בעולם הטאבלטים שנשלט על ידי חברת אפל על iPad, יוצאת מוטורולה עם מכשיר חדש למי שמחפש טאבלט בסביבת אנדרואיד. ה-Xoom הוא מכשיר עבודה למי שמחפש טאבלט לוידאו או עבודה. הטאבלט תומך ביכולותxoom4412 3G ו- Wi-Fi ומוצע למכירה ברשת סלקום ורשתות שיווק נבחרות וברשת אורנג'

 

"הטאבלטים הופכים במהירות למכשיר חובה למי שמעוניינים להישאר מחוברים, לבצע את עבודתם וליהנות בבית ובדרכים", אומר יובל פרידן, סמנכ"ל השיווק במוטורולה מוביליטי. "אנחנו נרגשים מאוד מהתוספת החדשה לפורטפוליו הטאבלטים שלנו המסתמך על הצלחת ה- Motorola XOOMהמקורי והמציע לשוק המקומי חווית טאבלטים עוצמתית יותר".

 

ה- Motorola XOOM 2החדש מצויד באנדרואיד 3.2, מעבד כפול ליבה של 1.2 ג'יגה-הרץ, מסך מרהיב בציפוי Corning Gorilla Glass וציפוי עמיד למים שיאפשר לכם לעשות הכל, בכל מקום. בנוסף, הטאבלט כולל את יישום ה- MotoCastהחדש המאפשר למשתמש להזרים את כל המוזיקה שלו, התמונות, קטעי הוידיאו והמסמכים בין המחשב והטאבלט ללא צורך בכלי מדיה, יישומים או כבלים.

 

Motorola XOOM 2 מצויד כמו קודמו במסך HD 10.1 אינץ' ואנדרואיד 3.2 האניקומב, אולם כאן מסתיים הדמיון. המסך בהיר יותר וחי יותר מאי פעם, עם צבעים חזקים יותר ושוליים שעוצבו אסטרטגית כדי להפוך את הטאבלט לנוח יותר לאחיזה – זהו טאבלט נעים יותר לעיניים ונוח יותר לידיים. Motorola XOOM 2 גם מצויד ביישומים עסקיים כמו תמיכה ב-VPN והצפנת מידע.

 

בעזרת ערכת Work and Play, תוכלו לחבר את הטאבלט ל- HD Multimedia Station כדי להתחבר בעזרתו למסך HD, רמקולים וציוד היקפי אחר, שיאפשרו צפיה מרהיבה על גבי מסך גדול. תוכלו גם להספיק יותר, במהירות רבה יותר, בעזרת המקלדת ועכבר ה-Bluetooth. עכשיו, כאשר הטאבלט שלכם מחובר, מאפשר לכם ה- Smart Controller לצפות בתוכניות וסרטים בנוחות הספה בסלון.

 

פרטים טכניים: Motorola XOOM 2

מעבד: מעבד כפול ליבה 1.2 ג'יגה-הרץ

תוכנה: אנדרואיד 3.2 האניקומב

מסך: מסך HD 10.1 אינץ' עם Corning® Gorilla® Glass

יישומים מיוחדים: ציפוי עמיד למים עם שוליים שטוחים מיוחדים לאחיזה נוחה יותר

מצלמה: מצלמת 1.3 מגה-פיקסל ומצלמת 5 מגה-פיקסל HD אחורית עם זום דיגיטלי, פוקוס אוטומטי ופלאש LED

זיכרון: 1 ג'יגה-בייט RAM; נפח אחסון 16 ג'יגה בייט

חיי סוללה jhh : 10+ שעות של גלישה באינטרנט (ב- WiFi) או 9 שעות של צפייה בוידיאו 720p

סאונד: סראונד וירטואלי 3D

מימדים: 253.9 mm x 173.6 mm x 8.8 mm

משקל: 599 גרם

יישומים ארגוניים: Business Ready עם אבטחה ברמה ארגונית ו- Active Syncלדוא"ל עבודה, אנשי קשר ויומן. קישוריות USB, Citrix® Receiver® ו- Citrix® GoToMeeting® מוטענים. MotoCast מוטען, שיאפשר לכם להגיע לקבצים שלכם ולהזרימם מה-PC או המק לטאבלט שלכם

יישומים טעונים מראש: גישה ל- Google Mobile™ Services לרבות Google Maps™ עם ניווט, Google Talk וגלישה

 

Motorola XOOM 2 יוצע למכירה בישראל על ידי סלקום, אורנג' ורשתות שיווק נבחרות . המחיר המוצע בסלקום הינו 85 שקל כולל מע"מ X 36 חודשים עם זיכוי של 40 שקל לחודש על חבילת גלישה. ברשתות השיווק יעמוד מחירו על 3,690 שקל כולל מע"מ. המחיר באורנג':  ללקוחות עיסקיים יעמוד מחירו על 75 שקל  כפול 36 תשלומים תשלומים, או 57 שקל כפול 36 תשלומים ברכישת שני סמרטפונים של מוטורולה. ללקוחות פרטיים ימכר ה-XOOM2 ב-87  כפול 36 תשלומים או במבצע מיוחד של 67 שקל כפול 36 תשלומים ברכישת סמרטפון של מוטורולה.

 למידע נוסף על Motorola XOOM 2 בקרו ב-www.motorola.com/xoom2

 

 

צילום: יחסי ציבור