סאני תקשורת, יבואנית סמסונג סלולר משיקה את Samsung Galaxy - Samsung I7500, מכשיר מגע מלא, המבוסס על מערכת ההפעלה Android הראשון בארץ המכשיר בעובי של  11.9 ס"מ בלבד, בעל גימור מסוגנן בקווים נקיים, איכות חומרים מוקפדת ומסך מגע AMOLED גדול "3.2 כולל  מקלדת QWERTY מלאה עם תמיכה בארבע שפות: עברית, אנגלית, ערבית ורוסית. למכשיר ממשק משתמש גרפי מרהיב עם יכולות מולטימדיה מתקדמות. המכשיר משווק ברשת GSM בחברות פלאפון, סלקום ופרטנר.
Samsung Galaxy הינו המכשיר הראשון בארץ בעל מערכת ההפעלה המתקדמת Android מבית גוגל. גרסת ה- Android היא 1.5 Cupcake המאפשרת סנכרון בדחיפה בין כל תוכנות Google כגון: Gmail, Google Calendar. בנוסף, המכשיר כולל אפליקציות נוספות המובנות במכשיר כגון  Google Talk ו-Google Map.  למכשיר מבנה תפריטים אינטואיטיבי וקל, מהירות תגובה וממשק משתמש הניתן להתאמה מלאה. המכשיר מאפשר הפעלת אפליקציות, תוכנות ופונקציות הטלפון בו זמנית מבלי להשפיע על איכותן.

Samsung Galaxy כולל גישה ישירה להורדת אפליקציות מחנות האפליקציות  Android Market. האפליקציות מאפשרות התאמה מוחלטת של המכשיר לצרכי המשתמש. מאגר האפליקציות מנוהל על ידי Google ומאפשר למפתחי אפליקציות בקוד פתוח, לקחת חלק בתוכן המוצע. במאגר של Android Market, אפליקציות חינמיות ובתשלום להורדה, מעולמות תוכן שונים כגון: מולטימדיה, ניווט, משחקים, בידור, כספים, כלים שימושיים, קניות, נסיעות ועוד.דוגמאות לאפליקציות זמינות להורדה: Compass - מצפן דיגיטלי, Ringdroid - עריכת רינגטונים,Waze - תוכנת ניווט לוויני, Shazam - תוכנה לזיהוי שירים המאפשרת קבלת מידע על שיר, אלבום, מבצע וכו'.

Samsung Galaxy מציע תפריט ידידותי וקל להתמצאות ותצוגה רחבה וברורה. למכשיר שלושה מסכי בית ראשיים מתחלפים וממשק המאופיין בהתאמה אישית של יישומים: על ידי לחיצה ארוכה על כל אחת מפונקציות הטלפון או האפליקציות וגרירתן למסך או לתיקייה רלבנטית. למכשיר תפריט קיצורי דרך המתעדכן בהתאם לתפריט הראשי ומציג את הפונקציות העיקריות הרלוונטיות. בנוסף, למכשיר תפריט קיצורי דרך נוסף, לכניסה בכל שלב לרשימת התוכניות השימושיות ביותר.

ל- Samsung Galaxy מצלמת 5 מגה פיקסל עם מבזק כפול, פוקוס אוטומטי, תיוג גיאוגרפי ומצלמת וידאו ברזולוציה של 15fps. בנוסף, למכשיר נגן מוזיקה Tunewiki המציג את המילים של השירים המושמעים ונגן ווידאו התומכים בפורמטים מתקדמים כגון: MP3, e-AAC+, WMA, MPEG4,WMV, H.263 ו-H.264 ואפשרות צפייה אופקית ואנכית בתמונות ובסרטים שצולמו או הורדו, באמצעות חיישן תנועה מובנה. שטח האחסון של תכני מולטימדיה ואפליקציות Market הינו 8GB ותמיכה בכרטיס הרחבה ע"י GB16. למכשיר שקע סטנדרטי של 3.5 מ"מ לחיבור כל אוזניה חיצונית למכשיר ואפשרות לשמע סטריאופוני A2DP באמצעות אזניות BT.

ל- Samsung Galaxy דפדפן אינטרנטChrome Lite   מבית Google המעניק חווית צפייה וגלישה איכותית המתבטאת ביכולת טעינה מהירה של עמודים ודפדוף מהיר בין עמודים שונים, צפייה בעמודים מורכבים ועשירי תוכן וממשק ויזואלי בתאימות מלאה. למכשיר כפתור חכם לביצוע זום לעמוד מלא ולקטע בתוך עמוד, גלילה חלקה באמצעות האצבע לתצוגה מלאה של העמוד וחיישן תנועה לצפייה אופקית ואנכית בעמודים.

עם הדלקת המכשיר יבוצע סנכרון כללי  לכל היישומים של Google שהמשתמש מנוי עליהם. שינויים ברשימת אנשי הקשר במכשיר הסלולרי יסונכרנו  מיידית עם רשימת אנשי הקשר ב GMAIL. כל שינוי בלוח שנה שנעשה על גבי המכשיר יופיע אוטומטית על גבי ה-Calendar  Google. בנוסף,  ניתן ליצור מייל חדש מהמכשיר, לשמור אותו בטיוטות, ולסיימו על גבי המחשב הפרטי - המייל יופיע בתיבה של ה Gmail מספר שניות אחרי שמירת הטיוטה במכשיר הסלולרי. שימוש במכשיר מאפשר עבודה בו זמנית על כל  היישומים שלGoogle . כמו כן, ל- Samsung Galaxy תוכנת Push Mail מובנית לסנכרון מיילים Moxier, יומן פגישות וספר טלפונים מול  Exchange  ארגוני ויבוא מידע מתוכנת ה- Outlook, ו- GPS מובנה לצד גישה ישירה לאפליקציות נוספות להורדה מבוססות איכון לווייני.

קישוריות

HSDPA 7.2Mps/HSUPA 5.76Mbps

חיבור אלחוטי  Wi-Fi

-  Bluetooth 2.1לשמע סטריאופוניA2DP 

USB 2.0

שקע 3.5 סטנדרטי לחיבור כל אוזניה למכשיר

נתוני סוללה:
סוללה רבת עוצמה מסוג 1500mAh

זמן המתנה:  339  שעות

זמן טעינה:  4 שעות

זמן שיחה קולית 3G: 168 דקות

מידות המכשיר
:

אורך - 115 מ"מ

רוחב - 56 מ"מ

עובי - 11.9 מ"מ


תחומי תדרים:

UMTS Dual Band (900 / 2100MHz)


EDGE/GPRS Quad Band (850/900/1800/1900MHz