ברס אלקטרה, נציגת סוני אריקסון בישראל מתחילה לשווק בישראל אתXPERIA arc S , סמארטפון מעוצב עם מעבד טורבו 1.4GHz בגרסת Android - 2.3.4Xperia171211

 

XPERIA arc S הוא קל ודקיק (בעובי של 8.7 מ"מ בלבד בחלק הדק ביותר שלו), וכולל מסך מולטי-טאץ' רחב בגודל 4.2 אינץ'.

 

ה- S arc(שזכה בתואר טלפון המצלמה הטוב ביותר לשנת 2011-2012 על ידי ארגון EISA המוערך), מצויד במסך REALITY DISPLAY עם MOBILE BRAVIA ENGIN, עם תמונה נקיה שמשפרת את חוויית הבידור. ל- arc S מצלמת MP8.1 ועדשת f/2.4, המאפשרת צילום של תמונות בהירות באיכות גבוהה ושל וידאו HD, אפילו בתנאי תאורה חלשים באמצעות החיישן המתקדם של סוני Exmor R.

 

 

ה- arc S מגיע עם אפליקציית Panorama Sweep D3 הייחודית, המאפשרת צילום תמונות פנורמיות בתלת מימד עם הטכנולוגיה הייחודית של Sony והצגת התמונות על מסך טלוויזיה תלת מימד. בנוסף קיימת אפשרות תמיכה ב USB on-the-go אשר בעזרת עמדת עגינה ייעודית של סוני אריקסון (LiveDock) ניתן לחבר ל- arc S מקלדת ועכבר רגילים. פיצ'ר מעניין נוסף הוא חיבור HDMI מובנה, בעזרתו ניתן לשתף את התמונות והסרטונים באיכות HD על כל מסך טלוויזיה.

 

ל- arc S יישום Facebook inside Xperia, הייחודי לסמארטפונים של סוני אריקסון, ומאפשר אינטגרציה משופרת לפייסבוק ושיתוף מהיר של תמונות ומוזיקה ישירות מגלריית המכשיר. בנוסף, מגיע עם יישום ה- Timespace הייחודי לסוני אריקסון, המרכז את כל הפעילויות בסמארטפון מבחינת מיילים, הודעות ברשת החברתית, SMS ותמונות, כאשר הכל מופיע בצורה כרונולוגית וברורה, כולל תמיכה נוחה ומהירה ברשתות חברתיות.

 

אלי מצביץ', מנהל הפעילות ברס אלקטרה, נציגת סוני אריקסון בישראל מסר כי "אנו נרגשים להביא לקהל הישראלי את ה-S arc, גולת הכותרת מסדרת XPERIAהנחשקת, המציג ביצועים מעולים ומהירים במיוחד בשילוב מערכת האנדרואיד המעודכנת ביותר ועיצוב ייחודי, אשר הופכים אותו לאחד הסמארטפונים האטרקטיביים ביותר הקיימים כיום בשוק".

 

ה- arc S יושק בשלב ראשון בפלאפון ובהמשך יושק במפעילים נוספים, בצבע לבן.