מהיום לקוחות גרופון בעלי מכשירי סמארטפון של נוקיה יכולים להירשם, לממש, לנהל ולרכוש גרופונים באמצעות האפליקציה ישירות מהסמארטפון שלהם. עד כה יכלו להשתמש באפליקציה רק בעלי מכשירי אייפון של אפלnokia211211
ישראל מצטרפת למספר הולך וגדל של מדינות ברחבי עולם בהן חברת גרופון מציעה אפליקציות למכשירים ניידים. סגן נשיא ומנהל כללי של חטיבת הניידים של גרופון הבינלאומית, מייהיר שאה אמר: "ההתרחבות של גרופון גם לטלפונים חכמים מאפשרת לצרכנים לרכוש, לנהל ולממש גרופונים מכל מקום וליהנות מהצעות האטרקטיביות של גרופון בעיר שלהם ישירות מהטלפונים הניידים שלהם. הצרכנים של היום רוצים יותר אפשרויות בחירה ויותר גמישות כאשר הם מבצעים את הרכישות שלהם. בחודש דצמבר 2011, כ 25% מרכישות הגרופונים בצפון אמריקה נעשו באמצעות מכשירים ניידים. לפיכך, כאשר אנו מרחיבים את יישומי גרופון ברחבי העולם גם למכשירים נוספים, אנו צופים שהצרכנים ינצלו את האפשרות ליהנות מהמסחר המקומי בכל זמן ובכל מקום. "

האפליקציות של גרופון עבור מכשירי נוקיה ואייפון מקלה על תהליך הרכישה ומימוש של הגרופונים גם על הצרכנים וגם על בעלי העסקים. האפליקציה מאפשרת:
לחפש עסקאות יומיות לפי ערים ולרכוש גרופונים ישירות מהסמארטפון.

לעיין בעסקאות המובילות של גרופון באופן  מיידי.

להתחבר לחשבון:
- ניתן להתחבר לחשבון באמצעות האפליקציה ולמצוא את כל היסטוריית הרכישות.
- ניתן להירשם לשירות ישירות באמצעות האפליקציה.
• מימוש גרופונים: ניתן להציג את השובר לבית העסק ישירות מסמארטפון ללא צורך להדפיס.
פייסבוק: ניתן להירשם לשירות באמצעות חשבון הפייסבוק של הלקוח.

להורדת אפליקציית גרופון לסמארטפון, בקרו ב:
Symbian: http://store.ovi.com/content/259096
iPhone: http://itunes.apple.com/il/app/id352683833?mt=8

גרופון הבילאומית הוקמה בנובמבר 2008 בשיקגו. אתר הקופונים מציעה עיסקה יומית משתלמת במקומות הבילוי המומלצים ביותר, החברה מציעה יותר מ 650 עסקאות יומיות בכ - 400 שווקים ברחבי העולם. גרופון נעזרת בכח הרכישה הקבוצתית להציע את ההצעות המשתלמות ביותר ומציעה מודל מנצח הן לבעלי העסקים והן לצרכנים. החברה הונפקה בנאסד"ק בסוף שנת 2011 באחת מההנפקות טכנולוגיה הגדולות בהיסטוריה. מידע נוסף ניתן למצוא
ב www.groupon.com
בשנת 2011 גרופון העולמית רכשה את אתר הקופונים הישראלי גרופר שהיה האתר הראשון שקם בתחום אתרי הרכישות הקבוצתיות ובכך סימן את הגעתו של טרנד הרכישות החברתיות בישראל.