סלטיק, המספקת שירותי מדיה למפעילים סלולריים, הודיעה על מינויו של רונן דניאל למנכ"ל החברה

דניאל, ממייסדי החברה, שימש בתפקיד סמנכ"ל המכירות בשנתיים האחרונות ויחליף את סטיבן דנפורד בתפקיד.

 

סלטיק עברה בשנתיים האחרונות שינוי משמעותי במהלכו שינתה את יעודה מחברה טכנולוגית, לחברה המפעילה ערוץ מדיה עבור עשרות מפעילים סלולריים ברחבי העולם  באמצעות הטכנולוגיה שפתחה. השינוי האסטרטגי והמעבר למודל עסקי של חלוקת הכנסות הביאו לגידול משמעותי במספר לקוחותיה של החברה אשר עלה על 40 בשנתיים האחרונות.


 


בשנים האחרונות דניאל העמיק את פריסת החברה באסיה ובמזרח ארופה והוביל את חדירתה לשוק אמריקה הלטינית, תוך זכייה בלקוחות אסטרטגיים כגון קבוצת Singtel באסיה, קבוצת MTS במזרח אירופה וקבוצת אמריקה מוביל, קבוצת הסלולר המובילה באמריקה הלטינית..

 

סלטיק מפעילה ערוץ שידור (broadcast) על גבי מסכי הטלפון הסלולרי כאשר הטלפון אינו בשימוש. באמצעות טכנולוגית AIS - Active Idle Screen ייחודית שפתחה, שולחת החברה הודעות תוכן והצעות מסחריות למנויי המפעילים הסלולריים במטרה להגביר את רכישת התכנים ולהעלות את הרווחים למפעילות הסלולר. החברה נוסדה בשנת 2000 ולה כיום 80  עובדים. מרכז הפיתוח ממוקם בישראל, ולחברה משרדים בלונדון, סינגפור, סאו-פאולו ומוסקבה. סלטיק מספקת כיום תכנים ומנהלת את מסכיהם הראשיים של כ- 50 מיליון משתמשים אקטיביים ברחבי עולם, המייצרים כ- 35 מיליון טרנזאקציות משולמות מידי חודש בחדשו. על בעלי החברה נמנים קרן ההון סיכון JVP הישראלית וקרן אמדאוס הבריטית.