עבודה בו זמנית על כל  היישומים של Google.

 

כמו כן, ל- Samsung Galaxy תוכנת Push Mail  מובנית לסנכרון מיילים, יומן פגישות וספר טלפונים מול  Exchange  ארגוני ויבוא מידע מתוכנת ה- Outlook ו- GPS מובנה לצד גישה ישירה לאפליקציות נוספות להורדה מבוססות איכון לווייני.

 

קישוריות

 HSDPA 7.2Mps/HSUPA 5.76Mbps

 חיבור אלחוטי Wi-Fi

 Bluetooth 2.1לשמע סטריאופוני (A2DP)

 USB 2.0

 שקע 3.5 סטנדרטי לחיבור כל אוזניה למכשיר

 

נתוני סוללה:

סוללה רבת עוצמה מסוג 1500mAh

זמן שיחה: כ- 400 דקות

זמן המתנה:  300-330 שעות

זמן טעינה:  4 שעות

 

מידות המכשיר:

אורך - 115 מ"מ

רוחב - 56 מ"מ

עובי - 11.9 מ"מ


תחומי תדרים
:

 UMTS Dual Band (900 / 2100MHz)

 EDGE/GPRS Quad Band (850/900/1800/1900MHz)