חברת Touch Group, היבואנית הבלעדית של HTC בישראל, החלה לשווק את ה-8s Windows Phones. דגם הווינדוס פון החדש ה-8S ישווק ברשת אורנג' ויצטרף לדגם ה-8X – מכשיר הווינדוס פון הראשון שהושק בישראלhtc27613
הסמארטפון החדש עובד עם מערכת ההפעלה החדשה Windows Phone 8 ויצא בעיצוב איקוני, צליל באיכות אולפן עם Beats Audio ויכולות צילום גבוהות.

כטלפון היחיד עם Live Tiles, Windows Phone מספק חזון ברור ומבודל ואת חווית השימוש שזכתה כבר להכרה כפורצת דרך, חדשנית ורעננה. מאחר וצבע ממלא תפקיד כה חשוב בחוויית ה-Windows Phone, HTC מספקת לצרכנים צבעים עזים, מתוחכמים והרפתקניים בגימור מאט. ה-Windows Phone 8S יסופק במבחר צבעים, לרבות כחול קליפורניה בהיר, שחור גרפיט, אדום להבה וצהוב ליים.

Windows Phone 8S של HTC בעל מצלמת 5 מגה פיקסל עם פוקוס אוטומטי פלאש LED וצמצם F2.8, עדשת 35mm המאפשרת הקלטת וידאו 720p.

Beats Audio, הזמין בלעדית בסמארטפונים של HTC, מספק צליל אותנטי באיכות אולפן המעביר את הרוח של ההקלטה המקורית. Windows Phone 8S של HTC המציע את Beats Audio מציע גם מגבר ייחודי המניע חיבור אודיו של 3.5 מ"מ ורמקול ומשפר את אות הצליל על מנת לספק צליל עוד יותר טוב בין אם מאזינים למוזיקה, משחקים משחק או צופים בקליפ.

Windows Phone 8S של HTC מתהדר בצג "4 יפהפה במסך מגע super LCD עם רזולוציית מסך: 800X480 פיקסלים, Gorilla Glass WVGA resolution.

משתמשי Windows Phone 8S של HTC נושאים עימם את המוזיקה, הסרטים והתמונות שהם אוהבים לכל מקום. ועם Windows Phone Store ו-Xbox Live, קל מתמיד ליהנות מהקליפים, המוזיקה והמשחקים החדשים ביותר תוך כדי תנועה.

מחיר לצרכן של דגם Windows Phone 8S אצל היבואנית Touch Group – 1590 שקל