יום שלישי ה- 31 במאי, הוא היום הבינלאומי ללא עישון שנועד לשכנע אנשים ברחבי העולם להיגמל מן ההרגל המזיק

לרגל היום ללא העישון, ריכזנו חמש אפליקציות מה- Ovi Store, חנות האפליקציות של Nokia, אשר תסייענה בהפחתת העישון, או לפחות בהפנמת ההשלכות שלו.

 

 

Smoking News

השלב הראשון בדרך להפסקה או הפחתה של עישון הוא לרוב הגברת המודעות להשפעותיו על בריאותנו.

האפליקציה הזו תספק לכם באופן שוטף כותרות של כתבות (באנגלית) העוסקות בעישון ובהשלכותיו. בין השאר, תוכלו להתעדכן במחקרים רפואיים, שינויי חקיקה במקומות שונים בעולם ומגוון כתבות העוסקות בתחום העישון.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/83569

 

 

Smoker's Life

אם הגברת המודעות לא שכנעה אתכם לנטוש את חפיסת הסיגריות, כנראה שהגיע הזמן לשלב ב' - הפחדה.

האפליקציה הזו תחשב עבורכם את השפעת העישון על אורך החיים שלכם. פשוט הזינו את גילכם ואת מספר הסיגריות שאתם מעשנים ביום והיא תחשב עבורכם את מספר ימי החיים ש"עולה" לכם כל יום של עישון.

מחיר: 1 אירו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/119552

 

 

Smoke Tracker

בהנחה ששלב ב' השפיע עליכם והבנתם שעליכם לעשות משהו בנוגע לעישון שלכם, הגיע הזמן לשלב ג' בדרך אל הגמילה המיוחלת - הפחתה הדרגתית של כמות הסיגריות היומית.

באמצעות האפליקציה הזו תוכלו להגדיר מראש את מספר הסיגריות הממוצע או המקסימאלי שאתם מעוניינים לעשן ביום והיא תספור עבורכם את הזמן שנותר עד לסיגריה הבאה כך שתצליחו לעמוד ביעד שהצבתם לעצמכם. ניתן גם להגדיר באמצעות האפליקציה התראה קולית שתבשר לכם מתי ניתן לעשן. נראה אם תצליחו להקטין בהדרגה את היעד היומי...

מחיר: 1 אירו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/64799

 

 

Stop Smoking Assistant

הצלחתם להפחית את כמות הסיגריות היומית שאתם מעשנים וכעת אתם זקוקים לתמריץ ומוטיבציה על מנת ללכת עד הסוף ולהפסיק כליל עם העישון המזיק.

האפליקציה הזו תסייע לכם בדיוק בנושא זה. היא תנהל עבורכם מעקב שוטף אחר מרווחי הזמן בין עישון לעישון ותציג בצורה גרפית ברורה את התקדמותכם (או נסיגתכם) בדרך אל הפסקת העישון. תוכלו להפוך את תהליך הגמילה למשחק מאתגר בעודכם מנסים לשבור את השיא הקודם שלכם.

מחיר: 1 אירו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/107620

 

No Smoking

האפליקציה הזו מתאימה לשלב האחרון בתהליך הגמילה מעישון - ויתור מוחלט על סיגריות.

האפליקציה מבוססת על טכניקה מוכחת להפסקת עישון אשר "לומדת" את הרגלי העישון שלכם ומספקת מגוון כלים ושיטות אשר יסייעו לכם להיפטר מן הסיגריות לצמיתות.

מחיר: 7 אירו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/61187

 

Ovi Store, חנות האפליקציות של Nokia, כוללת עשרות אלפי אפליקציות, רבות מהן מוצעות בחינם. בחנות תמצאו משחקים, יישומים שימושיים, מוסיקה, תוכן ועוד. מדי יום נוספות לחנות עשרות אפליקציות. שווה להיכנס, להתעדכן ולהוריד.

 

צילום: יחסי ציבור