חברת mobile Iway וסלקום, מכריזות על השקת ה-COMODO – מערכת שירותי דרך כוללת המתקדמת ביותר לרכב   קונסולת ה- COMODO הינה מערכת תקשורת ותוכן ייעודית לנהג וליושבי הרכב, הכוללת עשרות שירותים בתשעת עולמות תוכן אשר פותחו על מנת לספק שירותים שונים בזמן השהות ברכב ולהנעים את הנסיעה עם מגוון עצום של תכנים כמו מוסיקה מגוונת ומידע אקטואלי ורלוונטי, שירותי דרך ויישומים מבוססי מיקום וזמן. אלו מגיעים בתצורת ממשק נוח וקל לתפעול המאפשר להגיע לכל שירות או אפליקציה בשתי נגיעות בלבד תוך הקפדה על בטיחות מירבית.

 

קונסולת ה- COMODO תשווק בישראל באופן בלעדי על ידי חברת סלקום ומכירתה תתחיל במהלך חודש פברואר. סלקום ליוותה את פיתוח קונסולת ה- COMODO והתוכן מקרוב באמצעות סיוע באפיון המוצר, פיתוח המוצר, בדיקתו, התאמתו לרשת הסלולר, בחירת השירותים והאפליקציות בהתאם לשימושי התוכן של הקהל הישראלי ועוד. קונסולת ה- COMODO תוצע ללקוחות סלקום באופן בלעדי יחד עם שירותי התקנה, תמיכה ושירות.

 

 

"קונסולת ה- COMODO הינה מוצר ייחודי אשר פותח בישראל ומהווה פריצת דרך עולמית", אמר דני קנפו, מנכ"ל Mobile Iway. "קונסולת ה- COMODO מספקת לנהג ויושבי הרכב חוויית נסיעה שלא התנסינו בה מעולם. באמצעות עשרות אפליקציות מדהימות, המספקות תוכן, מידע וחיבור און-ליין לאינטרנט, מקבלים יושבי הרכב את כל הדרוש להם כדי להפוך את השהות ברכב לחווייתית ופשוטה הרבה יותר ממה שהכרנו עד כה. מדובר במערכת תקשורת ותוכן המקיפה והעשירה ביותר בתוכן בעולם והיא כוללת שירותים, תכנים ומידע בהיקף של פי עשרה ויותר בהשוואה לכל גאדג'ט ומוצר טכנולוגי אחר לרכב".

 

"סלקום מובילת שוק הסלולר בישראל, שמה לה ליעד להוביל את החדשנות הטכנולוגית בישראל" אמר עמוס שפירא מנכ"ל סלקום. "מדובר ביוזמה ישראלית, שאני גאה להיות שותף לה ולאפשר, באמצעותה, ללקוחותינו להנות מהטכנולוגיות החדשות ביותר והמכשירים המדוברים והמבוקשים ביותר בעולם. בחצי שנה האחרונה לקחתי חלק באופן אישי בחווית קונסולת ה-COMODO, כחלק מהסיוע הנרחב של סלקום וכחלק מפיילוט שנערך בקרב עובדי ומנהלי סלקום. היום לאחר תקופת שימוש לא מבוטלת בקונסולת ה-COMODO, אני יכול להגיד בבטחה שמדובר במוצר בעל חווית תוכן ייחודית תוך שמירה על בטיחות בנהיגה".

 

"קונסולת ה-COMODO היא מערכת התקשורת והתוכן המתקדמת ביותר של עולם הרכב. לראשונה ישנו מוצר המחבר את עולם האינטרנט לעולם הרכב מבלי לפגוע בבטיחות הנסיעה. יש בו הכל –דיבורית, תוכנת ניווט, נגן מוסיקה עם מבחר עצום של שירים ישראליים ולועזיים, קישור לתחנות רדיו בכל רחבי העולם, מצלמה אחורית, דוא"ל, מידע על מסלולי טיולים, מסעדות, תחנות דלק שבדרך בהתאם למיקום הרכב, מידע על מדד המניות שערי מטבע, מזג אויר ושעה בכל מקום בעולם. היא מספקת התראות על מכמונות וכבישים אדומים, התראות SMS על נהיגה לא בטוחה ברכב, מידע עסקי ואישי זמין ועוד." הוסיף קנפו.

 

עשרות שירותים מחולקים ל-9 עולמות תוכן, דרכם ניתן להגיע לכל מידע או תוכן נחוץ. כל אחד מתשעה עולמות תוכן אלו פותח בפני המשתמש בשתי נגיעות בלבד כעשר אפליקציות. אלו מעוצבות בשפה ייחודית פשוטה, ברורה וקלה לתפעול בסביבת הרכב. עולמות התוכן של ה-COMODO הם: עולם המידע, עולם הטלוויזיה, עולם הדרך, עולם הפנאי, עולם המוסיקה, עולם תוכן יומי, עולם הוידג'טים, עולם המשרד, עולם תוכן שימושי ועוד.

 

חברת Mobile Iway השקיעה מאמץ ומשאבים ניכרים בפיתוח ממשק המשתמש על מנת שיהיה פשוט לתפעול,  בטיחותי ונוח לשימוש. הממשק פותח על פי עקרון 2 Click Away, כך שכל שירות או תוכן מבוקש יוצג בפני המבקש באמצעות שתי נגיעות בלבד על מסך המגע. קונסולת ה-COMODO תוכננה תוך הקפדה רבה על בטיחות הנהג. הדגש על הבטיחות בא לידי ביטוי החל מחיבור קבוע של המכשיר לרכב, תצוגת מסך גדולה, דיבורית עם חיוג מהיר,  אפליקציות ייחודיות כגון 'כבישים אדומים' (מסוכנים), 'עוזר אישי' (מענה אנושי), ושירות "לחצן מצוקה" וכלה בחסימת שימושים בתכנים מסויימים במהלך נסיעה – גלישה באינטרנט באמצעות הדפדפן, צפייה בתכני וידאו, קריאת הודעות SMS ועוד.

 

לדברי עדי כהן, סמנכ"ל השיווק סלקום, " קונסולת ה-COMODO הינה מוצר תוכן ייחודי שהיינו שותפים לפיתוח שלו החל משלב הרעיון. חיבור הרכב לעולם האינטרנט הינה מגמה עולמית ואך טבעי שסלקום, מובילת שוק הסלולר בישראל תיקח חלק במהפכה. לקוחות סלקום יוכלו להנות ממוצר תוכן מעניין, איכותי ובטיחותי".

 

 

"קונסולת ה-COMODO היא תוצר של שילוב מנצח בין תכנון מושקע, ליטוש מוקפד, עיצוב חדשני, מסך מגע בעל עומק ורזולוציה גבוהה, אשר מעניקים לנהג חוויית משתמש יוצאת דופן ומהנה המותאמת לצרכיו, תוך הקפדה על בטיחותו המירבית", אמר מיכה הרמן, יו"ר ומייסד Iway Mobile.

 

"קונסולת ה-COMODO מותקנת על ה-Dashboard באופן קבוע, מחוברת למערכת החשמל והשמע ומחליפה את הטלפון הקבוע ברכב. היא מציעה דיבורית BlueTooth מתקדמת, מצלמה אחורית המופעלת בעת שילוב להילוך אחורי, תוכנת ניווט חדשנית ונגן קבצי מוסיקה המחובר למערכת השמע של הרכב, ממשק המשתמש מכיל גם מאות שירותים ואפליקציות מבוססי אינטרנט, המוגשים לנהג וסביבתו על גבי מסך מגע בגודל 4.3 אינץ' " הוסיף הרמן.

 

 

נתונים טכניים

המערכת מבוססת על מעבד SAMSUNG 530 MHZ, המריץ את גרסת תוכנת ה - Windows CE 5 של Microsoft. נפח האחסון הנותר של הקונסולה הוא  3GB.


התצוגה

חזית קונסולת ה-COMODO מורכבת ממסך מגע בגודל 4.3 אינץ' בעל עומק ורזולוציה גבוהה, המאפשר תצוגה רוחבית ומספק חוויה צבעונית בעיצוב ייחודי. המסך מוגן בציפוי מיוחד העמיד מפני שריטות ושימוש לא מבוקר.


תקשורת 
בקונסולת ה-COMODO תקשורת Bluetooth עם ממשק נוח, אשר נועדה לשימוש עם טלפונים ניידים בטווח הקליטה, דרך ערוץ קול וערוץ נתונים (Voice & Data).

על מנת שה- COMODO  תשמש כדיבורית יש לבצע צימוד של הטלפון הנייד אליה. כדי לאפשר את הצימוד יש להפעיל את פונקצית ה - Bluetooth בטלפון הנייד.

מודם סלולרי:

מותקן בתא הכפפות של הרכב ומאפשר חיבור מהיר לאינטרנט בדור 3.5.

 

קונסולת ה-COMODO מתחברת למקור מתח קבוע ברכב (מערכת החשמל).

 

מחיר והתקנה

קונסולת ה-COMODO תימכר ברשת סלקום במהלך חודש פברואר בעלות של 109 ₪ ל 36 חודשים.

חבילות שירותים- חבילת השירות, כוללת את כל שירותי התוכן למעט מוסיקה בעלות 20 ש"ח, הוספת חבילת המוסיקה תעלה 14.9 ש"ח.

חבילות שירותי קונסולת ה-COMODO כוללות גלישת נתונים ללא הגבלה – ללא צורך ברכישת חבילה נוספת או ניצול חבילת גלישה קיימת בטלפון הראשי .

התקנת קונסולת ה-COMODO תיערך ב- 6 מרכזי התקנה בני ברק, חיפה, נתניה, ראשל"צ, ירושלים ובאר שבע בעלות התקנה חד פעמית של 300 ש"ח.

 

צילום: יחסי ציבור