Xperia S, הסמארטפון הראשון בסדרת Xperia NXT החדשה של סוני – הדור הבא של הסמארטפונים של Sony – הוצג במסיבת העיתונאים של Sony, בתערוכת CES 2012 הבינלאומית שמתקיימת בלאס וגאסXperiaS10112

 Xperia S החדש הוא סמארטפון אנדרואיד, המספק חוויית צפייה יוצאת מגדר הרגיל עם מסך ברזולוציה גבוהה, חוויות HD הייחודיות ל-Sony ומצלמת 12 מגה-פיקסל, המאפשרת צילום תמונות תוך 1.5 שניות ממצב השהייה. בנוסף, Xperia S מצויד במעבד כפול ליבה במהירות 1.5 ג'יגה-הרץ לביצועים מהירים יותר.

 

Xperia S החדש מאפשר קישוריות נוחה למסכים מרובים עבור צרכנים המבקשים לשתף תוכן וליהנות ממנו על גבי המסך המתאים ביותר לסיטואציה, בין אם זה מקלט טלוויזיה, סמארטפון, לפטופ או טאבלט. משתמשים יכולים לצפות בתוכן המועדף עליהם בפורטל Sony Entertainment Network באמצעות חיבור HMDI עם מכשיר ה-Xperia S שלהם אל מקלט הטלוויזיה, או לשתף תמונות ללא כבלים ובמגע יד בלבד. Xperia S תומך בטכנולוגיית NFC (תקשורת אלחוטית קצרת טווח), המאפשרת למשתמשים לשתף תוכן האחד עם השני, וכמו גם ליהנות ממספר רב וגדל של אפליקציות ושירותים התומכים בטכנולוגיה זו.

 

 

Xperia S מאפשר גישה למגוון חוויות בידור עשירות בפורטל Sony Entertainment Network (גישה לרשת Sony Entertainment Network משתנה על פי אזור, וכפופה לנגישות באזור) 

 

שירות Music Unlimited מציע נגישות לקטלוג עולמי של כ-10 מיליון שירים מיוחדים, ובמקביל, ניתן למצוא בשירות Video Unlimited שלל סרטים שוברי קופות ותכניות טלוויזיה מכל האולפנים המובילים (בהתאם לאזור בעולם)

Xperia S הוא גם מכשיר PlayStation™ Certified, המבטיח איכות גבוהה של חוויית משחק באמצעות סמארטפון, וגישה לחנותPlayStation Store (בכפוף לזמינות בשוק).

 

Xperia S מציג גישת עיצוב חדשה המכונה "Iconic Identity". העיצוב יועתק לכל סדרת Xperia NXT, וייצור מראה פשוט וחזק, שניתן לזהותו באופן מיידי. החלק השקוף בבסיס המכשיר יוצר צללית מוכרת בה מסך התצוגה מודגש באופן בולט. בנוסף, הוא מספק אפקטים של תאורה, ומשלב את רכיבי האנטנה.

 

ממשק המשתמש עוצב מחדש על מנת שיתאים לעיצוב המינימליסטי של החומרה. תצוגת רקע ססגונית נעה על פני מסך הבית, ועושה שימוש בטכנולוגיית HD Reality Display.

 

Xperia S יהיה זמין לצרכנים בכל העולם החל מהרבעון הראשון של 2012. הוא יושק על פלטפורמת אנדרואיד 2.3 (Gingerbread), ובמהלך הרבעון השני של השנה, ישודרג לגרסת אנדרואיד 4.0 (Ice Cream Sandwich).

 

• תצוגת Reality Display בגודל 4.3 אינץ' עם מנוע Mobile BRAVIA® Engine ברזולוציית HD (1280 x 720), וכמו כן, מצלמה קדמית(720p) ואחורית(1080p) בטכנולוגיית HD.

• מעבד כפול ליבה GHz1.5 לגלישה והורדת תוכן במהירות, אותו ניתן לאחסן בזיכרון פלאש פנימי של 32 ג'יגה בייט.

• מצלמה אחורית, 12 מגה פיקסל עם חיישן Sony Exmor R™ for mobile, יחד עם Fastest Capture לצילום תמונות תוך 1.5 שניות היישר ממצב השהייה.

• NFC (תקשורת אלחוטית קצרת טווח) מאפשרת גישה למגוון הולך וגדל של אפליקציות ושירותים התומכים גם בטכנולוגיה זו וגם ב- Xperia SmartTags.

• Xperia S מספק חוויית HD מלאה על גבי מסך הטלוויזיה באמצעות שימוש בטכנולוגיית DLNA וחיבור HDMI, וכן ב- BRAVIA Sync, לשליטה על מכשיר ה-Xperia S שלכם, כאשר אתם מחברים אותו לטלוויזיה, ועל שלט הטלוויזיה.

 

 

השקת מכשיר ה-Xperia S נתמכת על השקתם של שלושה אביזרי Smart Extras העתידים להעצים את חוויית השימוש במערכת האנדרואיד, ולספק תוכן לסמארטפונים בדרך חדשה לגמרי.

 

ניתן להפעיל את Xperia SmartTags במכשירי סמארטפון התומכים בטכנולוגיית NFC, כולל מכשיר ה-Xperia S. בנגיעה קלה על אייקון ה-SmartTag, הדומה בגודלו וצורתו למטבע קטן, נפתח פרופיל בסיסי במכשיר, כגון שעון מעורר של ה-SmartTag ליד המיטה שלכם, או אפליקציית ניווט GPS של ה-SmartTag ברכב שלכם. פרופילים אלו ניתנים להתאמה אישית באופן פשוט על-פי טעם אישי, ומעוצבים לחסכון בזמן ולהפיכת חיי הצרכנים נוחים יותר.

 

מערכת אוזניות בלוטות' (Bluetooth) סטריאו עבור מכשירי סמארטפון מסוג אנדרואיד מציעה פיצ'רים מולטי פונקציונאליים בנוסף לסאונד מעולה. על גבי תצוגת המסך של Smart Wireless Headset pro משתמשים יכולים לקרוא הודעות, לראות שיחות נכנסות, לקבל גישה להודעות לוח שנה ועוד. כאשר המערכת אינה מחוברת למכשיר, היא משמשת כנגן MP3 וכרדיו עצמאיים.

 

SmartWatch הוא אביזר תצוגה זעירה לתקשורת בין מכשירי אנדרואיד באמצעות בלוטות' (Bluetooth). משתמשים יכולים למשל, לקבל גישה נפרדת להודעות טקסט, לעדכוני רשתות חברתיות ולניהול שיחות או מוזיקה. התצוגה מוצגת על גבי רצועה שניתן לענוד אותה על היד כמו שעון. אפליקציות המאפשרות למשתמשים להפוך את חוויית ה-SmartWatch שלהם לאישית יהיו זמינות בחנות ב- Android market.