אפליקציות אינן מנת חלקם של משתמשי סמארטפונים בלבד. אפליקציות רבות הותאמו לאחרונה גם עבור Feature Phones (טלפונים סלולריים בסיסיים יותר שאינם סמארטפונים) כך שגם לקוחות המחפשים טלפונים סלולריים קומפקטיים וזולים יכולים כעת ליהנות מתוכן, משחקים ושירותים מתקדמים.
nokia211211

 בשנתיים האחרונות הפכה המילה אפליקציה למושג הכי חם בעולם הסלולר. מתוכן ומשחקים שעוזרים לנו להרוג זמן בתור או באוטובוס ועד ליישומים עסקיים וכלים שימושיים שחוסכים לנו זמן וכסף והופכים את חיינו לקלים ונוחים יותר, זוכות האפליקציות לפופולאריות אדירה בקרב בעלי סמארטפונים ברחבי העולם.

 

 

 

בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם מגוון אפליקציות שימושיות במיוחד מ- Nokia Store, חנות האפליקציות של Nokia, הזמינות עבור ה- Feature Phones הפופולאריים ביותר של החברה.

 

WhatsApp S40 Messenger

האפליקציה, שהפכה שם נרדף ל- SMS, מאפשרת למשתמשיה לשלוח אחד לשני הודעות טקסט בחינם (במסגרת חבילת גלישה או Wi-Fi). מדובר בלהיט היסטרי בקרב בעלי סמארטפונים וכעת, גם בעלי הטלפונים הסלולריים הרגילים יוכלו ליהנות מחיסכון משמעותי בחשבון החודשי (זמין עבור Feature Phones מסדרת Touch & Type בלבד).

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/172049

 

Facebook

על הרשת החברתית הגדולה בעולם אנחנו לא צריכים לספר. מה שאולי לא ידעתם הוא ש- Facebook מציעה אפליקציה רשמית גם לטלפונים סלולריים בסיסיים. כך תוכלו לקרוא ולכתוב סטאטוסים, לצרף חברים, להעלות תמונות ולעשות Like בכל זמן ומכל מקום.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/238066

 

Zap

מעבר להשוואת מחירי מוצרים לפני הרכישה, האפליקציה הסלולרית של זאפ הפכה לכלי מיקוח מעולה בעת השהות בחנות. התקינו את האפליקציה במכשירכם, אתרו את המוצר שאתם רואים בחנות ותוכלו לוודא שהמחיר שמבקש מכם המוכר עבורו הינו סביר.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/21065

 

צ'ק לאירוע

מוזמנים לחתונה, בר/בת מצווה, ברית מילה ולא יודעים כמה לרשום בצ'ק? האפליקציה הזו תחשב עבורכם את הסכום הראוי בהתאם לפרמטרים שונים (כגון: קרבה לחוגג, מקום האירוע, מספר המוזמנים, עונה וכו'). תוכלו להשתמש באפליקציה גם כשאתם המארחים לצורך ניהול רשימות המוזמנים ומעקב אחר הסכום שכל אחד נתן, ואפילו להפיק דוחות על הוצאות לאירועים לפי חודשים.

מחיר: חינם (גרסת ניסיון)

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/217287

 

ZapeZReader DOC PDF Lite

רוצים לנצל את הזמן בתור או באוטובוס לקריאת מאמר או עבודה ללימודים? צריכים לאשר מסמך בדחיפות ואין מחשב בסביבה? האפליקציה הזו מאפשרת לפתוח קבצי Word ו- pdf באמצעות טלפונים סלולריים בסיסיים, תוך התאמת המסמך למסך הקטן. פיתרון מושלם לקריאה ארעית או דחופה!

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/143002

 

The Weather

האפליקציה הזו תספק לכם תחזית מזג אוויר מדויקת בכ- 10,000 ערים ברחבי העולם (כולל 10 ערים בישראל). תוכלו לבדוק את מזג האוויר הנוכחי וגם לקבל עדכונים ותחזיות מזג אויר של ערים שונות בהפרשי זמן הניתנים לבחירתכם. אידיאלי לתכנון טיולים וכדי לדעת כיצד להתלבש בבוקר.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/195986

 

Dice - Free

סחבתם את לוח השש-בש לים או למילואים וברגע האמת גיליתם שאין לכם קוביות? האפליקציה הזו תסייע להציל את המצב! היא מדמה זוג קוביות משחק שניתן להטיל באמצעות לחיצת כפתור, ולמי שחשש- דאגנו לכם אפילו לצליל אותנטי של קוביות.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/138629

 

Nokia Store, חנות האפליקציות של Nokia, כוללת עשרות אלפי אפליקציות, רבות מהן מוצעות בחינם. בחנות תמצאו משחקים, יישומים שימושיים, מוסיקה, תוכן ועוד... שווה להיכנס, להתעדכן ולהוריד.