מוטורולה מוביליטי משיקה בישראל שלושה מכשירים חדשים: מיילסטון, אטריקס והטאב. במסיבת עיתונאים שקיימה החברה בתל אביב הוצגו המכשירים החדשים, אשר ישווקו בשיתוף פעולה עם חברת אורנג'. ב Xoom

 

MILESTONE 2  המשופר עם ממשק MOTOBLUR

מצוייד במערכת ההפעלה אנדרואיד 2.2, מציע המיילסטון 2 מהירות גבוהה יותר, קישוריות משופרת, יותר אפשרויות להעברת הודעות, נפח אחסון גדול יותר, יותר אפשרויות גלישה, אפשרויות  מולטימדיה נרחבות יותר באמצעות  Adobe Flash Player 10.3, ומכשיר התפור הרבה יותר לצרכי המשתמש מאשר המיילסטון עטור הפרסים המקורי.

המיילסטון 2 כולל מעבד 1 ג'יגה הרץ עוצמתי, המאפשר למשתמשים לעבור בין התכנים  שלהם במהירות, גם כאשר פועלים עליו מספר יישומים בו זמנית, או כאשר מספר דפי אינטרנט פתוחים בדפדפן. בעזרת מקלדת QWERTY משופרת ומרווחת המאפשרת הקלדה טובה יותר, המכשיר מאפשר להגיב במהירות על הודעות דואר אלקטרוני או טקסטים. מיילסטון 2 יכול לשמש גם כנקודת hotspot 1ברשת דור שלישי ולנתב רשת לחמישה מכשירי WI-FI בו-זמנית, כך הופך המכשיר למקור לעבודה פרודוקטיביות.

מיילסטון 2 מציע יותר כוח, מהירות גבוהה2 יותר ומקלדת משופרת. "המשתמש יכול לשלוח, לגשת ולשתף מידע במהירות גבוהה יותר, הן בעבודתו והן בחייו האישיים", אומר יובל פרידן, מנהל השיווק במוטורולה מוביליטי בישראל. "השקת המיילסטון לא רק מחזקת את מחוייבותנו לחדשנות באנדרואיד, אלא גם מציעה ללקוחותינו היצע של איפיונים חדשניים הנדרשים להם לצרכי  גלישה מהירה, כתיבת מסרים והורדת יישומים ומולטימדיה".

מיילסטון 2 כולל גם את MOTORBLUR - הגרסה העדכנית ביותר לממשק המשתמש הייחודי של מוטורולה. ממשק זה, מקל מאוד על ניהול ומשלוח דואר אלקטרוני והעברת הודעות ועדכונים לרשתות חברתיות –שכן הכל נמצא במקום נגיש אחד עם תוספות סינון, ווידג'טים עם אפשרות הגדלה, הגדרות אבטחה ארגונית ומנהל צריכת סוללה גמיש.

"זהו המכשיר הראשון שמוטורולה מוביליטי משיקה בישראל התומך ב- MOTOBLUR ומעתה כל המכשירים שיושקו צפויים לתמוך בממשק זה", מוסיף יובל פרידן.

שיפור נוסף במיילסטון 2 החדש הוא הווידיאו המאפשר הקלטה ב - HDב- P720 לצילום רגעים חשובים בחיים ברמת דיוק נפלאה. הדפדפן מבוסס ה- AdobeFlash Player 10.3 מאפשר למשתמשי מיילסטון 2 לחוות את העולם העשיר של אלפי אתרי האינטרנט בדרך בה הם צריכים להראות, לרבות וידאו עשיר ותוכן משחקי נרחב, כאשר המשתמש יכול לשתף את כל תכני המולטימדיה עם מכשירים תומכי DLNA כדוגמת טלוויזיות, LCD או פלזמה. החוויה הופכת למושלמת עם נגן מוסיקה, המאתר ומעלה את מילות השירים מהרשת, מעדכן בחדשות ובמידע אודות האומנים המבצעים, ומאפשר גם שיתוף חברתי נרחב, לרבות הוספת המלצות. למשתמשים ינתן מקום נרחב לתוכן עם 8 ג'יגה בייט של זיכרון פנימי וחריץ הרחבה לכרטיס microSD של 2 ג'יגה בייט, הניתן להרחבה עד 32 מגה בייט.

חבילת יישומי Google כוללת את יישומי Google Search , Google Maps, , Gmail ו-  YouTube המובנים במערכת ההפעלה של המכשיר. בנוסף, יש למשתמש גישה לחנות היישומים Android Market  הכוללת כבר יותר מ -200,000 יישומים.


המכשיר משווק עם כרטיס microSD של 2 ג'יגה בייט ואוזניות חוטיות סטריאופוניות איכותיות של מוטורולה, כמו כן כוללת הערכה את תוכנת Motorola Media Link, המאפשרת העברת מוסיקה ומולטימדיה מן המחשב לטלפון ביתר קלות. הפיקו את המיטב ממוטורולה מיילסטון 2 בבית, במכונית או במשרד עם הבחירה הנכונה של אבזור נלווה.

 • עריסת המכונית מוכנה לצאת לדרך. רק הניחו את המיילסטון 2 בעריסה ומיד יעבור המכשיר למצב רכב. במצב זה, יוכל המשתמש להגיע בנגיעה אחת לשורה של יישומי רכב, הכוללים אנשי קשר, מוסיקה, רדיו אינטרנטי, פודקאסטים, Google Maps™ with Navigation™  ועוד. חברו, הפעילו וטענו את המיילסטון 2 שלכם עם מטען מהיר המחובר לעריסת הרכב4.
 • תחנת מולטימדיה הינה עריסת עגינה מעוצבת למיילסטון 2. כאשר מוכנס המכשיר לעריסה, עובר המכשיר אוטומטית למצב דסק-טופ ומציג על גבי המסך יישומי מולטי-מדיה מועדפים, כמו שעון מעורר או תצוגת תמונות. ניתן להתאים את מצב הדסק-טופ בהתאם לצרכי המשתמש, באופן המאפשר הצגת כל היישומים המועדפים של המשתמש, תוך כדי טעינת המכשיר.

האיפיונים העיקריים במוטורולה מיילסטון 2:

 • מעבד 1 ג'יגה הרץ, עכשיו עם תמיכה בתקן 802.11n
 • Hotspot  נייד לרשת דור שלישי, המספק קישורית ניידת לעד חמישה מכשירים אחרים ב- Wi-Fi
 • הגרסה האחרונה של MOTOBLUR
 • Adobe® Flash® Player 10.3
 • Multi-touch, pinch to zoom, double tap zoom
 • וידאו HD 720p,
 • מצלמת 5 מגה-פיקסל עם פלאש LED כפול
 • עד 40 ג'יגה בייט של זיכרון
 • שקע אודיו 3.5 מ"מ
 • תמיכה ב-Exchange Enterprise
 • עיצוב משופר; מקלדת QWERTY מרווחת יותר ורגישה יותר.
 • קישוריות 5DLNA / WiFi / Bluetooth®  2.1

פונקציות ויישומים נוספים:

 • חבילה מלאה של יישומי גוגל: Google Search, Google Maps with Latitude and Street View, YouTube, Gmail,  ו- ™Google Talk
 • Unified Google and Exchange Contacts
 • ניווט: GPS, Google Maps, E-Compass Latitude
 • תמיכה בדוא"ל: IMAP/POP3, Gmail, Yahoo Mail, Corporate Sync, Push Email
 • צפיה במסמכים באמצעות Documents to Go כולל אפשרויות לעריכה
 • תמיכת IM: Google Talk
 • לוח שנה: Exchange, Calendar

זמינות:

מיילסטון 2 יוצע למכירה החל מהשבוע ברשת פרטנר במחיר של 69 שקל לחודש ב-36 תשלומים, סה"כ 2484 שקל 

Motorola Mobility וחברת פרטנר הכריזו באירוע על השקתו בישראל של Motorola ATRIX

הסמארטפון כפול הליבה היחידי שמאפשר למשתמש לשאת בכיסו את עוצמתו של המחשוב הנייד. בעזרת השילוב עם יישום  Webtop מהפכני, ובעזרת עריסת Lapdock או תחנת עגינה HD Multimedia Dock, מאפשר ה- Motorola ATRIX להריץ דפדפן Firefox 3.6 מלא ולתמוך בכל יכולות נגן Adobe Flash Player לשימושי גרפיקה, אנימציות וסרטונים ברשת.

השימוש בסמארטפון כמכשיר מדיה דיגיטאלי עיקרי גדל מיום ליום", אומר Spiros Nikolakopoulos, Vice President and General Manager for Asia and MEA, Motorola Mobility , שהגיע במיוחד לרגל ההשקה בישראל. "משתמשי מוטורולה ATRIX נכנסים לעידן חדש של מחשוב סלולרי משולב, כאשר טלפון עוצמתי משתלב עם יישום ה- webtopותחנות עגינה ייחודיות, המאפשרות להרחיב את יכולות הסמארטפון לחווית שימוש במחשב. יכולות אלו יחדיו, מספקות חווית מחשוב אינטראקטיבית ומהפכנית המדרבנת את המשתמש להישאר תמיד מחובר ומעודכן,  בבית, במקום העבודה ובכל מקום".

Motorola ATRIX מציע אקוסיסטם מלא שעוצב ותוכנן כדי לשמש כמרכז דיגיטלי המאפשר יצירה, עריכה ואינטראקציה של המשתמש עם מסמכים, מדיה ותוכן. כל זה מתאפשר בעזרת יישום webtop של מוטורולה ומגוון רחב של תחנות עגינה חדשות שמספקות למשתמש מסך רחב יותר, מקלדת ומשטח עקיבה המאפשרים לו ליהנות מאינטראקציה וחוויה עשירה הדומה לזו שמעניק המחשב האישי.

בתוך יישום הWebtop-, יכול המשתמש להריץ יישומי אנדרויד על גבי מסך רחב, לגלוש באתרים מועדפים בדפדפן Firefox מלא, לשלוח מסרונים, לבדוק דוא"ל, להעביר ולגשת לקבצים ולעשות שיחות סלולר – הכל במקביל. בנוסף, יישום מרכז הבידור מאפשר למשתמש להציג תמונות, לנגן מוסיקה ולצפות בסרטי וידאו במסכי HD גם בסלון. גם בעת ניתוק של הסמרטפון מתחנת עגינה לא תנותק שיחת טלפון פעילה.

יישום ה- Webtop מאפשר למשתמשים העסקיים עם מנויים פעילים ברשת Citrix ליהנות מיישום Citrix Receiver, המספק כניסה מאובטחת ועתירת ביצועים למחשבים מרוחקים ווירטואליים, כמו כן למערכת חלונות, וליישומי רשת ואופיס הממוקמים ב-.Citrix XenDesktop  בנוסף, יהנו המשתמשים מגישה למגוון רחב של יישומי רשת משרדיים כמו Salesforce.com, Google Docs או כל יישום HTML או שרות שמאפשר גישה באמצעות דפדפן.

שתי תחנות העגינה המובילות בתעשיה כוללות:

 • דקיקה להפתיע, ובמשקל של קילוגרם אחד בלבד, מצוידת תחנת העגינה  Lapdock במסך 11.6 אינטש, מקלדתQWERTY  מלאה, זוג רמקולים סטריאופוניים, וסוללת שלושה תאים Wh36 המספיקה ליותר משמונה שעות עבודה. כל מה שנדרש מהמשתמש הוא פשוט להציב את ה-ATRIX בגב ה- Lapdockולחוות את חווית הניידות המלאה בעבודה, בבית או בכל מקום, במארז שהוא קל וקטן בהרבה מרוב המחשבים הניידים הקיימים בשוק.
 • עם שלוש כניסותUSB  וכניסת HDMI ויכולת החיבור למסך תומך HDMI, למקלדת, עכבר ורמקולים, ניתן להשתמש בתחנת העגינה Motorola HD Multimedia Dock למשימות שעד היום דרשו שימוש במחשב. בנוסף, ניתן לחבר את תחנת העגינה גם למסך תומך HDMI ולמערכת קולנוע ביתי ולהציג באמצעותו וידאו, מוסיקה, משחקים ועוד.

יישומים ותכונות עיקריות של Motorola ATRIX

 • Motorola ATRIX מריץ אנדרויד 2.2 עם גישה ישירה ליותר מ-200,000 יישומים ומשחקים באנדרויד מרקט.
 • מעבד כפול-ליבה המסוגל לפתוח דפי אינטרנט במהירות הכפולה מזו של רוב הסמרטפונים הקיימים בשוק, להציג משחקים במהירות גבוהה יותר ולהקרין סרטים באיכות HD על מסכים גדולים.
 • זיכרון RAM של 1 ג'יגה בייט, הכפול מזיכרון רוב הסמארטפונים הקיימים בשוק, מאפשר ריבוי משימות ללא רבב, כמו למשל, צפייה בסרט ובמקביל משלוח וקבלת דואר אלקטרוני.
 • מסך qHD הראשון בעולם בתחום הסמארטפונים, המציע הפרדה גבוהה ביותר וצבעים ב-24 ביט, ומקל על צפיה וקריאה בכל מצב תאורה, בבית או ברחוב.
 • מצלמות קדמית ואחורית המאפשרות גם הקלטה ב-HD.
 • קורא טביעת אצבעות ביומטרי נוח להדלקת המכשיר, המספק רמת אבטחה נוספת למשתמש.
 • עד 48 ג'יגה בייט זיכרון ואחסון (16 ג'יגהבייט מובנים ועוד 32 ג'יגהבייט על גבי כרטיס MicroSD) – נפח אחסון גדול דיו לאלפי קבצי שירים, תמונות או סרטים.
 • תמיכה מלאה בהתקן Wi-Fi 802.11n הן ב-2.4GHz והן ב-5GHz, המאפשרים הורדה והעלאה מהירה ב-50 אחוזים במצב WI-FI בהשוואה לסמארטפונים אחרים.
 • עובי קטן מ-11 מ"מ וסוללה חזקה במיוחד של 1930 מיליאמפר המאפשרת זמן שיחה וסטנד-ביי ארוכים מהרגיל.
 • שני מיקרופונים בטכנולוגיית הפחתת רעשי סביבה המספקים איכות שמע מצוינת גם בסביבה רועשת במיוחד.
 • צילום ושידור וידאו ב-HD ברוב הפורמטים הקיימים.

תמחור וזמינות

Motorola ATRIX יוצע למכירה ברשת פרטנר החל מאמצע אוגוסט בשתי הצעות רכישה:

ערכת מכשיר Atrix, הכוללת תושבת HD Dock, כבל  HDMIושלט ייעודי במחיר 99 שקל לחודש ב-36 תשלומים, סה"כ 3,564 שקל.

ערכת מכשיר Atrix, הכוללת תושבת HD Dock, כבל  HDMI ושלט ייעודי ובנוסף, LapDock במחיר 139 שקל לחודש ב-36 תשלומים , סה"כ 5,004 שקל

 

 

Motorola XOOM ברשת פרטנר תקשורת

מוטורולה מוביליטי בישראל מכריזה היום על השקת הטאבלט Motorola XOOM עתיר הפרסים ברשת פרטנר. המכשיר הראשון בארץ שיפעל על פלטפורמת Google’s Android 3.1 (Honeycomb), מתהדר במעבד כפול הליבה של 1 ג'יגה הרץ וזיכרון RAM של 1 ג'יגה בייט, מצלמות קדמית ואחורית, טכנולוגיית ריבוי משימות בזמן אמת וכל השכלולים המוצעים בשירותיGoogle Mobile  - והכול על גבי מסך HD רחב בגודל 10.1 אינץ'.

"ה- XOOMעוצב בכדי להתאים לכל צרכי המשתמשים, אשר השתוקקו לחוויה של מחשב לוח עוצמתי. אנו שמחים להביא לישראל את השילוב הייחודי בין פסגת הטכנולוגיה לחדשנות התוכנה  שמציע ה- Motorola XOOM," אומר קובי כליף, מנהל העסקים, מוטורולה מוביליטי בישראל.

תכונות Motorola XOOM

ה-XOOM מספק ביצועים יוצאי דופן במהירותם בעזרת מעבד כפול ליבה ויכולות זיכרון מרשימות של 1 גי'גה בייט RAM. מחשב הלוח מציג את כל החידושים וחווית המשתמש של Honeycomb, הכוללת שולחן עבודה שמאפשר התאמה אישית של ווידג'טים ניידים, מערכת תזכורות וכל זאת על מסך ייחודי של 10.1 אינץ' רחב בהפרדה גבוהה של 1280X 800 פיקסלים, המאפשר הצגת תוכן וידיאו עשיר וחד מתמיד. התמיכה בפורמט HDMI מאפשרת צפייה בוידיאו וסרטונים במסכים גדולים וטלוויזיות HD. המצלמה האחורית של חמש מגה פיקסל מאפשרת צילום וידיאו בהפרדה גבוהה והמצלמה הקדמית של שני מגה פיקסל מאפשרת שיחות וידיאו ברורות.

השירותים המתקדמים של Google Mobile כוללים את Google Maps 5.0 עם חווית התלת מימד וגישה ליותר מ-200,000 אפליקציות ב-Android Market. Motorola XOOM תומך בנגן הפלאש Adobe Flash Player 10.3 אשר פותח למשתמש עולם תוכן אינטרנטי עשיר מבוסס פלאש הכולל סרטונים, משחקים ואפליקציות רשת מגוונות.

החומרה של Motorola XOOM כוללת גם ג'יירוסקופ מובנה, ברומטר, מצפן אלקטרוני, אקסלומטר (מד האצה) וחיישן תאורה מתקדם. מחשב הלוח מאפשר עד 10 שעות של הצגת סרטים וזמן טעינה של מחצית מזמן הטעינה של מתחריו הישירים בשוק.

האבזור החכם של מוטורולה

לשדרוג חווית השימוש, מציעה מוטורולה גם אביזרים נלווים ל- :Motorola XOOM

תחנת עגינה רגילה לצפייה בתכני וידאו והאזנה למוסיקה באמצעות רמקולים חיצוניים בזמן טעינת המכשיר.

תחנת עגינה Speaker HD המתחברת ישירות למקלט הטלוויזיה באמצעות כניסת HDMI וגם מאפשרת האזנה למוסיקה באמצעות שני רמקולים מובנים מבלי להזדקק לרמקולים חיצוניים.

מקלדת ייחודית בקישוריות Bluetooth עם כפתורי קיצורי דרך ייחודיים לאנדרואיד.

 

תמחור וזמינות

Motorola XOOM יוצע למכירה בשבועות הקרובים ברשת פרטנר.

בהמשך הקיץ יושק ה-XOOM בגרסת WI-FI. ניתן יהיה להשיגו ברשתות נבחרות .               

בתמונה: מכשיר Atrix בתושבת החיבור צילום: יחסי ציבור