חברת Nokia הכריזה על השקת הסמארטפונים Nokia E6 המיועד לאנשי עסקים, ו- Nokia X7 המיועד לחובבי בידור

שני המכשירים, המחזקים משמעותית את פורטפוליו הסמארטפונים של Nokia, הם הראשונים המבוססים על הגרסא המעודכנת ביותר של מערכת ההפעלה Symbian, הכוללת אייקונים חדשים וחווית שימוש משופרת עם הזנת טקסט נוחה במיוחד ודפדפן אינטרנט מהיר יותר ומפות מעודכנות (כרגע זמין לשימוש בחו"ל בלבד).

 

"אנו מחזקים את פורטפוליו הסמארטפונים באמצעות השקת מכשירים חדשים, הממשיכים לספק חווית צרכן ייחודית ומובדלת לקהל הגלובלי שלנו", אמרה ג'ו הארלו, ראש חטיבת הטלפונים החכמים בנוקיה: "עם אסטרטגיה זו, לצד השקת מכשיריSymbian ועדכוני תוכנה נוספים בעתיד, אנו בטוחים שביכולתנו לשמור על מעורבותם של משתמשי הסמארטפונים של Nokia וכן למשוך משתמשים חדשים ומשתמשי סמארטפונים מתחרים".

 

 

בהמשך לסמארטפונים Nokia E71 ו- E72, אשר זכו להצלחה רבה, Nokia E6 הוא סמארטפון עסקי, המיועד לשימוש עסקי ואישי וכולל מקלדת QWERTY מלאה ומסך מגע ברזולוציה גבוהה, המאפשרים להשתמש בו ביד אחת או בשתי ידיים. Nokia E6 מציע חיי סוללה ארוכים ואת ממשק ה- Microsoft messaging המובנה הטוב ביותר בסמארטפון עסקי, כולל גישה ל Microsoft Exchange, Microsoft Communicator Mobile ו- Microsoft SharePoint.

 

Nokia X7 הוא סמארטפון הממוקד בבידור, בעל מסך מגע אידיאלי למשחקים בגודל 4" ומצלמת 8 מגה פיקסל המצלמת וידיאו ב- HD. Nokia X7 עשוי משילוב של פלדת אל חלד איכותית עם זכוכית בעיצוב ייחודי המספק תחושה יציבה ועמידה בכף היד. Nokia X7 מגיע עם המשחקים הפופולאריים:  Galaxy on Fire ומרוץ המכוניות Asphalt 5 HD.

 

סמארטפונים אלה הם הראשונים הכוללים את העדכון המלא לממשק המשתמש של Symbian. עדכון זה כולל שיפורים רבים, ביניהם אייקונים חדשים ורעננים, הזנת טקסט משופרת, חווית גלישה מהירה יותר באינטרנט ועדכון של תוכנת המפות החינמית Ovi Maps (כרגע זמין לשימוש בחו"ל) עם אפשרויות חיפוש משופרות ומסלולי תחבורה ציבורית. כמו כן, עדכון זה מציע סט של מאפיינים חדשים המיועדים בעיקר למשתמשים עסקיים, לרבות אבטחה ברמת ארגון עם קידוד מואץ חומרה ומאפייני דוא"ל חדשים כמו תמיכה מלאה בזימון פגישות.

 

עדכון התוכנה, המכונה Symbian Anna, יוצע גם למשתמשיNokia N8 ,Nokia E7 , Nokia C6 ו- Nokia C7 באמצעות הורדה, ויהיה זמין באופן אלחוטי במועד מאוחר יותר.

 

 

 

 

מצ"ב תמונות של המכשירים- קרדיט צילום יח"צ.