רשת חנויות הסלולר Best Mobile מקבוצת ח.י, התחילה לשווק באופן בלעדי את מכשיר הסלולר הייחודי נוקיה C2-01, המיועד למגזר הדתי לאומי. המכשיר, המכונה גם "טלפונטו", מגיע עם הטבעה ייעודית שמזהה אותו כמאושר דת לאחר שקיבל את אישורם של רבני nokia29812ישיבות תיכוניות והוא אינו מצויד באינטרנט ואינו תומך בסרטוני וידאו. למעט הסרת פונקציות אלה המכשיר זהה למפרט הרגיל של נוקיה C2-01- בעל אפשרות לשליחת הודעות SMS, כרטיס זיכרון 2Gהמאפשר שמירה של עד 2000 אנשי קשר, נגן MP3 מובנה וכן מצלמה מובנית.

שיווק המכשיר ברשת Best Mobile, נועד על מנת לענות על הצורך של המגזר הדתי לאומי להיות מצוידים במכשיר סלולארי אך יחד עם זאת, לשמור על הסביבה החינוכית הראויה לאמונות הרווחות במגזר. לפיכך, המכשיר אינו תומך בסרטוני וידאו ואינו מצויד באינטרנט. הנוקיה C2-01 ישווק ברשת במחיר של 499 שקל בלבד.

מנכ"ל רשת Best Mobile, עמי צים אמר כי, "רשת בסט מובייל ממשיכה להציע ללקוחותיה את המגוון הרחב ביותר הקיים בשוק מכשירי הסלולר בישראל. הרשת מציעה מכשירים סלולריים אשר אינם מוצעים אצל ספקיות הסלולר האחרות ואף לא בחנויות פרטיות אחרות. מטרת הרשת היא להתאים לכל לקוח את מכשיר הסלולר המתאים לו ומשקף את אופיו ורצונותיו הן מבחינת התכונות הטכנולוגיות והן מבחינת העיצוב והוויזואליות".

רשת Best Mobile היא רשת עצמאית למכירת מוצרי סלולר. לרשת 18 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ, בהם נמכרים מכשירים ניידים, ציוד סלולרי ואביזרים. במסגרת הרחבת הרשת, אשר עליה הודיעה הקבוצה בינואר 2012, היא צפויה לפתוח שישה סניפים חדשים בחודשיים הקרובים וארבעה נוספים עד לסוף 2012.

קבוצת ח.י. הינה אחת הקבוצות המובילות בארץ ליבוא ושיווק מוצרי חשמל, אלקטרוניקה ותקשורת. הקבוצה מאגדת בתוכה מס' חברות הפועלות בתחומים שונים: שיווק מוצרי אלקטרוניקה וחשמל, שיווק רכיבים לתעשייה, שיווק מוצרי תקשורת וכן חברת שירות ולוגיסטיקה. בין המותגים המיוצגים ע"י הקבוצה:LG ,Ariston, Bellers, Gorenje, QUE, SanDisk, Motorola ,Seagate ועוד. תחת פעילותה בתחום התקשורת מחזיקה קבוצת ח.י. ברשת הקמעונאית "בסט מובייל" רשת חנויות הסלולר המובילה בישראל.

צילום יחסי ציבור