סמסונג אלקטרוניקס הכריזה במסיבת עיתונאים בלונדון על הדור השלישי של הגלקסי, הטלפון שמוביל את קטגוריית הסמרטפונים מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד: ה- גלקסי S 3galaxy3

 גלקסי S 3 כולל יכולות זיהוי קול ובחברה אומרים שהסמארטפון הינו בעל אינטליגנציה מתקדמת ההופכת את חיי היומיום של המשתמש לקלים בהרבה. מבחינת תצוגה, עם ה- Samsung GALAXY S 3 ניתן  לצפות בתוכן באיכות גבוהה יותר מאשר בעבר, באמצעות מסך ה- HD Super AMOLED. המכשיר כולל מצלמת 8 מגה פיקסל אחורית ומצלמת 1.9 מגה פיקסל קדמית מציעות למשתמשים מגוון תכונות מצלמה חכמות ואמצעי זיהוי פנים. ה- סמסונג גלקסיS 3 מגיע עם מערכת ההפעלה Android 4.0 Ice Cream Sandwich . 

"באמצעות מכשיר ה- גלקסי S 3, סמסונג ממקסמת את חווית המשתמש בעזרת שילוב חומרה מעולה עם שימושיות smartphone מתקדמת" אומר ג'יי קיי שין, נשיא וראש חטיבת ה-IT & Mobile Communications בסמסונג. "ה- GALAXY S 3 נועד להיות חכם ללא מאמץ ואינטואיטיבי בפשטותו והוא נוצר תוך חשיבה מעמיקה על הצרכים והיכולות האנושיים שלנו. אני גאה ביותר בעובדה כי מכשיר ה- גלקסי S 3 מאפשר את החוויה החלקה, הטבעית והממוקדת ביותר בצרכים אנושיים וכי הוא פותח אופק חדש המאפשר לכם לחיות בצורה בלתי רגילה".

סמסונג גלקסיS 3 משפר את האינטראקציה הקיימת בין המכשיר למשתמש. הוא כולל חיישנים המספקים למכשיר יכולת לזהות את פניו, קולו ותנועותיו של המשתמש. ה- גלקסי S 3 מתאים את עצמו למשתמש עצמו באמצעות פרסונליזציה, על מנת לספק חוויית שימוש נוחה וטבעית יותר. באמצעות פונקצית ה- 'Smart stay' החדשנית , ה- גלקסי S 3 מזהה מתי המשתמש מבצע משימות בטלפון - קורא ספר אלקטרוני או גולש באינטרנט, לדוגמא - באמצעות המצלמה הקדמית אשר מזהה את עיניו המכשיר שומר על תצוגה בהירה לשימוש מתמשך ונעים.

גלקסי  S 3 מציג את פונקצית ה-'S Voice', ממשק משתמש בעל השפה הטבעית המתקדמת, אשר מקשיב ומגיב למילים. בנוסף לחיפוש מידע ותקשורת מכשיר-משתמש בסיסית, פונקצית ה- 'S Voice' מאפשרת שליטה מתקדמת במכשיר ומתן פקודות שונות. לדוגמא, כאשר השעון המעורר מצלצל אך אתה זקוק לעוד קצת זמן מנוחה, תוכל להגיד ל- גלקסי S 3 שלך "snooze". כמו כן, ניתן להשתמש ב S Voice על מנת להשמיע שירים מועדפים, להנמיך ולהגביר את הווליום, לשלוח הודעות SMS ומיילים, לארגן את לוח הזמנים או באופן אוטומטי להפעיל את המצלמה ולצלם תמונה.

בנוסף לזיהוי פנים וקול, ה- GALAXY S III מבין את תנועות המשתמש למקסום השימושיות. אם בזמן שליחת הודעה החלטת להתקשר במקום לסמס, פשוט הרם את הטלפון לאוזנך ופונקצית ה- 'Direct call' תחייג למספר של הנמען.

בעזרת פונקצית ה- 'Smart alert', ה- גלקסי S 3 יציל אותך מצרות על ידי כך שיתפוס עבורך את כל ההודעות והשיחות שלא נענו. הטלפון ירטוט על מנת להודיע על סטאטוסים שלא נענו לאחר שיורם ממצב של המתנה.

מכשיר ה- גלקסי S 3 הינו יותר ממכשיר אישי עבור משתמש אחד, הוא מותאם לשיתוף מלא של החוויות עם חברים ומשפחה, ללא תלות במיקום. באמצעות פונקצית ה- 'S Beam' ה- גלקסי S 3 משפר את ה- Android™ Beam ומאפשר שיתוף קובץ ווידיאו של 1GB תוך 3 דקות וקובץ מוסיקה של 10MB תוך 2 שניות. כל זאת באמצעות נגיעה פשוטה בטלפון גלקסי S 3 נוסף, אפילו ללא חיבור Wi-Fi או קליטה סלולארית.

פונקצית ה- 'Buddy photo share' מאפשרת שיתוף קל ומהיר של תמונות מגלריית התמונות עם כל חבריך המופיעים בתמונה. באמצעות פונקצית ה- 'AllShare Cast' משתמשים יכולים לחבר את מכשיר ה- GALAXY S III שלהם לטלוויזיה על מנת להעביר באופן מיידי את תכני ה smartphone למסך הגדול יותר.

פונקציית ה 'AllShare Play' מאפשרת להעביר את כל סוגי הקבצים בין ה- גלקסי S 3 לטאבלטים, מחשבים וטלוויזיות תומכי DLNA ללא תלות במרחק בין המכשירים השונים. פונקצית ה- 'AllShare play' כוללת בתוכה גם את תכונת ה- 'Group Cast' המאפשרת לשתף את מסך המכשיר שלך בין חברים על אותה רשת Wi-Fi: ניתן להעיר הערות או להוסיף שינויים יחד עם עמיתים לעבודה אשר יוצגו בזמן אמת על מסך המכשיר האישי שלך.

במהותו, העיצוב המינימאלי והאורגני בא לידי ביטוי בקווים החלקים והלא לינארים של המכשיר. בעת ההשקה המכשיר יהיה זמין בצבעים כחול צדפה ולבן שיש. סמסונג תציג בהמשך מגוון צבעים נוסף. באמצעות מסך ה- Super AMOLED HD 4.8 אינץ' ה- גלקסי S 3 מציע חווית צפייה גדולה ומלאת חיים. מורשת מסכי ה- Super AMOLED במכשירים הסלולריים של סמסונג אף משתפרת לתצוגת HD ולזוויות צפייה רחבות יותר ב- 16:9 . כמו כן, על מנת להבטיח חיבור מהיר יותר, מציע ה- גלקסי S 3 ה- Wi-Fi Channel Bonding אשר מכפיל את רוחב הפס של של ה- WiFi.

ה- גלקסי S 3 מכיל גם מגוון תכונות נוספות המשפרות את הביצוע ואת חוויית המשתמש הכללית בדרכים חדשות לגמרי. פונקצית 'Pop up play' מאפשרת לנגן ווידאו בכל מקום על המסך שלך תוך כדי הפעלת משימות אחרות במקביל, פעולה המאפשרת להימנע מכיבוי והדלקת סרטוני הוידיאו בכל פעם שצריך לבדוק מיילים חדשים או לגלוש באינטרנט. מצלמת ה- 8 מגה פיקסל הינה בעלת מהירות צמצם ללא עיכובים, המאפשרת צילום של אובייקטים זזים בקלות ללא עיכוב- התמונה שהינך רואה היא התמונה שתצלם.

באמצעות פונקצית ה- 'Burst shot' המאפשרת צילום של כ- 20 פריימים רצופים ופונקצית ה- 'Best photo' הבוחרת עבורך את התמונה הטובה ביותר מבין שמונה תמונות שצולמו, ה- GALAXY S III מבטיח למשתמשים חווית צילום משופרת ובלתי נשכחת.  צילום וידאו באיכות HD אפשרי גם עם מצלמת ה- 1.9 מגה פיקסל הקדמית המאפשרת צילום וידיאו עצמי. תאורה אחורית משופרת מאפשרת גם למנוע טשטוש בתמונות הנובע מרעידות, גם בתנאי תאורה נמוכים.

באמצעות טכנולוגיית NFC, ה- GALAXY S III מאפשר גם תשלום סלולארי. חוויית המשחק מתעצמת באמצעות ה-'Game Hub' המאפשר גישה למשחקים חברתיים רבים וה- Video Hub המאפשר למשתמשים איכות גבוהה של צפייה בטלוויזיה ובסרטים. ה- Samsung Music Hub מציע שירות סטרימינג אישי למוסיקה Game Hub, Video Hub ו- Music Hub יוצעו בתחילה בשווקים נבחרים ובהמשך יוצעו גלובלית.

מכשיר ה- GALAXY S III יהיה זמין מסוף חודש מאי באירופה לפני שיושק בשווקים נוספים ברחבי העולם. גרסאות ה-LTE יהיו זמינות בצפון אמריקה, יפן ודרום קוריאה במהלך הקיץ הזה.