גם אם חלקנו לא מודים בזה, כולנו מתעסקים לא מעט בבגדים שאנו לובשים. אנחנו משקיעים זמן ומשאבים רבים בקנייה שלהם, מנסים להיות יצירתיים בהתאמתם זה לזה ועושים את מירב המאמצים לשמור עליהם נקיים ושלמים לשנים הבאות

 

על מנת לסייע לכם ולבגדים שלכם להיראות טוב יותר, ריכזנו עבורכם 5 אפליקציות אופנה וסטיילינג מה- Nokia Store, חנות האפליקציות של Nokia, שיהפכו את הטלפון למעצב האופנה הפרטי שלכם. 

 

 

Best Matching Colors

תוהים האם הצבע של החולצה מתאים לצבע השיער שלכם? האם הנעליים מתאימות למכנס? ואיך כל אלה משתלבים עם גוון העור שלכם? האפליקציה הזו תיתן מענה מדויק לכל השאלות האלה. פשוט בחרו את הגוונים של פרטי הלבוש השונים שלכם (באמצעות פלטת הצבעים או מצלמת ה- Nokia שלכם) והאפליקציה תחשב עבורכם במהירות את מידת ההתאמה שלהם זה לזה.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/110149

 

sizeTOsize

נוהגים לקנות בגדים בחו"ל ומסתבכים עם המרת המידות האירופאיות והאמריקאיות? האפליקציה הזו תמיר עבורכם את המידות של פרטי לבוש שונים (חולצות, מכנסיים, חזיות, נעליים, כובעים וכו') ותחסוך לכם זמן, חישובים ומבוכה. האפליקציה אינה מצריכה חיבור לאינטרנט כך שלא תצטרכו לבזבז כסף על צריכת Data יקרה בחו"ל.

מחיר: 1 אירו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/108303

 

Tie a Tie

ממהרים לחתונה, בר מצווה או פגישה חשובה ונזכרתם שלמעשה אין לכם מושג איך קושרים עניבה? אל דאגה! האפליקציה הזו תדריך אתכם באופן ויזואלי, שלב אחר שלב, איך לבצע את הקשירה המסובכת ותוודא שתיראו אלגנטיים ומכובדים. היא כוללת 6 סוגים שונים של קשירות, לרבות עניבת פרפר.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/222371

 

Laundry Help

על מנת לשמור על הבגדים שלכם לאורך זמן חשוב לכבסם על פי הוראות היצרן, אבל מי באמת יודע מה המשמעות של כל הסימנים המוזרים שמודפסים על תווית הבגד ? האפליקציה הזו היא מילון האבן שושן של הוראות הכביסה והיא תפרש עבורכם את כל הסימנים וכך בקלות תדעו כיצד עליכם לכבס כל מכנס, חולצה ומעיל במלתחה שלכם.

מחיר: 1 אירו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/105081

 

Supermodel Empire

המשחק שיגרום לכם (ולכן כמובן) להרגיש כמו מעצב אופנה בינלאומיים. תוכלו לעצב את הקולקציות, לנהל את צוות התופרים והדוגמניות, להשתתף בהשקות ותצוגות אופנה בינלאומיות וליצור את מותג האופנה הגדול הבא.

מחיר: 2 אירו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/4164

 

חנות האפליקציות של Nokia כוללת עשרות אלפי אפליקציות, רבות מהן מוצעות בחינם. בחנות תמצאו משחקים, יישומים שימושיים, מוסיקה, תוכן ועוד. מדי יום נוספות לחנות עשרות אפליקציות. שווה להיכנס, להתעדכן ולהוריד.