תצוגת החדשנות של מסטרקארד, שנערכה בשבוע שעבר בניו יורק, העניקה הצצה למוצרים ושירותים שמפתחת ומציעה החברה, המשנים את חוויית הקניות ומגבירים את הנוחות והביטחון של הצרכניםmaster13313
"סגנון החיים הדיגיטלי משנה בצורה רדיקלית את חוויית הקניות היום יומית ואת ההרגלים של הצרכנים. כתוצאה מכך, הצרכנים קונים ומשלמים בדרך המתאימה ביותר לסגנון החיים שלהם - באמצעות כל מכשיר שיש ברשותם, בלחיצה פשוטה או נגיעה מהירה במסך - בקופה, מול תצוגה בחנות, בבית, בדרכים או בכל מקום אחר", אמר אד מקלאפלין, סמנכ"ל תחום תשלומים מתפתחים במסטרקארד. "אנו ממשיכים להוביל את המעבר לאורח החיים הדיגיטלי, ולספק את הפתרונות הטובים והחדשניים ביותר, אשר ישרתו הצרכנים והמוכרים".

הנה סקירה של 10 מוצרים שהוצגו בתצוגה, והאופן שבו מסטרקארד מעצבת את עתיד הקניה והתשלומים הדיגיטליים:

 ShopThis! MasterPass - דמיינו את עצמכם גולשים במגזין האופנה הדיגיטלי החביב עליכם, ונתקלים במעיל הלוהט ביותר של העונה. באמצעות שילוב טכנולוגיות זה תוכלו לקנות מוצרים ישירות מתוך חוויית הקניות הווירטואלית של אינטל - אפליקציית תלת מימד אינטראקטיבית לחלוטין, המשמשת כתא מדידה וירטואלי.

התקני מחשוב לבישים - מעבדות מסטרקארד הדגימו כיצד התקני מחשוב לבישים משמשים כאמצעי לביצוע רכישות, וכיצד הם ישנו את האופן שבו צרכנים עורכים קניות ומשלמים עבור פריטים, ואת הדרך שבה המוכרים יוצרים קשר עם לקוחותיהם.

MasterPass של מאסטרקרד - פתרון הארנק הדיגיטלי הזה מפשט את חווית הקניות עבור הצרכנים, באמצעות שמירת כתובת המשלוח, מידע אישי ומידע אודות הכרטיס, על מנת להפוך את הקניה הדיגיטלית לקלה בהרבה.

 QkR - האפליקציה הפופולארית הזו משמשת באופנים שונים, המספקים לצרכנים דרכי תשלום נוחות:o באיצטדיון – ניתן להזמין ולשלם תמורת מזון ישירות מהמושב באמצעות המכשיר הנייד. QkR, אשר נמצאת כעת בשלבי בדיקה ב-Legends Hospitality, תסייע לאוהדים להקדיש תשומת לב מלאה לכל דקה מהמשחק המתרחש באצטדיון.

 QkR Schools - לעולם לא תצטרכו לשמוע את הילדים אומרים שוב: "אמא, איבדתי את דמי הכיס שלי" – באמצעות האפליקציה יכולים ההורים להזמין מראש ולשלם עבור ארוחות הצהריים בבית הספר של ילדיהם.

 Parkeon - באמצעות הטכנולוגיה החדשנית אשר מציגה Parkeon, צרכנים יכולים לקבל קופונים לעסקים מקומיים בכל פעם שהם משתמשים במסטרקארד שלהם על מנת לשלם עבור חניה.

 Qantas Cash - כרטיס המועדון של Qantas Airlines הופך את חווית הטיול בעולם לנוחה יותר - משלב הצ'ק-אין ועד הנחיתה. הוא מאפשר לבעליו לטעון אותו במטבע זר ולשלם באמצעותו בכל אחד מ-35 מיליון נקודות התשלום ברחבי העולם שבהן מכבדים מסטרקארד. יתרה מכך - הכרטיס יכול אפילו לשמש ככרטיס העליה שלכם למטוס.

רשת הטבות דלק - כאשר מחירי הדלק גואים, תמיד נחמד לקבל הטבה תמורת מילוי של מיכל הדלק. הודות לשותפות הזו מחזיקי כרטיסי מסטרקארד חוסכים כסף בעת מילוי דלק ומקבלים החזרים, אותם הם יכולים לממש בביצוע רכישות בחנויות המשתתפות ברשת.

מזון דיגיטלי - מסטרקארד מביאה את תרומות המזון אל העידן הדיגיטלי, ומסייעת לשנות את המודל העסקי של תוכנית המזון העולמית (World Food Programme), באמצעות החלפת משלוחי מזון "אמיתי" ב"מזון דיגיטלי". יכולת זו מאפשרת לאנשים לקנות מצרכי מזון מסוחרים מקומיים באמצעות תשלומים אלקטרוניים, ועורכת להם היכרות חשובה עם אמצעים בטוחים ומאובטחים יותר לביצוע תשלומים.

מסחר פשוט Simply Commerce- מסחר פשוט מקל מאוד על המוכרים לקבל תשלומים אלקטרוניים באמצעות האינטרנט או המכשיר הנייד, ללא קשר לסוג התשלום ובתוך מספר דקות, ומספק לצרכנים את האפשרות הנוחה לשלם כיצד ומתי שהם רוצים.

מסטרקארד (ניו יורק: MA) הינה חברה טכנולוגית הפועלת בתעשיית התשלומים הגלובלים. מסטרקארד פועלת ביותר מ-210 מדינות, ומתחזקת את מערכת התשלומים המתקדמת בעולם המקשרת בין לקוחות, מוסדות פיננסיים, בעלי עסקים וממשלות. מסטרקארד מספקת פתרונות ומוצרים לביצוע פעולות מסחר יומיומי כגון קניות, טיולים, ניהול עסקים וניהול פיננסי, והופכות אותן למאובטחות יותר, נוחות לתפעול ויעילות עבור כל המעורבים בתהליך. לפרטים נוספים בקרו באתר: www.mastercard.com

 

מסטרקארד אירופה מהווה את הישות האחראית לניהול פעילותה העסקית של מסטרקארד העולמית באירופה. משרדי ההנהלה של החברה נמצאים בווטרלו, בלגיה, והיא פועלת ב-51 מדינות. באמצעות רשת סניפים מקומיים, מסטרקארד אירופה מסוגלת להבין ולענות על הצרכים המגוונים של לקוחותיה בשווקים שונים באירופה, ומאפשרת ללקוחותיה פעילות עסקית המותאמת לצרכיהם ושפתם. 

בישראל פועלת מסטרקארד באמצעות הבנקים המובילים וחברות האשראי: ישראכרט, לאומי קארד, כ.א.ל ובנק הדואר.

הכרטיס המונפק הינו כרטיס אשראי בינלאומי, המאפשר ללקוחותיו ליהנות משירות חדשני ומוביל, ומעניק נוחות שימוש ברמה גבוהה בכל רחבי העולם.