סוני אריקסון משיקה בישראל את Naite, המכשיר הראשון מסדרת GreenHeart החדשה, השומרת על איכות הסביבה ומציגה חדשנות ירוקה

 במסגרת מהלך זה התחייבה ברס אלקטרה, יבואנית סוני אריקסון, לתרום לקק"ל סכום קבוע על כל מכירה של מכשיר, לנטיעת 5 אלף עצים תוך שנה, בשטח כולל של 500 דונם באזור הנגב. אחר התקדמות הנטיעות יהיה ניתן לעקוב באתר סוני אריקסון שיוקם עם תחילת הנטיעות. יוזמת "יער הלב הירוק" הינה יוזמה ישראלית ובמטה סוני אריקסון העולמית החליטו לאמצה במדינות נוספות בעולם.

{loadposaition advert1}

 

מוצר הדגל הראשון בסדרה שיושק בישראל, ה-Naite מציג חידושים ירוקים רבים בענף הסלולר: הוא עשוי מפלסטיק ממוחזר, בעל אריזה ידידותית לסביבה, נטען ע"י מטען בעל מתח נמוך - ה-EP300 GreenHeart - אחד המטענים הראשונים מסוגו בשוק, כולל אפליקציית Ecomate המסייעת למשתמשים לקבל החלטות ירוקות יותר בחיי היום וכן ערכת המכשיר אינה כוללת פלסטיק וניירות מיותרים- חוברת ההפעלה כולה הועלתה על גבי כרטיס זיכרון המצורף למכשיר. הודות לכל החידושים האלה, עקבות דו-תחמוצת הפחמן שמשאיר ה-Naite  לאורך כל חייו נמוכות ב-15 אחוז ממכשירים סלולריים אחרים בשוק.

 

מיקי ברקן, מנכ"ל ברס אלקטרה משווקת סוני אריקסון בארץ מסר כי, "סוני אריקסון השיקה את מוצרי  GreenHeart החלוציים על מנת לקבוע רף חדש של שמירה על הסביבה בתעשיית הטלפונים הניידים. על מנת להמחיש את המחוייבות שלנו לשמירה על איכות הסביבה חברנו לקק"ל לצורך מימוש חזון ירוק זה, במטרה להחזיר לסביבה ולהפוך את הנגב לירוק יותר". ברקן הוסיף כי, במטה סוני אריקסון העולמית התקבלה החלטה כי החידושים הירוקים שב- Naiteיתרחבו בסופו של דבר לכל מוצרי החברה.  

פעילות האחריות הסביבתית של סוני אריקסון ושימושה בחומרים ירוקים זכו לשבח בדו"ח של ארגון ChemSec (The International Chemical Secretariat)  העוסק ביצרניות מוצרים טכנולגיים. הדו"ח ציין לשבח את פעילותה של החברה להקטנת החומרים מסוכנים ממוצריה ומיקודה בייצור מוצרים בעלי ליבה ירוקה.

החדשנות הירוקה של ה- ה-Naite מגיעה במכשיר דור 3.5 מתקדם ביותר המהווה שילוב פנטסטי של עלות תועלת לצרכן, עם אפליקציות מגוונות כמו טוויטר. בנוסף, כולל המכשיר אפליקציית Facebook מובנית המעבירה עדכונים מה- Facebook ישירות למסך ההמתנה של המכשיר.

 

המכשיר יושק בשלושת המפעילות הסלולריות.