מי מאיתנו לא נאלץ מדי פעם לבזבז שעות בחיפוש אחר הטלפון הסלולרי שלו? בין אם הוא אבד, נגנב, נשכח או פשוט הושאר במצב שקט ומשמיע רק רטט חרישי בזמן שאנחנו מנסים לחייג אליו בנחרצות, החיפוש אחר הטלפון עלול בקלות להוציא אתכם משלוותכם

 

בכדי לחסוך לכם זמן, כסף ובעיקר עצבים ריכזנו עבורכם 6 אפליקציות מה- Nokia Store, חנות האפליקציות של Nokia, שיבטיחו שבפעם הבאה שלא תדעו איפה ה- Nokia שלכם - הוא כבר ימצא אתכם...

 

FindMe

חוששים שמכשירכם ייגנב או ייאבד? האפליקציה הזו תיתן לכם שקט נפשי. לאחר התקנתה ב- Nokia שלכם היא תזהה באופן אוטומטי הכנסה של כרטיס SIM זר ותשלח למספר שתגדירו מראש הודעת SMS סמויה עם מיקום המכשיר. תוכלו לגם הגדיר פעולות שיתבצעו באופן אוטומטי בעת הכנסת כרטיס SIM זר כגון: הפעלת סירנה, נעילת המכשיר ועוד. היא גם מאפשרת ליצור צילומי מסך שיתעדו את הפעולות שבוצעו באמצעות מכשירכם.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/209163

 

 

Phone Alarm

אתם נמצאים בסביבה הומה ורוצים לוודא שאף אחד לא יתעסק לכם עם הטלפון. האפליקציה הזו מאפשרת להגדיר אזעקה שתופעל ברגע שמישהו נוגע ב- Nokia שלכם, ומופסקת רק לאחר הזנת סיסמה.

מחיר: 1 יורו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/32424

קישור לסרטון הדגמה: http://www.youtube.com/watch?v=N2OF88BvmGU

 

Remote Video Clip - MobiClip

אחת הדרכים הפשוטות ביותר לאתר מישהו שהלך לאיבוד היא לשאול אותו בטלפון מה הוא רואה מולו. תארו לכם שהייתם יכולים לשאול את ה- Nokia שלכם את אותה השאלה. עם האפליקציה הזו זה אפשרי. היא מאפשרת להפעיל את מצלמת המכשיר באמצעות הודעת SMS, ולקבל בחזרה את הסרטון שצולם על ידו ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם, או כהודעת MMS למספר שתגדירו מראש. האפליקציה שימושית מאד גם לצרכי אבטחה ובקרה.

מחיר: 5 יורו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/44985

 

Dude, Where's My Phone?

למי מאיתנו זה לא קרה? אתם לא מוצאים את הטלפון בבית או במשרד ומנסים לחייג אליו, אבל המכשיר, שהושאר במצב שקט אחרי הפגישה, רוטט לו בחרישיות ואינו משמיע שום צליל המאפשר לאתרו.

האפליקציה הזו תחסוך לכם זמן רב של חיפושים מייגעים. היא תגרום ל- Nokia שלכם להשמיע סירנה חזקה (גם כשהוא במצב שקט) ע"י שליחת פקודה ב- SMS.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/121531

 

WheresPhone

עוד דרך מדליקה לאתר את הטלפון שלכם ברחבי הבית. התקינו אותה ב- Nokia שלכם והקליטו צליל זיהוי (מחיאת כף, שריקה או מילה כלשהי). הפעילו את האפליקציה ברקע וכאשר תשמיעו את הצליל שהקלטתם המכשיר ישמיע סירנה חזקה.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/158931

 

Mobile SMS Remote

יצאתם לעבודה ושכחתם את הטלפון שלכם בבית? עם האפליקציה הזו לא תצטרכו לתהות כל היום מי חיפש אתכם והאם נגמרה לכם הסוללה. פשוט שלחו SMS למכשיר שלכם מכל טלפון סלולרי אחר והאפליקציה תשלח אליכם בחזרה את פירוט השיחות שלא נענו, הודעות SMS שנשלחו אליכם (כולל אפשרות לקרוא את ההודעות), מצב הסוללה ופרופיל השימוש. תוכלו גם לבצע פעולות מרחוק במכשירכם כמו שינוי פרופיל השימוש והפעלת מצב חיסכון בחשמל.

מחיר: 2 יורו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/205082

 

חנות האפליקציות של Nokia כוללת עשרות אלפי אפליקציות, רבות מהן מוצעות בחינם. בחנות תמצאו משחקים, יישומים שימושיים, מוסיקה, תוכן ועוד. מדי יום נוספות לחנות עשרות אפליקציות. שווה להיכנס, להתעדכן ולהוריד.